41

Odp: ULS w 303

heh to tym razem nie zyłwia bys musiał reanimowac tylko brame big_smile
i co było skutkiem jego nieobecnosci ??

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

42

Odp: ULS w 303

Misiek opisz dokładnie co zrobiłeś i co było przyczyna

[you] nie zaśmiecaj forum zanim napiszesz pomyśl[you]

43

Odp: ULS w 303

karlos napisał/a:

Misiek opisz dokładnie co zrobiłeś i co było przyczyna

Przyczyną padniętego żółwia był u mnie calkowicie wyjechany przełącznik. Przeczyściłem, powymieniałem co się dało no i spróbowałem czy działa. U mnie akurat był to mały problem że żółw nie działał

44

Odp: ULS w 303

Panowie mam pytanie ? w moim zt 323 uls działa bardzo dobrze wtedy kiedy jest potrzebny zawsze działa tylko zastanawia mnie jedna sprawa po właczeniu ULS  nie moge wysprzeglic musze spowrotem wyłaczyc złowia i dopiero moge zatrzymac traktor  Czy to jest poprawne ze na złówiu sprzegło nie rozłancza?????

45

Odp: ULS w 303

U mnie też tak jest.

46

Odp: ULS w 303

hmm moze to jest wina zle ustawionego sprzegła albo czegos innego umnie różnie bywa raz sie wysprzegli innym raziem sie nie zatrzyma ale lepiej nie ryzykowac  i wyłaczas ULS przed zatrzymaniem sie  bo mozna narobic sobie bałaganu

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

47

Odp: ULS w 303

Dzisiaj umarł mi żułw sad Nie wiem dlaczego... ale wydaje mi sie że to będzie wina źle wyregulowanego sprzęgła hmm

48

Odp: ULS w 303

z tego co wiem to przy załączonym żółwiku nie da się wysprzęglic kiedyś tatko o tym pisał

[you] nie zaśmiecaj forum zanim napiszesz pomyśl[you]

49

Odp: ULS w 303

a właśnie co z tatkiem panowie

50

Odp: ULS w 303

panowie na włączonym żółwiku można się zatrzymać a nawet można ruszać wszystko pod warunkiem dobrze wyregulowanego sprzęgła. W moim forszaju jak go kupiłem to nawet wom nieszło włączyć ale teraz to wszystko działa

51

Odp: ULS w 303

marcin napisał/a:

a właśnie co z tatkiem panowie

a Tatko pracuje dużo i niestety ale nie ma czasu na kompa

[you] nie zaśmiecaj forum zanim napiszesz pomyśl[you]

52

Odp: ULS w 303

opiszę pokrotce zasade działania uls:normalnie skrzynia  napedzana jest wałkiem pierwszego stopnia ze sprzęgła,po załączeniu uls napęd przekazywany jest  z wałka 2 stopnia sprzęgła.Jeśli sprzęgło jest żle wyregulowane i nie można wycisnąć 2 stopnia ciągnik jedzie i tyle.Wyregulujcie sprzęgło tak aby po wciśnieciu sprzęgła przestała pracować pompa od hydrauliki to i wtedy się zatrzymacie na uls-ie pozdrawiam

53

Odp: ULS w 303

mam ciadnik zt303 i nie wiem o co Wam chodzi z ta zapadka na sprzegle?? gdzoe ona jest jak ona działa?:hmmm: prosze o odpowiedz
pozdrawiam

54

Odp: ULS w 303

Dzień Dobry Wampi !

55

Odp: ULS w 303

witaj Sławek smile

56

Odp: ULS w 303

witam
żadnej zapadki na sprzegle nie ma, poczytaj wczesniejsze posty i wszystkiego sie dowiesz

57

Odp: ULS w 303

pepe75 napisał/a:

witam
żadnej zapadki na sprzegle nie ma, poczytaj wczesniejsze posty i wszystkiego sie dowiesz

ale byc powinna. w katalogu nawet jest. w moim po tej zapadce to tylko wspomnienia zostały

58

Odp: ULS w 303

A w którym miejscu?

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

59

Odp: ULS w 303

mam 2 rozebrane sprzęgła i patrzę-i nie widzę żadnej zapadki .Jest obudowa docisk i 2 tarcze sprzęgłowe,nawet nie widzę miejsca gdzie mogłaby być takowa zapadka.Przejrzałem katalog i też nie mam tam żadnej zapadki.Jedyne co mi się kojarzy to chyba coś w skrzyni biegów może być  zapadkopodobnego na górnym wałku od przodu

60

Odp: ULS w 303

obejrzyj filmik na youtube  tytuł chyba jakoś zt 300 zt 303 i tam widać troche jak zdiała zapadka