1

Temat: Rejestracja 323a z niemiec

Witam
Moje pytanie dotyczy tego czy da się zarejestrować ciągnik który został sprowadzony do Polski ale mniej więcej 5 lat temu.Mam okazje kupić takowy za śmieszne pieniądze .
Dodam ze dokumenty od niego są (brif, umowa)
Facet sprowadził prywatnie ale nie rejestrował jak mówił miał go tylko do orki i agregatu.
Nie wiem czy jest sens kupować coś takiego

2

Odp: Rejestracja 323a z niemiec

Jak ma wszystkie papiery do rejestracji to bez problemu zarejestrujesz. Mój 323 był ściągany to mi w Wydziale Komunikacji powiedzieli, że mogę zarejestrować nawet za 10 lat i wtedy od tego czasu będzie wpisana pierwsza rejestracja. Najlepiej zapytaj u siebie w Wydziale Komunikacji. A i jeszcze będziesz musiał zrobić pierwszy rozszerzony przegląd.

3

Odp: Rejestracja 323a z niemiec

wszystko pięknie jak kupujesz obiecanki cacanki jak zaczniesz latać to przeklniesz miałem tak z osiemdziesiątka krajowy traktor od handlarza owszem pieniądze były dobre . coś tam brakowało ale to nie problem tak gadał no to wziąłem .a to numery nie te a ten dokument nie ważny. jeśli wszystkie kwity i czas na latanie od osła do posła można się bawić ja powiedziałem nigdy więcej nie wejdę w taki temat pozdr twoja decyzja i twoje pieniądze

4

Odp: Rejestracja 323a z niemiec

Pamietaj,ze musi miec maly i duzy brief,bo inaczej nie zarejestrujesz.

5

Odp: Rejestracja 323a z niemiec

a dowód rejestracyjny musi byc ? czy nie tak jak w przypadku traktorów z holandii że niema dowodu rejestracyjnego

6

Odp: Rejestracja 323a z niemiec

W niektórych wydziałach żądają np.jak on przyjechał tu na kołach czy lawecie a jak na lawecie to fakturę jak by miało to znaczenie.Ciekawe jak by powiedział że UPC samolotem to przytargało.

7

Odp: Rejestracja 323a z niemiec

Ja miałem cyrki ze swoim gość był kupiony kilka lat przed tym jak go chciałem zarejestrować. w niemczech był wyrejestrowany, co prawda jakis dokument na to był ale babka mowi ze sie nie da zarejestrować, trzeba przegląd rozszerzony, to zrobiłem ide a tu ze dalej czegos brakuje ze trzeba do niemców pisac zeby wysłali dowód rejestracyjny z niemieckiego wydziału komunikacji ja wkurzony poszedłem za kilka dni wracam zeby mi podyktowali jak to pismo z prosba o dowód ma wygladac był gościu popatrzył na papiery i dał tablice, więc zalezy na kogo sie trafi w urzedzie

Rolnik z powołania:-)

8

Odp: Rejestracja 323a z niemiec

Mam do kupienia ciagnik sprowadzony z niemiec. Powiedzcie mi jakie dokumęty powinienem dostać od sprzedającego? Tylko duży i mały brif? Jaki jest koszt rejestracji ciągnika sprowadzonego? Dodam że chodzi o zt 323

9

Odp: Rejestracja 323a z niemiec

dokumenty w reke i do wydziału komunikacyjnego .najpierw  przeglad ,ubezpieczenie  i po bólu  i takie koszty, skarbowy chyba jak na fak.vat. nie kupowałeś.

Leszek   dla kolegów'

10

Odp: Rejestracja 323a z niemiec

Tłumaczenia trzeba od przysięgłego

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Ostrówek 162,
Case Magnum 7210, MF 38

11

Odp: Rejestracja 323a z niemiec

piotreknnn napisał/a:

Pamietaj,ze musi miec maly i duzy brief,bo inaczej nie zarejestrujesz.

wystarczy mały

12

Odp: Rejestracja 323a z niemiec

Andrew89 napisał/a:

Tłumaczenia trzeba od przysięgłego

fakt zapomniałem ... a przez lata tym się zajmowałem . skleroza......

Leszek   dla kolegów'