21

Odp: problemy z chlodzeniem w 512

gonzo jeśli jest brudna chłodnica i nie idzie jej domyć  to zastosuj  piane aktywną lecz jej nie rozcięczaj tylko wlej do ropownicy spsikaj chłodnnice zostaw na kilka minut i umyj dobrze karcherem  wyczysci ją do cna tylko nie przesadź z czekaniem big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

22

Odp: problemy z chlodzeniem w 512

chlodnice udalo sie doczyscic lecz pozostal kamien w srodku

23

Odp: problemy z chlodzeniem w 512

witam panowie, w piatek po czyszczeniu chlodnicy wyjechalem w pole i temp. trzymala 65 stopni czyli jest ok, ale pokazel sie inny problem a mianowicie bylo tak, wyjezdzalem na pole to cisnienie oleju trzymal 4 lecz po zmluceniu niecalych 2 hektarow zaczelo skakac z 3 na1 i spowrotem, sprawdzilem poziom oleju i okazalo sie ze w niecale 2 hektary ubylo mi ok 10 litrow oleju!!przed wyjazdem w pole mialem polowe stanu na miarce a po sprawdzeniu na polu nie maczala sie w oleju, i tu moje pytanie od czego tu zaczac spradzac silnik

24

Odp: problemy z chlodzeniem w 512

Jak nie ma wycieku i nie ma go w chłodnicy to olej poszedł w powietrze czyli pierścienie zgarniające się skończyły.

25

Odp: problemy z chlodzeniem w 512

a kurzu nie złapał jeżeli tak gwałtownie zaczął brać olej  ? sprawdź filtr i rury

26

Odp: problemy z chlodzeniem w 512

Może go przegrzałeś kilka razy i gwałtownie schłodziłeś?

27

Odp: problemy z chlodzeniem w 512

podejrzewam ze wycagnecie silnika mnie czeka, bo zanim zaczol brac ten olej to bylo z cisnienem tak ze na zimnym mial 5 a jak juz se dobrze rozgrzal to 1 bar

28

Odp: problemy z chlodzeniem w 512

Ale ciśnienie oleju nie ma nic wspólnego z tym czy bierze olej czy nie. Jakby nie patrzeć czeka Ciebie nie jedno przy tym silniku.

29

Odp: problemy z chlodzeniem w 512

to to ja wiem ze nie ma nic wspolnego ale jak zrobc to juz wszystko odrazu zeby na nastepny sezon bylo dobrze

30

Odp: problemy z chlodzeniem w 512

w rozmowach kolejkowych jeden kolega opowiedział mi taki sam scenariusz tyle tylko że dla bizona,zaklejona chłodnica w zeszłym roku plus przegrzanie,a w tym 15 litrów dolewki oleju dziennie i 16 ha do skoszenia...

31

Odp: problemy z chlodzeniem w 512

a czy ktorys z panow wyciagal juz silnk z 512? jak tak to czym jesli moge wiedziec

32

Odp: problemy z chlodzeniem w 512

Wyciągałem już kilka razy i zawsze HDS dawał radę.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

33

Odp: problemy z chlodzeniem w 512

Zwykła wciągarka łańcuchowa też daje radę, z bizona kilka razy wyciągaliśmy i z 516 i zawsze dało rade

E 516 na części
Telefon 695 076 269

34

Odp: problemy z chlodzeniem w 512

gonzo2121 napisał/a:

a czy ktorys z panow wyciagal juz silnk z 512? jak tak to czym jesli moge wiedziec

W zeszłym tygodniu UNHZ 750 spokojnie sobie  radzi.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

35

Odp: problemy z chlodzeniem w 512

Dobry cyklop też da radę

36

Odp: problemy z chlodzeniem w 512

do wyciagarki lancuchowej nie mam stelaza zeby wyjac, w srode lub czwartek bede probowal jcb wyciagac, panowie a powiedzcie  mi co to jest UNHZ 750 bo nie mam pojecia?

37

Odp: problemy z chlodzeniem w 512

czeski odpowiednik cyklopa

E 516 na części
Telefon 695 076 269

38

Odp: problemy z chlodzeniem w 512

aha, dzieki

39

Odp: problemy z chlodzeniem w 512

no i silnik wyjety i rozebrany, niestety jeden tlok zatarty i panewki na korbie i glownych do wymiany

40

Odp: problemy z chlodzeniem w 512

witam panowie , problem grzania zostal rozwiazany remontem silnika i wymiana chlodnicy, zalozylem chlodnice od bizona i tu moje pytanie czy ktos z was zakladal chlodnie od bizona?jesli tak to jak rozwiazaiscie problem z tunelem wentylatora i jak przerobiiscie oslone przednia chlodnicy?