Temat: sipma rolujaca

witam panowie mam taki problem juz od dawna i mysle ze nie tylko ja posiadam sipme clasik klapa jest hydrauliczna nie jak w niektorych na zatrzask mechaniczny i gdy juz jest pelna to klapa sie otwiera i baloty nie sa juz tak dobrze zbite pracuje z nia mtz 82 wymienialem juz pompe i rozdzielacz w ciagniku i tak to nic nie daje kolega presuje jd 90koni i tez mu sie otwiera a ciagnik nowy co wy o tym myslicie jak rozwiazac ten problem moze jakiez zawory odcinajace olej zeby olej nigdzie nie uciekal

Fortschritt zt 423 a razy 2

2

Odp: sipma rolujaca

Załóż haki mechaniczne i będzie pewne .

3

Odp: sipma rolujaca

Po pierwsze czy siłowniki są szczelne na tłoku i rozdzielacz ? jeśli tak to znaczy że za mocno zbijasz ! A jeśli taki zgniot jest Ci potrzebny to wystarczy założyć haki albo .. grubsze siłowniki .

4

Odp: sipma rolujaca

My mamy taką international jak polska z224 i klapa nie otwiera się a pracuje z 3P. Jak kupiliśmy był zawór kulowy na wężu. Myślę że jeżeli siłowniki trzymają to byłoby najtańsze rozwiązanie i najmniej uciążliwe.

5

Odp: sipma rolujaca

Najprawdopodobniej manszety w siłowniku przepuszczają. Dobrze już nie pamiętam jak to w sipmie ale tez zawór co jest w niej to też coś za to odpowiada? Wiem że przełączało się tam wajchą żeby podbieracz podnosił ale czy coś więcej.... hmmm nie pamiętam

E 516 na części
Telefon 695 076 269

6

Odp: sipma rolujaca

Laszek ten zawor daje albo na komore otwierac badz podbieracz podnosoc opuszczac. u mnie w sipmie jest jeszcze wszystko ok i nie przepuszcza i silowniki tak nie puszczaja. dopiero jak dochodzi do niebieskiego pola big_smile a najlepiej przy sipmie wspolpracowal Jumz. Dobra hydraulike maja ruskie i pasuje odealnie do belarki smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

7

Odp: sipma rolujaca

silowniki sa ok zadnych przeciekow nigdzie nie ma mysle ze rozdzielacz ten w presie ale nie jestem pewny do konca a czy mozna zalozyc te haki do mojej tez moze mi ktos podeslac jakies fotki jak to jest zrobione

Fortschritt zt 423 a razy 2