1

Temat: dziwny problem

Witam. tak to wygląda ze nie działało mi wspomaganie sprzegła  , wyczyściłem zawór i było ok, ale w miedzy czasie okazało sie ze koles przedemną odcioł wspomaganie hamulca i nie zaslepił jednej rurki z kturej zasuwał olej , tak wiec ja ja zaślepiłem , i w tym momencie przy dodawaniu gazu zaczeło cos piszczeć przy pompie od wspomagania  , pomyslałem paski i olałem a tu dzis wyjechałem z domu ujechałem 500 m i trzask pekła chłodnica , ominołem chłodnice zeby zjechac do domu ale przy poompie nadal cos piszczy przy dodawania gazu  , i jak wyłaczyłem pompe od hydrauliki to nadal piszczy , a i pompa od wspomagania zrobiła sie w tym czasie gorąca . błagam o pomoc

2

Odp: dziwny problem

Zbyt duże ciśnienie oleju ale dlaczego to już sam powinieneś wiedzieć co zaślepiłeś ,wszelkie modyfikacje w hydraulice powinny być bardzo daleko przemyślane aby nie narobić bigosu .

3

Odp: dziwny problem

no dobrze a co w kakim układzie ma do siebie pompa wspomagania i wspomaganie sprzegła ? przecie nie jest ono w tej pompy zasilane

4

Odp: dziwny problem

Właśnie jest zasilane z pompy wspomagania

5

Odp: dziwny problem

no to juz głupi jestem, i moze to byc przyczyna ze strzeliła chłodnica??no to jutro to ogarne .  a ta chłodnica  jest koneczna ?? czy mozna ja  wywalic??

6

Odp: dziwny problem

Lubie poprawiać po fabryce ale w tym przypadku to chłodnica powinna być .

7

Odp: dziwny problem

TPS napisał/a:

no dobrze a co w kakim układzie ma do siebie pompa wspomagania i wspomaganie sprzegła ? przecie nie jest ono w tej pompy zasilane

Zalecam przeanalizowanie tego forum od podstaw to będziesz wiedział jakiego rumaka dosiadasz, a hydraulika, pompy i podział strumienia oleju są tutaj tak rozkminione, że szkoda od nowa cokolwiek tłumaczyć, szukaj i czytaj, a po lekturze będziesz ekspertem i będziesz mógł radzić tym, którym nie chce się czytać.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

8

Odp: dziwny problem

TPS, mam cały schemat układu wspomagania sprzęgła i hamulca mogę Ci wysłac ale jak tak patrzę to tam nie ma co odciąc żeby nic nie popsuc. Ja miałem w swoim 325 sprzęgło pneumatyczne ale układ wspomagania po mimo że był nie potrzebny to go uszczelniałem bo jest konieczny.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl