201

Odp: dzierżawa

Karol nie czekaj bo ktoś Ci sprzątnie.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

202

Odp: dzierżawa

Paweł dziś tata jedzie do znajomego co ma te pole w dzierzawie ale mówi że nie opłaca mu się bo zasial  w tamtym roku zboże i ładnie urosło... A w tym roku mieszankę z trawami i dużo nawozów sypnal i trawa nie wzeszla bo wymrozilo a mieszanka jako taka... I jak by chciał to my byśmy wzięli tylko trzeba oglądnac... No i pogadać z właścicielem...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

203

Odp: dzierżawa

Składaliśmy na 50 ha dostałem 17 ha kolega taty składał na 100ha dostał 83 ha ktoś  napisał donos i nie można działać tylko czekać co siać czy dać sobie spokój i puścić w ugór do podziału było ok 200 ha chętnych było 7 a tylko 3 rolników (my kolega i  sąsiad)dostało reszta grandzi ,tak ze my decyzję mamy i tylko umowy popisać mamy teraz ok 105 ha

204

Odp: dzierżawa

jaki czynsz ??

a u nas psali  odwołania ci co nic nie dostali i zawiesili tok postepowania i  ani zwrotu wadium ani podpisania umowy ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

205

Odp: dzierżawa

Tak wiec temat dzierżawy wrócił  i  zaprosili na podpisanie umowy z dniem dzisiejszym bo do dziś można składać  o dopłaty lecz na te pole   nie można  w tej chwili dostać  dopłaty poniewaz by dostac dopłatę trzeba być urzytkownikiem  działki  w dniu 31 maja  i dupa zebrac nic nie zbierze się a czynsz od tej chwili trzeba płacić ... paranoja ....   zastanawiam się nad odstąpieniem od umowy .....

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

206

Odp: dzierżawa

chyba jeszcze  by coś urosło jak proso czy kuku

207

Odp: dzierżawa

podpisz rok przebidujesz, bedziesz sobie w brode plól pózniej, czynsz za pól roku zapłacisz. u nas tez podobna sytuacja była sprawa sie 4 miesiące toczyła.

mdw

208

Odp: dzierżawa

Właśnie sprawa wyląda tak że telefonicznie wczoraj rano dostałem info że  mogę starać się o dopłaty ... więdz  do ANR i podpisać umowe z umową  w te pędy by jeszcze zmieścić się w terminie i dostać dopłatę ... lecz usłyszałem że nie jestem urzytkownikiem gruntu z dniem 31 maja  i nie mogę dostać dopłat .......... no dobra  parę godzin predzej inna  śpiewka ...
więc  znów do ANR  co z tym fantem zrobić .... ale już się nic nie da ... i  praktycznie rok do kolejnych żniw musze płacić  nie majac nic ...  to znaczy  że będzie ciężko to ogarnąć bez  tych obecnych dopłat ...  wrrrrrrr

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

209

Odp: dzierżawa

A może posiać coś żeby urosło dużo na kiszonkę, później zwinąć i sprzedać balotami? Po żniwach akurat wyszłoby do zbioru.

210

Odp: dzierżawa

kuku190 fao by urosła

211

Odp: dzierżawa

chyba sobie żartujesz że kuku by urosła jak ta co w maju posiana   i ma  gdzie niedzie 50cm to usycha z braku wody ... a tak to  wygląda jak by sraczki  dostała ... i zapomniała o wzroście .... srednia wysokości kuku  u mnie na wiosce to jakieś 15cm wysokości ...   to jak bym miał siac kuku w tej chwili wolał bym te pieniądze przepić ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

212

Odp: dzierżawa

Jaka odmiana?

213

Odp: dzierżawa

KB 1903 190fao

214

Odp: dzierżawa

Jak tam panowie wasze dzierżawy ? Dzis do jednego typa dzwoniłem pytałem się o ziemię bo niby sprzedaje ale jak napisał wszystko do uzgodnienia... Ziemia jest dzierżawiona przez kogoś tylko będzie za jakiś czas rezygnował.. Więc na jesień zadzwonię i się zapytam jak sytuacja bo jak mówił że jak nie sprzeda to możemy się dogadać co na temat ziemi.... Nie całe 15km mam do tego pola.. Praktycznie w 1 kawałku tylko podzielone na mniejsze kawałki... 20ha IV kl....

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

215

Odp: dzierżawa

Karol jeśli to dzierżawa na czas określony temat nie do ruszenia musisz poczekać aż się skończy.

216

Odp: dzierżawa

U nas praktycznie nikt nie bawi się w umowy tylko kto daje i jak jest chętny to bierze i robi.... A ten typek co ma wzięte po prostu ojciec mu zmarł i za dużo ziemi żeby mógł sam ogarnąć więc będzie zrezygnował...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

217

Odp: dzierżawa

Panowie może ktoś pomorze

muszę napisac wniosek  o możliwość korekty gałęzi zwisających nad polem .... i usunięciu tarniny  do ANR  ktoś coś takiego pisał ?? bo bez pozwolenia  lepiej nie ciąć

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

218

Odp: dzierżawa

z tego co w obrocie prywatnym masz to piszesz sam jako dzierżawca wniosek do urzędu gminy i dołączasz tylko upoważnienie od właściciela. Gość z urzędu gminy robi ogląd i pisze pozwolenie na wycinkę... Decyzja jedna dla ciebie druga dla właściciela.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

219

Odp: dzierżawa

30% gałęzi to chyba można bez zezwolenia obciąć

220

Odp: dzierżawa

30%.. jak to określić.??? niedaleko mnie na cmentarzu zrobiono porządki. Ucierpialo na moje 25%gałęzi. Zarządca czyli proboszcz przez jednego miejskiego gada ma dziś problemy bo oskalpowano niewinne drzewka...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....