181

Odp: dzierżawa

Ja bym wolał w piekarni busem za 2000 zł miesięcznie chleb rozwozić niż którykolwiek z tych kawałków wziąć. Ja nie wszystkie kawałki za free bez podatku i dotacji biorę, bo szkoda czasu i sprzętu, więc strasznie się dziwię w jaki sposób zarobisz na tym polu chociaż tyle co ja na swoich dzierżawach czyli 1000zł/ha.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

182

Odp: dzierżawa

szczerze za te wszystkie działki 200dt można by dać ale nie napisałeś jaki teren, góry, bagna itp. trzeba się porządnie rozejrzeć po tych działkach jak wyglądają.

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

183

Odp: dzierżawa

Za IVa do 15dt za ha Czyli oddajesz dopłatę płacisz podatek.  Jak się uda zarabiasz jak nie tracisz. Marka podejście też jest zdrowe. Wszystko zależy od tego czy masz pomysł na tą ziemię na najbliższe ciężkie lata.

184

Odp: dzierżawa

Równe pole w prostokącie bez żadnego bagna

185

Odp: dzierżawa

to zalezy jaki przetarg ofertowy czy ustny? jak na ustny to 1,5 to jest maks jak ofertówka to nie ma co sie wychylać z czynszem, wezmie ten co ma najblizej i najmniej pola, jutro ja jade ciekawe na ile nabiją tez IV-V klasa

mdw

186

Odp: dzierżawa

W moich okolicach dzierżawy z ANR biorą tacy co pieniądze już mają tylko na palecie w piwnicy, a dzierżawa pomaga im te pieniądze na konto w banku przemeldować. Po kilku podejściach postanowiłem nie kopać się z koniem i biorę bez dotacji wokół komina co lepsze i mam WNW.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

187

Odp: dzierżawa

Ja dziś złożyłem  ofertę pisemną ... czynszu dałem tyle co wywoławczego czyli 2.33 t za ha 2-3b klasa

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

188

Odp: dzierżawa

To jest ofertowy

189

Odp: dzierżawa

no to zrób jak wojtas albo daj po tonie przebitki i starczy

mdw

190 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2016-04-12 22:45:42)

Odp: dzierżawa

Także więc byłem na przetargu 37,5 ha ornego poszło za 105 ton pszenicy rocznego czynszu dzierzawnego, gratuluje ,,szczesliwemu,, :stu: nabywcy i powodzenia smile

mdw

191

Odp: dzierżawa

a jaka klasa ziemi ?

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

192 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2016-04-12 22:59:11)

Odp: dzierżawa

4-5 pól na pół

mdw

193

Odp: dzierżawa

wojtas i jak tam twoja dzierzawa??

mdw

194

Odp: dzierżawa

Dziś się dowiedziałem nie oficjalnie że Wygrałem  za 17.76ha w kawałku musze oddać im 42t pszenicy co roku plus podatek ... Jutro jade do Agencji i wszystko się dowiem ... kolega zwiną 100ha w 2 kawałkach  coś ponad 2t za ha ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

195

Odp: dzierżawa

no to dosc sporo mimo wszystko za ten czynsz, moj znajomy wygrał 65 ha za 1,4 tony na ha, ale jeszcze umowa nie podpisana, a sporo ziemi po przetargach lezy bo albo odwołane albo ponabilali takie czynsze ze nie podpisali umowy

mdw

196 Ostatnio edytowany przez scoda19 (2016-05-05 07:24:01)

Odp: dzierżawa

Taniocha kolega wygrał po 4 t pszenicy to jest okazja.:D

197

Odp: dzierżawa

U nas poniekąd wylicytowali 1hektar za 4.400zł nie wiem ile w  tym prawdy, ale cyrk z przetargami i licytacje pod niebiosa i moje strony już dotknęły... Chyba że chodziło o pierwokup.

198

Odp: dzierżawa

Ok 15-20km ode mnie będzie Pole do wzięcia ok 30ha... Klasa III-V. Tylko gorki dolki i kamienie. Warto się zainteresowac? Nie wiem tylko na jakich zasadach by to miało być...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

199

Odp: dzierżawa

Jak w kawałku to brałbym. Chyba, że czynsz jakiś wielki.

200

Odp: dzierżawa

Czynszu raczej nie będzie tylko czy by dał jakiś kawałek dopłat... Jakby same ONW to bym się cieszył.

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)