121

Odp: problem z wom zt 323

Nie ogarnąłeś go jeszcze ? Kurcze... Dzwoń do jakich kołchoźników to posieją big_smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

122

Odp: problem z wom zt 323

Nie wiem jak tu wstawia sie zdjęcie ale rozebrałem swoją pompe i znalazłem w niej takie plastikowe "gównienka" jakby jaka uszczelka zmielona albo cosik podobnego chodź nie wiem co to jest i czy to stwarzało problem.

123

Odp: problem z wom zt 323

Patryk3802 napisał/a:

Roberto hahaha! teraz to mnie rozweseliłeś, akurat grubo się mylisz, ale w końcu forum tez jest po to by rozwiazać problem nie na pogaduszki, od pogaduszek masz czat czy inne miejsca, Nie pajam entuzjazmem? Mylisz się;) ale akurat humoru to nie mam by zabardzo sie cieszyć ciagnik nie chodzi a siania jeszcze 40ha... a mamy listopad.

Patryk nie panikuj, do świąt posiejesz. Ja na polach gdzie mam siać oziminy mam jeszcze kukurydzę i słonecznik do koszenia, ale do rzeczy, zastanów się nad tym olejem w skrzyni bo akurat hipol ma tendencje do pienienia się. Teść w ursusie 1224 miał hipol w układzie kierowniczym to nie szło go na drodze utrzymać, po zmianie oleju przestało latać. Dobrą cene na olej mają w Żmigrodzie za torami (Ty wiesz gdzie) olej STOU 10W30 20l-180zł

Mówiłem Ci, że Forsz to dobry traktor, ale dla cierpliwych ludzi.

124

Odp: problem z wom zt 323

Patryk3802 napisał/a:

Nie wiem jak tu wstawia sie zdjęcie ale rozebrałem swoją pompe i znalazłem w niej takie plastikowe "gównienka" jakby jaka uszczelka zmielona albo cosik podobnego chodź nie wiem co to jest i czy to stwarzało problem.

zdjecia dodajesz przez hosting zdjeć najlepiej przez strone : fotosik.pl załóż konto i dodawaj fotki

Nie ma to jak FORTSCHRITT

125

Odp: problem z wom zt 323

szare te gówienka??? bardziej guma czy plastik? jak szare i plastik to z koszyków od łożysk igiełkowych, więc skrzynia do przeglądu. dużo tego było? mogło przypchać pompe od strony ssawnej??? sprawdz filtr hydrauliki  bo może on też już dogorywać. Jak będzie ostro zasyfiony potrafi też puścić takie szare lekko przypominające gumę gówienka ( rozsypie się materiał filtrujący).

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

126

Odp: problem z wom zt 323

http://www.fotosik.pl/zdjecie/564bab7eb47ddfb6  Tu rozebrana pompa i widać kilka elementów lezących to znalazłem w pompie mozna rzec w tym duzym "łożysku"

127

Odp: problem z wom zt 323

Skrzynia biegów po remoncie, takze raczej nie tzn mogło zostać jeszcze po poprzednich bo było ze brakowało i spłyneły może elementy do zbiornika a gdy mi "urwało" wałek i wychlapało olej to jak było mało w zbiorniku to pompa zassała to i są problemy.

128

Odp: problem z wom zt 323

to mi bardziej na simering wygląda...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

129

Odp: problem z wom zt 323

Bynajmniej bardzo twardy sztywny jest, a w pompie jest symering? czy to poprostu pompa wciagneła i terraz sie "dławi"?

130

Odp: problem z wom zt 323

Trzeba było posłuchać rady Krzyska i podłączyć coś bezpośrednio pod pompę miałbyś jasność , rozdzielacz czy pompa.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

131

Odp: problem z wom zt 323

Włąśnie że podpiełem bezpośrednio temu stwierdziłem ze pompa umarła, i też prędzej testowalismy wkładając wąż zasilający rozdzielacz do zbiornika jako powrót to było widać powietrzę, i juz "załatwiłem" sobie drugą pompe na jutro to mówie nie bedę siedział to starą wyciągnę a jak juz wyciąłem to ciekawość zrżerała mnie co tam siadło w niej i zdjałem dekiel i znalazłem to co na zdj...

132

Odp: problem z wom zt 323

no nie mogło to być nic innego pierwsze co to sie do pompy zagląda ale skoro już wiadomo to poczysć wszystkie miejsca gdzie to mogło sie dostac filter przewody itp. i w pole

Nie ma to jak FORTSCHRITT

133

Odp: problem z wom zt 323

I rozważ zakup pompy ruskiej u Kamila

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

134

Odp: problem z wom zt 323

hmmm w pszennie maja 1300zł regenerowana orste  nie wiem własnie co jest lepsze,

135

Odp: problem z wom zt 323

Piotrfire nie mogę edytować postów dlaczego? , a wracam do tematu piotrze ty widze rozbierałeś pompe powiesz coś na temat mojej? widziałeś zdj?

136

Odp: problem z wom zt 323

Sprzęgło elastyczne w pompie masz całe nr.12 na obrazku?

https://naforum.zapodaj.net/thumbs/227365c99a08.jpg

137

Odp: problem z wom zt 323

wiecej nie rozbierałem jak tutaj na zdj dalej bałem sie grzebać,

138

Odp: problem z wom zt 323

Bierz od Kamila Pompę... Będzie Pan zadowolony a cena podobna smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

139

Odp: problem z wom zt 323

Odkręciłem drugą strone pompy tam gdzie jest przystawka i niczym pompa sie nie rózni, te sprzęgło elastyczne gdzie powinno się znajdować?

140

Odp: problem z wom zt 323

Halo, halo widzę cisza w wątku, Dziś załozyłem drugą pompe, kupiłem od gospodarza "po regeneracji" w tucholi leżała w składziku mówił 3 lata juz ciągników nie ma tzn został jeden na części sprzedaje, zapieczętowana w pudełku z zaślepkami była, założyłem i daje ciśnienie że wywaliła mi rurke co idzie na rozdzielacz tą cienką ale okazało sie ze była w jednym miejscu wytarta i tam ją wywaliło, wymieniłem pózniej był problem że "szczekała" i przewody drżały ale gdy "poregulowałem" pokrętłem na rozdzielaczu trochę ustało ale również okazało sie że rurka ta duza od rozdzielacza co się przykręca do pompy lużna i zaczęło kapać z niej teraz już jest ok smile