141

Odp: problem z wom zt 323

Cisza w wątku bo znalazłeś odpowiedź na problem. No to teraz dokończysz wreszcie siewy.
Oby nie było więcej awarii smile

142

Odp: problem z wom zt 323

tak działaj w polu i jak masz awarię to dajesz konkretny opis i dostajesz trafna odpowiedź powodzenia w pracach

Nie ma to jak FORTSCHRITT

143

Odp: problem z wom zt 323

Mówiłem że trzeba sprawdzić pompę...

144

Odp: problem z wom zt 323

Tak dziękuje za pomoc;) Mam nadzieje że dokończe siewy i orki pod jare bez awarii...  Dość w tym roku napsół mi nerwów 323;/

145

Odp: problem z wom zt 323

Opisz jak się teraz będzie sprawować ta pompa. Jak będzie podnosić?

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

146

Odp: problem z wom zt 323

Powodzenia. Ja puki co mad do zasiania 33% planowanej pszenicy ale co dzień pada i nie ma opcji w glinie siać.

147

Odp: problem z wom zt 323

Jestem dzis po robocie akurat dzis orałem, rano troszkebyłem niezadowolony otórz na wolnych obrotach pompa "brzęczała" cicho i na wolnych słabo podnosiła ale nie patrzyłem na to zapiołem go w pług i heja w pole i przy obiedzie odmieniło mu się i pracuje jak talala, nie wiem co było powodem tego ale cichutko pracuje na najwolniejszych obrotach podnosi jestem szczęśliwy:D Tylko z e własnie deszcz zaczyna padac...
Krzysiek ja pszenicy w ogóle nie mam jeszcze posianej, jeszcze walczę z pszenżytami.

148

Odp: problem z wom zt 323

Przyczyna, jak masz ten najtańszy hipol 6 on zimny jest gęsty rozgrzeje się to woda, skrzynia forsza cierpi.

149

Odp: problem z wom zt 323

Tak jak pisze androl, hipol się w tym przypadku nie nadaje.A pomyśl co będzie zimą?

150

Odp: problem z wom zt 323

po niedzieli zaleje go tym co piszecie przekładniowo- hydraulicznym. Tylko też będe musiał zalać i 3P nim bo będą kożystały z wspólnych wejść, Tylko teraz czy hipol z agrol u? dobrze pisze miesza się z nim? bo chodzi mi że będzie problem gdyź często pożyczam przyczepy wywrotki i wszyscy jeżdzą na hipolu...

151

Odp: problem z wom zt 323

Ja leje hipol gl 5  i nic się nie dzieje

152

Odp: problem z wom zt 323

Trzeba skończyć z pożyczkami jak się leje dobry olej,

153

Odp: problem z wom zt 323

Marcin do zbiornika hydrauliki też ? masz 303 do skrzyni można gl 5 aczkolwiek jest za gęsty, do zwolnic, przedniego mostu tak. Skrzynia w moim zalana jest gl 4 i jest to olej optymalny. Hydraulika agrol u, zresztą tak MTZ no i oczywiście 323 w którym nie ma oddzielnego zbiornika na hydraulikę. Podpinanie  przyczep nie stanowi u mnie problemu wszędzie ten sam olej.

154

Odp: problem z wom zt 323

Jak ma sie wszystki własny sprzęt to można kończyć z pożyczkami niestety ja jestem na "starcie" i wszystkiego nie dam rady mieć swojego od razu, dobrze że chociaż pożyczą, a nie mam wszystkiego swojego bo zaczynam od zera tzn juz kilka lat gospodarzę ale prócz 3P siewnika konnego woza rozrzutnika do gnoju pługa 2 skibowego bron lekkich i kultywatora a i lejka nie miałem nic i 80arów własności.

155

Odp: problem z wom zt 323

najlepiej agrol u. Niestety nie ma kasy by wszystko od razu kupić dlatego czasem trzeba wybrać "mniejsze zło" jak w twoim wypadku. Jednak dla dobra twojego forsza chyba powinieneś wymienić olej.

156

Odp: problem z wom zt 323

No i oczywiście filtr wymienić

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

157

Odp: problem z wom zt 323

koledzy mam problem z Wom. z początku ciężko było go włączyc pozniej nie mogłem wogóle ale siłą jakoś mi sie udało włączyć a teraz nie moge go wyłączyć wogóle. sprwadzałem dżwignie i sa ok ale wałek ten co wchodzi do skrzyni od góry który załącza wom nie chce sie wogóle roszyc co to moze byc?

158

Odp: problem z wom zt 323

a w pokrywie czasem się nie zatarł

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

159

Odp: problem z wom zt 323

Za niskie ciśnienie w pneumatyce

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

160

Odp: problem z wom zt 323

ciśnienie jest raczej ok na zegarze okolo 1go cm za zielone. nie moge ruszyc go ani na zapalonym silnikiem ani na zgaszonym