41

Odp: przystawka przedniego napędu

Był bym wdzięczny za nr. uszczelniacza tego od strony skrzyni .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

42 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2015-11-16 19:16:54)

Odp: przystawka przedniego napędu

60x85x10
katalog mówi że tuż przy nim jest oring  105x 3
od przodu wchodzi uszczelniacz
60x80x10

43

Odp: przystawka przedniego napędu

Dzięki :beer: !

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

44 Ostatnio edytowany przez PiotrK (2015-11-22 13:03:17)

Odp: przystawka przedniego napędu

W wielu katalogach tego uszczelniacza niestety nie ma zaznaczonego. W niektórych np. już jest narysowany, ale jeszcze nie jest opisany itp. Dla pewności można się posiłkować katalogiem z od ZT300/303, ale z drugiej strony można też sobie samemu ten uszczelniacz zmierzyć i po kłopocie. Wtedy żadnych katalogów nie potrzeba...

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

45

Odp: przystawka przedniego napędu

panowie mam taki problem że z ciągnika mocno cieknie mi olej a przystawka oraz pompa hydrauliczna jest ulana pomoże ktoś i podpowie co to może być?

46

Odp: przystawka przedniego napędu

nieszczelność! Pewnie masz tam kupe kurzu prze którą nic nie widać.... Czas posprzątać....

47

Odp: przystawka przedniego napędu

hehehe ale jeszcze wczoraj nic nie było a pojechałem wyciągnąć TIR-a bo się zakopał i jak przyjechałem to zaczęło lecieć hmm powiem Ci że trochę tam powycierałem ale nie mogę dojść skąd to leci sad

48

Odp: przystawka przedniego napędu

Przewód ciśnieniowy od pompy do rozdzielacza Ci się pewnie moczy u mnie tak było.

49

Odp: przystawka przedniego napędu

mógłbyś powiedzieć który to jest przewód? tzn z której strony pompy on wychodzi?

50

Odp: przystawka przedniego napędu

połóż się po ciągnik i będziesz widział pompę, wszystko Ci się wyjaśni. O ile to to, no i jak podłogę zdejmiesz w kabinie to będziesz widział więcej.

51

Odp: przystawka przedniego napędu

ok dzięki jutro tam zajrzę a może lecieć np. z wyjścia ze skrzyni na sprzęgło?

52

Odp: przystawka przedniego napędu

Wyłącz pompę i się przejedź , jeśli nie przestanie to znaczy że gdzieś się rozszczelniła przystawka od przedniego napędu ............

53

Odp: przystawka przedniego napędu

ale olej leci nawet jak ciągnik jest wyłączony więc co da próba z wyłączaniem pompy?

54

Odp: przystawka przedniego napędu

Nikt Ci nie odpowie dokładnie. To jest banalna sprawa, sam musisz dojść gdzie leci.

55

Odp: przystawka przedniego napędu

No wiem wiem ale tak chciałem zapytać to może się czegoś więcej dowiem wink

56

Odp: przystawka przedniego napędu

nemesis1134 napisał/a:

ale olej leci nawet jak ciągnik jest wyłączony więc co da próba z wyłączaniem pompy?

To że wykluczysz wyciek z układu hydraulicznego .

57

Odp: przystawka przedniego napędu

Mam takie pytanie- czy olej ze skrzyni biegów może przepłynąć do przystawki przedniego napędu?

58

Odp: przystawka przedniego napędu

może

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

59

Odp: przystawka przedniego napędu

Trudna jest naprawa tego?

60

Odp: przystawka przedniego napędu

Trudna raczej nie ale ciezka smile bo przystawka sporo wazy chyba? wink

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)