1

Temat: zablokowane koło przednie

Witam kolegów
Mam problem w moim 303 ponieważ zablokowało mi przednie koło lewe. Nie chce się ruszyć i nie wiem jaki może być tego powód, nie rusza się ani na włączonym napędzie ani bez niego. Dodam też że nie mam powietrza bo chyba sprężarka się zepsuła, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie. Miał ktoś kiedyś taki przypadek lub wie co może być przyczyną proszę o napisanie.

2

Odp: zablokowane koło przednie

łożyska?

3

Odp: zablokowane koło przednie

Duży jest problem rozbierania koła przedniego w celu zmienienia łożysk itp ? Bo mi dziś padło łożysko i coś tarło że koło jak piec gorące. Łożyska dostane w Pankowie Bądź u naszego Piotra ?

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

4

Odp: zablokowane koło przednie

łożyska w każdym sklepie 3218 3217 czy 16 coś takiego 2 różne. Ja tam zaglądałem przy okazji robienia hamulców miałem zwalony bęben odkręcasz te śruby na 22  potem masz 2 nakrętki na osi  i łożyska. Jedna piasta nie chciała zejść druga spadła mało mi buta nie zgniotła.

5 Ostatnio edytowany przez Karol323 (2014-05-15 18:07:16)

Odp: zablokowane koło przednie

Rozebrałem. Łożyska są jak mak... Dużo się powydzierało ledwo co nakrętki odkręciliśmy bo rozdeło przez wysoką temp... Teraz tylko Jakie tam są łożyska dokładnie i małe łożysko jakieś tam też było posypane i tez trzeba znaleźć co to jest.. Katalog mam ale na starym kompie lecz nie działa aa na tym nie mam bo już linki wygaśnięte i nie mogę pobrać sad Foty pokaże z jednej części i powiecie co zrobić

http://i59.tinypic.com/2a85ml0.jpg
Właśnie to to jest.. Tak tarło że aż się błyszczy i w dodatku uszczęrbiło kawałki frezu.. Można dalej na tym jeździć czy lepiej szukać używki dobrej ?

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

6

Odp: zablokowane koło przednie

Jak by co to chyba to u mnie leży. A czy to się nadaje? Chyba nie...

7

Odp: zablokowane koło przednie

Nadaje się... Ale tylko na złom...

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

8

Odp: zablokowane koło przednie

Dzieki Panowie smile no więc może mi ktoś powiedzieć jakie tam dokładnie łożyska idą 32017 i 32018 ? I jeszcze te jakieś małe łożysko było ale nie wiem gdzie ono i jakie ono jest bo katalogu ni mam sad No i gdzie ktoś ma na sprzedaż tą część co ukazana jest na zdjęciu? Byłbym baardzo wdzięczny smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

9

Odp: zablokowane koło przednie

Przeczytaj 6 post.

10

Odp: zablokowane koło przednie

Oj Koseś wiem ale nie chce komuś odkupować na siłę co może być potrzebne w życiu lecz jak Krzysiek chce sprzedać to chętnie kupie smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

11

Odp: zablokowane koło przednie

Więc odkręciłem. Trochę się różni bo jest na 12 śrub.  Średnica frezu 52mm. A średnica tego rantu co wchodzi w piastę 130,5mm
To moje jest od 303
Jak chcesz to dawaj adres płacisz koszty wysyłki 3,3kg plus na dobrą flaszkę. A i nie wyrzucaj Tego zepsutego bo piasty i koła u mnie leżą i czekają na zastosowanie. Moze je wcisnę do talerzówki.

12 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2014-05-16 11:59:25)

Odp: zablokowane koło przednie

Ja katalog to mam nawet na karcie w telefonie . Kiedyś sobie zrobię wersję papierową  bo za każdym razem kompa odpalać to mi zbrzydło .
Jak za małe cyferki to kopiuj obrazek  na kopma i tam sobie powiększysz .   

http://i62.tinypic.com/jzdvyg.jpg

http://i59.tinypic.com/rszpsy.jpg

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

13

Odp: zablokowane koło przednie

Wielkie dzieki Sebiastian !! + smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

14

Odp: zablokowane koło przednie

Cieszę się że mogłem pomóc .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

15

Odp: zablokowane koło przednie

Krzysiek oproznij skrzynke bo wiadomosci nie moge wyslac wink

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)