Temat: zakup nowego ciągnika

witam z uwagi na to że dostałem się na zieloną listę na modernizacje mam problem z wyborem ciągnika . Potrzebuję ciągnik o mocy 140/150km silnik szustka przedni tuz oś amortyzowana . Rozwarzałem JD ,NH,CLAAS,jakby ktoś chciał coś doradzić lub wyrazić opinie  o tych ciągnikach będę wdzięczny.

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

2

Odp: zakup nowego ciągnika

na pewno nh będzie najtańszy jest najcichszy to tyle co wiem nie zapomnij o case

3

Odp: zakup nowego ciągnika

Z tych trzech wybrałbym johna, ale case też chodzi, w sumie z masseya jestem zadowolony , też nowego brałem

mdw

4

Odp: zakup nowego ciągnika

Szczerze ? Case. JD to JD. Ale z Tych tańszych bym wybrał Case bądź NH. Lecz mi NH nie przemawia do gustu.. Z każdego będziesz zadowolony jak będziesz dbał i wgl. Weź pod Uwagę koszty eksplatacji itp..

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

5

Odp: zakup nowego ciągnika

Znajomy ma 2 NH 110 i chyba 150KM i twierdzi że to najgorsza decyzja w jego życiu, ma jeszcze kombajn i też jest średnio zadowolony a najlepsze jest to że ma 2 stare belarusy i mówi że to najlepsze maszyny i tylko nimi jeździ a z NH użerają się pracownicy.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

6

Odp: zakup nowego ciągnika

A Deutz Fahra brałeś pod uwagę?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

7 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2013-06-07 12:41:17)

Odp: zakup nowego ciągnika

Żaden nie jest  doskonały ...   A w następnej kolejności to jakie by były  ? Czy możesz sobie pozwolić na górną półkę ?  Może  Fendt , Lindner , JCB  smile

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

8

Odp: zakup nowego ciągnika

Znajomy ma 2 x NH 260KM i teraz kupił jeszcze claasa 260KM i mówi, że jest mocniejszy od tych NH.

9

Odp: zakup nowego ciągnika

A KUBOTA  , tylko nie wiem czy spełnia oczekiwania osi amortyzowanej.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

10

Odp: zakup nowego ciągnika

Weź Jd to jest już półka najwyższa obok Fendta czy JCB. Lindner z tego co się orientuje to ma tylko 4 gary 6 nie ma. Jd 6140R prawie na  full wypasie w granicach 380-400 tys brutto. Komfort jazdy na najwyższym poziomie w zależności od tego jakie weźmiesz wyposażenie.

11

Odp: zakup nowego ciągnika

Sebastian napisał/a:

Żaden nie jest  doskonały ...   A w następnej kolejności to jakie by były  ? Czy możesz sobie pozwolić na górną półkę ?  Może  Fendt , Lindner , JCB  smile

za fenda jak mi korbanek zaśpiewał to włosy staneły dęba 536tysięcy netto za tą kase to mam 2 inne

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

12

Odp: zakup nowego ciągnika

To ładnie , zapytaj o masseya, odradzam deutza.

mdw

13

Odp: zakup nowego ciągnika

yokoslaw napisał/a:

To ładnie , zapytaj o masseya, odradzam deutza.

masej trzydzieści procent mniej

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

14

Odp: zakup nowego ciągnika

yokoslaw a DF czemu nie? Dziś właśnie jechałem z kumplem DF Agrotron K410 to całkiem fajna maszynka, na testach też kiedyś miałem M615 145km to też dobrze mi się jeździło. Ogólnie w okolicy u mnie wszyscy sobie chwalą DF tylko jeden marudzi ale to już wybitny rzeźnik.

E 516 na części
Telefon 695 076 269

15

Odp: zakup nowego ciągnika

Wiele zależy ile nim będziesz kręcił?Ja na 55ha kupiłem Landini 145[silnik IVECO skrzynia mech ZF]prosty i tani,są jeszcze ostatnie sztuki z tr3 bez elektroniki.

16

Odp: zakup nowego ciągnika

ten zły tamten niedobry - ilu ludzi tyle opinii. U mnie 3 spółdzielnie pracuję tylko na NH, kumpel ma małego NH, kuzyn i kumpel DF, kuzyn JD - wszyscy pracują, u każdego był serwis jeśli nie kilka razy to choć raz. Farmer pojeździj po dilerach i rolnikach, popatrz, pojeździj i wybierz tego który będzie Ci odpowiadał tzn wyposażenie adekwatne do ceny.

gg 5118068

17

Odp: zakup nowego ciągnika

umnie ciągnik będzie chodzil na 90ha , mają troche ciągników przywieś na testy po żniwach więc się sprawdzi który jak chodzi i jaki konfort oferują bo niemajakto sprawdzić ciągnik na własnym polu,po całym dniu pracy można coś onim powiedzieć ,a nie jak w JD
karzą się przejechać po asfalcie i muwią kup pan ciągnik,bo na testy nie wożą a ja nato kupić  tesz nie musze no to oni pomyślą

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

18

Odp: zakup nowego ciągnika

A byłeś w Zygrach pytac o MTZ czy ta marka odpada bo tam mogli byśmy coś pomyślec bo znam gościa.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

19

Odp: zakup nowego ciągnika

ja mam nowego nh  4020f 140 mtg zero problemów sprawdzaj ile potem za serwis biorą

20

Odp: zakup nowego ciągnika

jamir12 napisał/a:

A byłeś w Zygrach pytac o MTZ czy ta marka odpada bo tam mogli byśmy coś pomyślec bo znam gościa.

dzięki ale jak dają taki zwrot to trzeba pomyśleć oczymś konkretnym

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży