21

Odp: silnik w 524

panowie mam pytanie ubywa mi woda w 524 i zauważyłem ze jak zgaszę kombajn i po chwili zapale to z tego łącznika kolektora wydechowego kapie woda co się mogło stać??

22

Odp: silnik w 524

hmmm głowica pęknięta?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

23

Odp: silnik w 524

rozebrałem chyba głowica sad

24

Odp: silnik w 524

Arturos21 napisał/a:

panowie mam pytanie ubywa mi woda w 524 i zauważyłem ze jak zgaszę kombajn i po chwili zapale to z tego łącznika kolektora wydechowego kapie woda co się mogło stać??

A jaki masz dokładnie silnik?

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

25

Odp: silnik w 524

Pomocy!!!! Patrzebuje pompy wody , aparaturke do e 524 ifa 6 cylindrow jestem z slupska jak ktos jest z zachdniopomorskiego lub pomorskiego pisac naprawde potrzebuje tego kupie i przyjade nawet dzis .

26

Odp: silnik w 524

W swisspolu nie mają?

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

27

Odp: silnik w 524

DZWOŃ do pszenna tam mają dużo rzeczy

28

Odp: silnik w 524

rozumiem Cię, czasami tak jest że w ogień byś ręce wsadził aby tylko ta robota jakoś szła. Powodzenia!

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

29

Odp: silnik w 524

wielkie dzieki za zrozumienie .... dzieki panowie

30

Odp: silnik w 524

Jaka może być przyczyna że ubywa olej w silniku  forschnit 303

31

Odp: silnik w 524

pierścienie.

32

Odp: silnik w 524

czy dorabiał ktoś do 524 2 chłodnicę aby się nie grzał??? jesli tak to jaka od czego i gdzie założona planuje założyc jeszcze 1

33

Odp: silnik w 524

A ta co jest teraz to jest w pełni drążna?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

34

Odp: silnik w 524

U mnie przy największych upałach silnik osiąga max 80 stopni, warunek jest taki że chłodnica musi być czysta i bęben na chłodnicy szczelny bo jak nie to pół dnia i chłodnica zatkana

35

Odp: silnik w 524

A 80stopni to ile masz tych kresek zielonych bo u mnie pod koniec żniw zaczął wskakiwał na 3 kreskę a tak to chodził na drugiej i tak sobie myślę co by ją wyciągnąć i karcherem umyć przed żniwami

36

Odp: silnik w 524

O ile dobrze pamiętam 3 zielona kreska zapala się od 90 stopni

37

Odp: silnik w 524

w chłodnicy zaginają się żeberka ktoś chyba mył myjką chłodnicę wyprostowałem je ale dalej po kilku dniach sie podginają i myslałem żeby założyc dodatkowa a ciekawe ile nowa kosztuje do 524 ??? u mnie pokazuje 3 i migac zaczyna czerwone ale jak nacisnę w dżojstiku guzik to spaduje o 1 kreskę dlaczego tak się robi????jest to wkurzające po pika alarm

38

Odp: silnik w 524

Wymień chłodnicę lepiej. U mnie tylko jak się bęben i chłodnica zabiły to 3 kreska sie pojawiała

Odp: silnik w 524

Panowie wjechałem dziś w jęczmień pięknie szło jak zapoznałem się z maszyną, ale do czasu ...... woda poszła w olej aż wywaliło mleko bagnetem, silnik zaczął schodzić z obrotów biały dym z odmy i chyba z tłumika, wyłączyłem młocarnie silnik się uspokoił ale z odmy na biało daje wodę wciągnął całą. Dzwoniłem do Pana Piotra zawalony robotą a z częściami do tego ustrojstwa mówi żę ciężko, zasugerował uszczelniacze tulei. Poradźcie co robić dalej ...

40

Odp: silnik w 524

DO 524 czy do tego sampo?