61

Odp: ULS w 303

wrzuć linka

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

62

Odp: ULS w 303

http://images25.fotosik.pl/242/ff251986671bcd5c.jpg


No i gdzie jest ta zapadka???

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

63

Odp: ULS w 303

to chodzi chyba o to co jest na filmiku youtube  musisz go zobaczyc zt 300 i zt 303 werbefilm tak gdzieś na środku

64 Ostatnio edytowany przez pawlon (2008-07-07 23:04:20)

Odp: ULS w 303

to dzwigienka 12 z reszta części jej towarzyszącą
jutro przyjrzę sie dokładniej to opisze jak jest w moim

65

Odp: ULS w 303

Jeśli chodzi o to to u mnie jest to kompletne ale nigdy nie doszedłem do czego to słuzy , jak ktoś chcę to mogę wrzucić real foty.



filmik jest TUTAJ  ale w dalszym ciągu nie wiem jakie jest zadanie tej zapadki

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

66

Odp: ULS w 303

hmm najlepsze jes to ze  my tu cos wymyslamy a sam zainteresowany sie nie odzywa

67 Ostatnio edytowany przez pepe75 (2008-07-08 10:19:45)

Odp: ULS w 303

aaa zapadka na pedale sprzegła to jest big_smile <a nie w sprzęgle tongue > i służy by można korzystać z uls .Bo uls dziala jak wysprzęglimy pierwszy stopien sprzegla a kto by chcial tak trzymac noga na ulsie dluższy czas .Zapadka służy temu by nie załączał się pierwszy stopień sprzęgła

68

Odp: ULS w 303

ta zapadka jest na tej dzwigni od sprzegła chyba co??

69

Odp: ULS w 303

chetnie bym obejrzał te fotki:)

70

Odp: ULS w 303

Całość

http://www.fothost.pl/upload/08/28/a1db818f.jpg


i część dolna

http://www.fothost.pl/upload/08/28/5604a270.jpg

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

71

Odp: ULS w 303

taka sama zasada jak w 323  tylko ze w 303 załancza sie ULS poprzez tą zapadke a w 323 guzikiem który poprzez eketromagnes wycisnie pierwszy stopien sprzegła i ciagnie  na zółwiu

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

72

Odp: ULS w 303

Hej koledzy jak powinno załączać się żółwia i zająca bo u mnie jest tak jak jade i brakuje mi pałera to wduszam sprzęgło załączam  żółwia jest wszystko ok ale jak chce właczyć zająca to nie da rady .A na mostoju jak prubowałem załączyć  zająca to tylko mogę załączyc mianowicie wtedy  gdy załączony jest żółw.Czy tak to ma byc czy nie bo już sam nie wiem. :-(

73

Odp: ULS w 303

a jesli mu nie pomoze lepiej nie strasz go

74

Odp: ULS w 303

ja zalanczam go nie mam problemu m usisz tylko scingnonc noge z gazu i nie ma zgzytu  i da sie

75

Odp: ULS w 303

Szczerze koeldzy to nawet nie wiedzialem ze mam cos takiego;p
Mi to nie potrzebne;] Mam lekie roboty dla niego;]

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

76

Odp: ULS w 303

uls bedzie w forszajku działal nawet bez zapadki. trzeba tylko trzymac sprzegło lekko wcisniete ja tak na razie jeszdze:)

77

Odp: ULS w 303

takie szybkie pytanie do osób które mają ULSa w 323A i często z niego korzystają. Załączając go traktor wiadomo nagle zwalnia, natomiast jak się go wyłącza to u mnie nagle szarpnie do przodu-tak jakbym raptownie zdjął nogę ze sprzęgła przy normalnym ruszaniu. Domyślam się że to normalne w końcu elektrozawór spuszcza powietrze i nagle następuje załączenie...

Nie jest to wg mnie ani specjalnie przyjemne, ani tym bardziej zdrowe dla silnika, skrzyni i mostów (duże przeciążenia następują). W związku z tym myślałem o montażu zaworu zwrotno dławiącego (puszcza w jednym kierunku swobodnie powietrze, a w drugą stronę szybkość przepływu jest regulowana pokrętłem) na wąż do siłownika ULS. 

Spowodowałoby to powolne cofanie siłownika i płynne przyspieszanie. Oczywiście pewnie zmniejszyłoby to żywotność tarcz sprzęgła natomiast wydłużyło żywotność podzespołów napędowych i silnika a poza tym zwiększyło komfort pracy...

Czekam na opinie zanim się za to zabiore. Może ktoś to już próbował ???

78

Odp: ULS w 303

nie wiem  u mnie  nie szaprie ani przy wyłączaniu ani przy włączaniu wszystko  pomalutku i łagodnie się włącza i wyłącza

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

79

Odp: ULS w 303

Płynnie i bez szarpnień u mnie się włącza i wyłącza.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

80 Ostatnio edytowany przez maxi900 (2009-04-13 15:26:50)

Odp: ULS w 303

hmm no ale u mnie wszystko działa sprawnie - załącza się i rozłącza. Więc nie chce nic już regulować żeby niepotrzebnie nie popsuć. Zresztą nie sądzę aby to była wina regulacji. Natomiast dzieje się to dość gwałtownie i szczególnie gdy jade z cięższym sprzętem pod górę i później wyłączam żółwia to szarpnie aż ciągnik przygaśnie.... Może sprężyna dociskowa za mocna przy tym siłowniku pneumatycznym :hmmm: