21

Odp: Sprzedam maszyny !!

Ile za miga?z jakim walem i ile KM potrzebuje?

22

Odp: Sprzedam maszyny !!

mpopis napisał/a:

to jeszcze do sprzedania talerzówka  i volvo z migiem i trochę miejsca na podwórku się zrobi na następne graty ....

Ile za zestaw?

23 Ostatnio edytowany przez mpopis (2018-12-27 19:53:44)

Odp: Sprzedam maszyny !!

za wszystko 65 tyś. mig z podwójnym wałem kolczastym w zależności od warunków glebowych i konfiguracji terenu od 180 kucy, za volvo coś mniejszego koło 200 KM najprawdopodobniej McComick mtx  :walka:

24

Odp: Sprzedam maszyny !!

zamiast 400KM 200??

25

Odp: Sprzedam maszyny !!

Krzysiek napisał/a:

zamiast 400KM 200??

Krzysiek volvo ma 340 km

26

Odp: Sprzedam maszyny !!

No dobra 340 to i tak 140 mniej a znając realia to przynajmniej 140 nie mówiąc o Nm

27

Odp: Sprzedam maszyny !!

magnum mi wystarcza do grubera, KOWR zabrał mi co nieco ha więc nie ma co tego byka trzymać dla ozdoby.

28

Odp: Sprzedam maszyny !!

Wyłączyli z dzierżawy czy nie przedłużyli umowy?

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

29

Odp: Sprzedam maszyny !!

To ile teraz ha będzie do obróbki? Patrząc ile tego sprzętu jest to raczej nie mają ciężkiego żywota

E 516 na części
Telefon 695 076 269

30

Odp: Sprzedam maszyny !!

nie przedłużyli dzierżawy na 97 ha przez błąd w papierach 10 lat temu. teraz znowu wystawiają na przetarg ofertowy, wiec jest nadzieja, że odzyskam te grunty. W grudniu udało mi się wydzierżawić  24ha w dwóch kawałkach po sąsiedzku i teraz mam 150ha

31

Odp: Sprzedam maszyny !!

Pewnie już ktoś o tą ziemię się dowiadywał być może z załącznikiem dlatego błąd się znalazł. Wój uprawiał działkę na którą miał umowę na 25 lat i drugą którą która leżała odłogiem z 10 lat uprawiał ją rok bez umowy potem im się przypomniało czyja ziemią podpisali umowę tak że kończyły się obie w tym samym czasie gdy chciał wykupić początkowo się zgodzili a gdy znalazł się inny chętny wszystko unieważnili bo "kiedyś nielegalnie zajął ziemię" i żadnej ziemi nie sprzedadzą mu.

32

Odp: Sprzedam maszyny !!

Panowie
Sprzedam agregat uprawowo siewny . 3m agregat to kombinacja włóki  2 rzędy zębów i wał packera  a z tyłu siewnik  Hassia DK300 ze sterownikiem  od ścieżek i  znaczników przed wschodowych  posiada 32lejki  i jest na skrzyni przekładniowej Lemkena  rocznik 2000  do zabrania za 12tys  jak ktoś będzie uparty to taniej

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

33

Odp: Sprzedam maszyny !!

32 lejki na 3 m?

34

Odp: Sprzedam maszyny !!

W sąsiedniej wiosce ma amazonkę z taką ilością lejek w 3 rzędach, może już nie, bo widziałem parę dni po zakupie a było to kilka lat temu. Kombinowałem że może to siewnik specjalistyczny np. do traw.

35

Odp: Sprzedam maszyny !!

Wojtas daj zdjęcia na tel. 505857445

Posiadam części do sieczkarni, kombajnów i traktorów Fortschritt, silników IFA 6 i 4- cyl. Kom- 505857445
http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=1726

36

Odp: Sprzedam maszyny !!

Panowie zostało parę gratów z 323. Kabina 1.5 tys komplet z błotnikami reszta 2 zł/kg głównie osie zwolnice, skrzynia pośrednia itp.

37

Odp: Sprzedam maszyny !!

Mam jeszcze zbierająca Krone 6000 turbo za 10000zl do negocjacji

38

Odp: Sprzedam maszyny !!

Wieszaki masz?

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

39

Odp: Sprzedam maszyny !!

Siedzenie nie połamane przydałoby się. i serwo z ramieniem.

40

Odp: Sprzedam maszyny !!

Wieszak jeden jest. Gwint u góry dobry na dole spaw.
Siedzenie jest całe tylko bez tapicerki. Poduszka sprAwna i zawór też. Łożyska powymieniane .serwa i ramienia brak.
Mój nr 502606465 jakby co dajcie znać wyśle fotki