1

Temat: Gry o tematyce rolniczej

Tego chyba jeszcze nie było.
Kto ma LS w polskiej wersji obojętnie w której wersji i kto mi to nagra na płytę i wyśle normalna poczta? oczywiście za fatygę zapłacę.

Rolnik z powołania:-)

2

Odp: Gry o tematyce rolniczej

A z torentów nie możesz sobie ściągnąć?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

3

Odp: Gry o tematyce rolniczej

http://t903c.egofiles.xup.pl/aByU3BjNm6 … V3yroN.rar
hasło: V3yroN
Fajna gra, wyciągnięcie tego startowego gospodarstwa zajmuje sporo czasu i nie jest takie proste.

4

Odp: Gry o tematyce rolniczej

To tak jak w Polsce big_smile

5

Odp: Gry o tematyce rolniczej

Laszek napisał/a:

A z torentów nie możesz sobie ściągnąć?

własnie ze ściąganiem jest problem bo mam strasznie wolny internet sad tak ze dzięki scorpion za linka

Rolnik z powołania:-)

6

Odp: Gry o tematyce rolniczej

LS do wersje z 2011 i 2009 r najnowsza to Fs 13 gra na allegro kosztuje z 60 zł plus wysyłka .Jak masz oryginalną to możesz se multi pograć z kolegami a na piracie nie big_smile. Ale jak coś to ci moge nagrać na cd i wysłać big_smile

7

Odp: Gry o tematyce rolniczej

Z torrentów nie radzę ściągać hmm Grałem w LS 2011 i 2013 obie fajne smile

8

Odp: Gry o tematyce rolniczej

czemu nie radzisz? Ja mam 2011 i 2013 i wszystko ok chodzi. Tylko żona się śmieje że nawet to co robie w polu to robie w domu

E 516 na części
Telefon 695 076 269

9 Ostatnio edytowany przez misiek (2013-08-27 22:06:11)

Odp: Gry o tematyce rolniczej

Chodzi o to że wg polskiego (i nie tylko) prawa można ściągać z sieci co się chce ale nie można udostępniać, a ściągając z torrentów siłą rzeczy udostępniasz to co ściągasz. Jest parę artykułów na ten temat na googlu. Powiem tyle, że nawet w akademikach przestali korzystać z torrentów

10

Odp: Gry o tematyce rolniczej

no według prawa plik piracki przechowywany na dysku więcej niż 24 h  też jest karalny

11

Odp: Gry o tematyce rolniczej

czułem ze ta rozmowa zejdzie na tematy prawne, a myslałem ze tu bedziemy sie wymieniac wrazeniami z gry, ze moze kiedys umuwicie sie (ja z moim netem nie dam rady) na gre w multiplayrze

Rolnik z powołania:-)

12

Odp: Gry o tematyce rolniczej

a no tak zapomniałem do multiplayer net minimum 2 mb.Pajej a niemasz jakiegoś kolegi na wsi z lepszym netem? gra zajmuje niecałe 1 gb

13

Odp: Gry o tematyce rolniczej

Juz kolega scorpion zaoferował się ze mi podesle, więc raczej gre bede miał.

Rolnik z powołania:-)

14

Odp: Gry o tematyce rolniczej

ja grałem w 2008,2009( także w multiplayer) i 2013. 20013 była by fajna jeśli był by możliwość podczas orania aby była bruzda a tk to bardzo realistyczne !

15

Odp: Gry o tematyce rolniczej

a ja polecam World of Tanks. Super gra rolnicza smile

16

Odp: Gry o tematyce rolniczej

Łukasz8468 napisał/a:

ja grałem w 2008,2009( także w multiplayer) i 2013. 20013 była by fajna jeśli był by możliwość podczas orania aby była bruzda a tk to bardzo realistyczne !

Chodzi ci o mod orki ?
gully_foyle jaką masz nazwe w wocie ?:D

Odp: Gry o tematyce rolniczej

do ls 2011 i 2013 jest mod orki taka właśnie ala bruzda podczaś orki, a podczas uprawy np kultywatorem po orce dosyć realnie buja traktorem. Polecam www.ls-world.pl

18

Odp: Gry o tematyce rolniczej

Nick na wot - oczywiście gullyfoyle smile

19

Odp: Gry o tematyce rolniczej

Nic nie przebije gry w...... big_smile

20

Odp: Gry o tematyce rolniczej

Ja polecam taką stronkę z dodatkami: http://www.gamemoding.com/farming-simulator-2013-mods