1

Temat: Ciągnik nie rusza

Witam, mam problem ze sprzęgłem w for 323  a mianowicie niekiedy jak dłużej pochodzi to nie rusza z miejsca przy włączonym biegu. Jaka może być przyczyna? czy to coś poważnego? a jak temat był już poruszany to podrzućcie linka do tematu. z góry dzięki

2

Odp: Ciągnik nie rusza

U mnie kiedyś było podobnie.Osłabł na trasie że pustej prrzyczepy nie pociągnął.Przyjechał mechan pokręcił przy sprzęgle od spodu  i OK.

3

Odp: Ciągnik nie rusza

Jak ciągnik po włączeniu biegu nie rusza to jeszcze trzeba puścić sprzęgło. To raczej nic poważnego tylko trochę wprawy.

4

Odp: Ciągnik nie rusza

Jak ja miałem tak w samochodzie to była już tarcza starta mocno i do tego trochę przypalona i podczas pracy tzn jak się zrobiło parę km samochodem to już ślizgało.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

5

Odp: Ciągnik nie rusza

Mialem tak samo,jak Ty.Chcialem silnik wyciagac.... i dobrze,ze tego nie zrobilem,bo bym przepadl.Wykrecilem aluminiowe lapki od sprzegla,te na docisku.Naspawalem grubo (ok 7-8 mm), wyregulowalem tak,zeby przy wlaczonym silniku nie krecilo sie lozysko oporowe i dziala.