61

Odp: myjka ciśnieniowa

Tak jak ja z pieniędzmi dzieci z sko tongue

62

Odp: myjka ciśnieniowa

Grzesiek zrób fotki tej lancy, ja mam myjke stihl to może by mi spasowała

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

63

Odp: myjka ciśnieniowa

Miałem chwilę, z tego co piszą to piaskowanie na mokro mimo fest myjki jest duuuużo wolniejsze od tej roboty na sucho.  Wychodzi na to że jedna cholera czy słaba sprężarka i piaskarka czy mocna myjka i ta lanca....

64 Ostatnio edytowany przez androl (2019-11-07 19:32:54)

Odp: myjka ciśnieniowa

Taką kupiłem, dziś pierwsze mycie talerzówka ruska z wałem moment czysta https://allegro.pl/oferta/myjka-karcher … 8525752844

65

Odp: myjka ciśnieniowa

Ładna ......... zabawka wink
Oby długo służyła.

66

Odp: myjka ciśnieniowa

też mam taką już 2rok i działa

67

Odp: myjka ciśnieniowa

mpopis napisał/a:

też mam taką już 2rok i działa

Jednak w charakterystyce ma napisane że profesjonalna, i nadaje się między innymi do mycia sprzętu rolniczego. Dziś wymyłem rozsiewacz wapna, ładnie szło.

68

Odp: myjka ciśnieniowa

Moja k7 rozerwala oryginalny wąż 180 bar i terac 250bar kupiłem.

69

Odp: myjka ciśnieniowa

Krzysiek faktycznie jest moc. Na hali mamy 10-90 To czuć robotę w rękach 👍😁

E 516 na części
Telefon 695 076 269

70

Odp: myjka ciśnieniowa

Ja tez kupilem uzywke k7. Na plaskiej dyszy no costam myje ale rotacyjna wyrywa wszystki brud..

71

Odp: myjka ciśnieniowa

Do mycia maszyn tylko rotacyjna.

72

Odp: myjka ciśnieniowa

A co powiecie koledzy o myjkach firmy Kranzle

73

Odp: myjka ciśnieniowa

sąsiad przez lata katował krenzla na tartaku i był zadowolony

74

Odp: myjka ciśnieniowa

No i jakość kosztuje 😉

Kompletny noob w temacie Fortschitt

75

Odp: myjka ciśnieniowa

chłopaki mam pytanie czy taka zwykła pompa zanurzeniowa z marketa nadaje się do myjki ciśnieniowej mam studnię z której już nie korzystam i tak pomyślałem żeby z niej brać wodę do mycia gratów no ale potrzebna jest pompka jakaś i teraz pytanie bo studnia to ok 7-8 metrów głębokości a woda poniżej ziemi jest ok 3m i teraz chciałbym mieć pompkę co by zrobiła ciśnienie jak w kranie z wodociągów żeby myjka nie miała słabego ciśnienia ma ona niby samo zasysanie ale lepiej jak się jej poda ciśnienie myjka karher

Nie ma to jak FORTSCHRITT

76

Odp: myjka ciśnieniowa

taka pompa zanużeniowa bardzo słabe ciśniejie daje

Rolnik z powołania:-)

77 Ostatnio edytowany przez androl (2021-01-08 13:45:21)

Odp: myjka ciśnieniowa

Nie masz jakiegoś zbiornika żeby pompką napełnić ? a myjkę podłączyć przez kran 1' pod ten zbiornik. Pompka może się sfajczyć bo myjka nie odbierze takiej ilości wody którą pompka pcha.

78

Odp: myjka ciśnieniowa

no właśnie sobie wymyśliłem ze wrzucę pompkę do studni podłączę myjkę i wsio

Nie ma to jak FORTSCHRITT

79

Odp: myjka ciśnieniowa

Jak dobra pompa to nie potrzeba żadnych dodatkowych zbiorników. I nie ma znaczenia ile odbiornik wody odbiera. Z chińskim sprzętem do końca nie wiadomo. Używałem w prawdzie najtańszą w warunkach gdzie do opryskiwacza nie dała rady podać i trzeba było do wiadra i dopiero do zbiornika co odpowiada maksymalnemu ciśnieniu porównywalnemu z zamknięciem odpływu. Ale to były tylko dwie godziny pracy.

80

Odp: myjka ciśnieniowa

tomek 323 napisał/a:

chłopaki mam pytanie czy taka zwykła pompa zanurzeniowa z marketa nadaje się do myjki ciśnieniowej mam studnię z której już nie korzystam i tak pomyślałem żeby z niej brać wodę do mycia gratów no ale potrzebna jest pompka jakaś i teraz pytanie bo studnia to ok 7-8 metrów głębokości a woda poniżej ziemi jest ok 3m i teraz chciałbym mieć pompkę co by zrobiła ciśnienie jak w kranie z wodociągów żeby myjka nie miała słabego ciśnienia ma ona niby samo zasysanie ale lepiej jak się jej poda ciśnienie myjka karher

Będzie działać, sprawdzone w podobnych warunkach wielokrotnie. Najtańsza taka za 70 zł wystarczyła i nic się jej przez cały sezon nie stało i nie dzieje nawet jak myjka na chwilę odłożona. Normalnie na sztywno spięta wężem.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia