41

Odp: zakup nowego ciągnika

jamir niema sprawy jak będom przywozić sprzęty to dam ci znać

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

42

Odp: zakup nowego ciągnika

a w jaki sposób załatwiłeś u nich by ci sprzęt przywieźli na testy ?  coś się za to płaci ?  czy moze to umowa wiąząca? na jakich zasadach to jest ?
jeśli przywioza na testy ty ztankujesz pojeździsz dzień w polu  a nie spodobała mi sie ta firma to co ?  zabierają sprzet i do widzenia ?

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

43

Odp: zakup nowego ciągnika

nic się nie placi tylko tankujesz paliwo i wio.Dilerzy mają tak zwane ciągniki demonstracyjne na kture dostają sporą kase od producenta ,idziesz do danego dilera i mówisz że jesteś zajnteresowany zakupem ciągnika i pytasz czy jest możliwość przetestowania w swojm gospodarstwie ,jeszcze mi się nie zdarzyło aby odmówili nawet czasami sami dzwonią i pytają czy nie potrzeba jakiegoś ciągnika ,no przepraszam JD powiedzał że oni takiej  polityki nie prowadzą noto ja na to że kupić tesz nie musze . I oprucz tego biore z maszynami przewarznie pługi .A poza tym to oni są dla nas a nie my dla nich , to my płacimy chorendalne sumy za ten sprzęt więc niech się starają .W zeszłym roku testowymi ciągnikami zaorałem około40ha ,sąsiedzi się śmieją że zanim kupie to jeszcze ze 3 lata tak bende uprawiał, przeciesz jak dają to trzeba korzystać.

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

44

Odp: zakup nowego ciągnika

hmm ciekawwe smile) może by tak w tym roku machną ... musze podjechac do niebieskich tongue

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

45

Odp: zakup nowego ciągnika

Farmer1- bardzo rozsądnie podchodzisz do sprawy - jak sie daje  to sie kraje    pewnie wszystkie marki tak testujesz  poza JD  a i robota w polu idzie jak burza  a co mówią dealerzy  jak oddajesz ciągnik   i mówisz że nie kupujesz?

46

Odp: zakup nowego ciągnika

fajna sprawa z tymi testami (wziąść na żniwa classa lexiona i wszystkie pola w jeden dzień skoszone)

47

Odp: zakup nowego ciągnika

z kombajnami nie tak łatwo. Traktor też kiedyś miałem DF 145 km  z pługiem na teście i też na fajrant zatankować do pełna. U kumpla jak był od Korbanków Fendt 412 to nawet nie musiał go tankować i cały dzień był u niego to pół dnia z grubrem a reszte dnia z PHX, Claasa jak miał od Rożniaka to też paliwa nie musiał tankować. Wszystko zależy jaki diler

E 516 na części
Telefon 695 076 269

48

Odp: zakup nowego ciągnika

U mnie w sierpniu na testach będzie claas arion 620 na full wypasie cena 290 netto.

49

Odp: zakup nowego ciągnika

koledzy jutro przychodzi claas Arion 620 na testy jak ktoś chętny pojeżdzić to zapraszam ,troche pużno informuje ale sam się przed paroma godzinami dowiedziałem pozdrawiam.

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

50

Odp: zakup nowego ciągnika

koledzy w czwartek i piątek miałem na testach case 160 tvc wrarzenia pozytywne na pewno lepszy od claasa ariona620 jak się ogarne z siewami to wrzuce filmiki ,a w poniedzieli ma przyjść valtra 160km ciekawe jak to będzie się sprawować

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

51

Odp: zakup nowego ciągnika

farmer na jakich zasadach  bierzesz je na testy?  byłem   w legnicy u przedstawiciela CASE   niestety nie mają nic na testy ...  rozglądałem się za nowym  w przedniale 90-110koni  to dopiero ten 110 przypomina ciągnik  a im mniejsze tym  śmieszniejsze ....  i o wadze 3.5t  to trochę śmieszna waga ...  lecz ceny są kosmiczne ... bo 90koni koszt około 140tys netto a 110 juz 170netto  masakra ... w tej chwili NH jest najtańszy na rynku

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

52

Odp: zakup nowego ciągnika

Wojtas a jak twój I 955 AXL

53

Odp: zakup nowego ciągnika

Wojtas wszystko zależy od dilera. Kumpel jak miał od Korbanka 412 Vario na testach to przez tydzień nie mógł spać smile ostatecznie kupił 6630 i będzie chodził u niego wieki

E 516 na części
Telefon 695 076 269

54

Odp: zakup nowego ciągnika

niestety case cięszko zdobyć na testy a mi się jakoś udało a dodatkowym argumentem jest to że jestem na zielonej liście i jak bym kupił case to by był pierwszym nowym case w powiecie a o wejście na rynek mocno im zalerzy tego co miałem warzy 7500kg bez obciąrzników osobiście warzyłem ,a cena to około 300000zł to jakieś 10000zl rużnicy między nh i teraz dylemat który . a skrzynia w automacie naprawde  fajna sprawa .Dowiedziałem się że kubota daje ciągnik na trzy dni ale musze to sprawdzić

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

55

Odp: zakup nowego ciągnika

Farmer odezwij się bo gdzieś numer zapodziałem a tą Valtrą to bym się przejechał.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

56

Odp: zakup nowego ciągnika

PawełS Co do mojego Case jak na razie chodzi ...  jedynie mi się coś poci olej w okolicach sprzegła .... obawiam sie że ze skrzyni ... ale ostatnio nie ma lekkiego życia ...  jedynie skrzynia mogła by być szybsza....  co do spalania nie ma tragedii ... spala jakieś 16l na ha   jak na razie nic takiego nie wymieniałem  jedynie co się raz przestraszyłem że skrzynia zablokowana  a winą była dźwignia zmiany biegów  nie wskoczyła tam gdzie powinna i koniec przygód ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

57

Odp: zakup nowego ciągnika

U mnie na testach był Arion 640 koszt na full wypasie 360 netto.  Wrażenie pozytywne na polu o glebach mozaikowych i terenie pagórkowatym spalanie nie przekroczyło 15 l na ha.

58

Odp: zakup nowego ciągnika

Sąsiad ma case 845 pękł mu wałek od cięgieł dolnych na łożysku wylał się olej bo przechodzi on przez tylny most jest na łożyskach na zewnątrz uszczelniacze.
Obdzwonił całą Polskę na ten moment nikt nie miał, luka i faste nie podjęli się zrobienia że podobnież podwójnie utwardzany, zespawał pochodził godzinę i znowu olej na ziemię.
Ktoś ma mu ściągnąć na środę, a tym czasem wk......y uprawia i obsiewa wszystko trzydziestką.

59

Odp: zakup nowego ciągnika

farmer1 napisał/a:

niestety case cięszko zdobyć na testy a mi się jakoś udało a dodatkowym argumentem jest to że jestem na zielonej liście i jak bym kupił case to by był pierwszym nowym case w powiecie a o wejście na rynek mocno im zalerzy tego co miałem warzy 7500kg bez obciąrzników osobiście warzyłem ,a cena to około 300000zł to jakieś 10000zl rużnicy między nh i teraz dylemat który . a skrzynia w automacie naprawde  fajna sprawa .Dowiedziałem się że kubota daje ciągnik na trzy dni ale musze to sprawdzić

jak jako pierwszy to niech Ci dają pierwszy przegląd gratis a kosztuje jakieś 3 tyś.

60

Odp: zakup nowego ciągnika

Pawel dzięki za rade jak dojdzie do zakupu to będe negocjował, jamir jak będe wiedział kiedy przyjdzie valtra to dam ci znać a to mój numer 600293962

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży