Temat: myjka ciśnieniowa

Chciałbym kupic myjkę do 1 tyś złotych. Jaką polecicie ? Dodam że to ma być nowa myjka

2

Odp: myjka ciśnieniowa

http://allegro.pl/stihl-re118-myjka-sam … 42675.html
kupiłem taką jak tylko wyszła jako nowość. Mam ją już z 5lat może lepiej i śmiga aż miło, teraz wymieniłem oring na wężu, koszt 20gr. Zbiornik na detergent w zestawie, cały dzień myję i nie zagrzeje się nawet troszkę.

3

Odp: myjka ciśnieniowa

chodzi mi o myjkę z zbiornikiem na chemię. A ile barów będzie najlepsze na mycie silników kół z błłota?

4

Odp: myjka ciśnieniowa

Ta myjka ma zbiornik na dozowanie chemii. Montowany na pistolecie z regulacją dawki. Myję nią wszystko co podejdzie, ma 120 bar. Jak silnik jest dobrze zasmarowany to bez detergentu i 160bar nie wiele zdziała.

5

Odp: myjka ciśnieniowa

Jak dyszę rotacyjną użyjesz to przy 160 to już i farba odchodzi a do detergentów to warto zaopatrzyć się w pianownicę,

6

Odp: myjka ciśnieniowa

trochę drogo zajadę do agromy zobaczę ile sa karchery cenią. a jaka jest dobra ilość barów  120 czy więcej i ile pobieranej wody na godzinę 400 czy więcej

7

Odp: myjka ciśnieniowa

kupuj na wagę im wiecej wazy tym lepsza.
Spora część tych gratów wychodzi z pod reki jednego chinczyka.
JA miałem einhela  1800W prze 6 lat no i padła pompa prawdopodobnie od brudnej wody.....
Kupiłem lavatora  jakiś chińczyk działa traktor z błota umyje... 250zł.... nie narzekam prawda jest taka że czasami trzeba zamiast wody użyc szpadla do zeskrobania nadmiaru błotka...

8 Ostatnio edytowany przez Laszek (2013-04-28 21:12:05)

Odp: myjka ciśnieniowa

gościu jeden u mnie ma takiego konkretnego zbuja Karcher HDS na ciepłą wodę tylko jakiś tam stycznik od grzania wody jest walnięty i coś jeszcze, koszt naprawy w serwisie 1000 zł ale taki sprzęt to już poradzi sobie ze wszystkim,jak trochę koło niego pochodzę to może uda się go wyhaczyć w dobrych pieniądzach

E 516 na części
Telefon 695 076 269

9

Odp: myjka ciśnieniowa

Ja kupiłem w LIDL-u Prakside,daje czadu,150 bar ,2 lata gwarancji i kasa w miarę 400 zeta.

10

Odp: myjka ciśnieniowa

Moja na minutę pobiera 6l wody, tak z instrukcji. Scoda to prawda z tą farbą, ale czasem łatwiej farba zejdzie niż syf ze smaru i kurzu. Jumza już dwa lata piorę i nie mogę doprać. Pracował długo na wysypisku.

11

Odp: myjka ciśnieniowa

Nigdy nie kupie już żadnego elektronarzędzia markietowego ! Mam kercher kupiony w NRF Przez znajomego za 400 marek  ,czyli ma już swoje lata a działa do dnia dzisiejszego i wymieniłem dyszę rotacyjną bo się normalnie zużyła i dlatego warto kupywać markowe urządzenia .

Odp: myjka ciśnieniowa

A ja uważam że wszystko to jedno i to samo jajco. Kupiłem szlifierke einhela w sklepie narzędziowym. Padła po roku, zgubiłem gwarancje to nic się nie dało reklamować. Potem kupiłem w tesco za 50zł drugą i chodzi tyle samo a kosztowała 50zł...

13

Odp: myjka ciśnieniowa

schodzimy z tematu

14

Odp: myjka ciśnieniowa

Dołóż trochę złotówek i kup karchera a na pewno się nie zawiedziesz na nim. Ja osobiście posiadam Karchera HD 10/25 S istne piekło prawie nigdy nie myłem na pełnym gwizdku bo ręce bolą przy 275 MPa. Po nim nie ma brudu ale farby też.

15

Odp: myjka ciśnieniowa

Błażej coż to za kombajn? ile taki nowy kosztuje?

16

Odp: myjka ciśnieniowa

Taka wersja jak moja nowa kosztuje ok 8 tyś ale używkę wyrwiesz za 3,5 .

17

Odp: myjka ciśnieniowa

http://www.youtube.com/watch?v=CB8CpZhQkyA Coś takiego?

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

18

Odp: myjka ciśnieniowa

ta identyko

19

Odp: myjka ciśnieniowa

Ja polecam sprzęt makity. Ja za swojego dałem 997 zł smile i jestem w 102% zadowolony. Moc w myjkach marketowych jest taka jak w mojej tylko, że moja może pracować dużo dłużej niż 15 minut smile. Tak mi tłumaczył sprzedawca, że liczy się jej czas pracy ciągły. Jeśli idąc miarą Krzyśka to waga też jest słuszna. Wąż 7,5 metra, kołowrotek do zwijania, dozownik do chemii na pistolet, druga dysza, szczotka obrotowa, a i dostałem litr piany aktywnej od makity.

20

Odp: myjka ciśnieniowa

O co chodzi w tym że myjka Twoja może pracować dłużej niż 15 minut?