21

Odp: Paszowóz

A to ten gagatek .

22

Odp: Paszowóz

Bugajewski się zwie.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

23

Odp: Paszowóz

artureekk napisał/a:

zlikwidowałem 70%stada 5 lat temu a w tym roku zlikwidowałem wszystkie 
z kąd macie takie dane ze pionowy zle miesza ja stosowałem sianokiszonke w balotach 150 * 2sztyki do tego balot 170 cm siana do tego pół balota słomy owsianej i 1000litrów wywaru oczywiście sruta i w zalezności od wilgotności sianokiszonki i długości trawy z której była roboiona zajmowało to 30 do 45minut mieszania i byłem zadowolony z pozomu wymieszania i pocięcia masy . i jeszcze jedno robiłem zimą gdzie czasem kiszona była zamrożona i na nic się nie działo ;przy kupnie właśnie tego wozu właśnie przymarzniecia się obawiałem i bezpodstawnie bo wszystko pięknie kroiło

no włąśnie 30-45 min a poziomy o wiele szybciej wymiesza...
http://www.sgariboldi.pl/monofeeder_df_ … -7-18.html
Niedawno w Agrifarmie coś takiego było na sprzedaż, pracował chyba tylko rok bo zrezygnowali z bydła i poszedł za śmieszne pienądze. Kumpel ten co ma też tego De Laval to kupił właśnie takiego samojezdnego.

E 516 na części
Telefon 695 076 269

24

Odp: Paszowóz

Dziś wróciłem wk....wiony  na max ,znalazłem wczoraj paszowóz taki jak by mi odpowiadał dzwonię do gościa zapytać się w jakim stanie ? i co słyszę stan idealny noże super więc o piątej w samochód i jazda  250 km w jedną stronę z kasą na oględziny . Zajeżdżam na miejsce zaglądam do środka i widzę glebę przez podłogę pod ślimakami ,dziura obok dziury i gdzieniegdzie nawet łaty z dziurami sad Pytam się sprzedającego o ten stan a on mi na to że jeśli by go nie umył z syfu jaki był na dnie to bym dziur nie zauważył sad Krótki namysł i dzwonię na drugie ogłoszenie oddalone o ponad 270km w przeciwną stronę umawiam się z gościem że będę za 3,5 godziny z lawetą i wio ,a on dzwoni do mnie jak przejechałem połowę drogi że jego brat już sprzedał ten paszowóz .Miałem wielką chęć jechać dalszą połowę drogi i gościa udusić gołymi rękami !!!!!!!!!!Co za *** z tych handlarzy !! Też macie takie przygody szukając używanego sprzętu ?

25

Odp: Paszowóz

koseś napisał/a:

Dziś wróciłem wk....wiony  na max ,znalazłem wczoraj paszowóz taki jak by mi odpowiadał dzwonię do gościa zapytać się w jakim stanie ? i co słyszę stan idealny noże super więc o piątej w samochód i jazda  250 km w jedną stronę z kasą na oględziny . Zajeżdżam na miejsce zaglądam do środka i widzę glebę przez podłogę pod ślimakami ,dziura obok dziury i gdzieniegdzie nawet łaty z dziurami sad Pytam się sprzedającego o ten stan a on mi na to że jeśli by go nie umył z syfu jaki był na dnie to bym dziur nie zauważył sad Krótki namysł i dzwonię na drugie ogłoszenie oddalone o ponad 270km w przeciwną stronę umawiam się z gościem że będę za 3,5 godziny z lawetą i wio ,a on dzwoni do mnie jak przejechałem połowę drogi że jego brat już sprzedał ten paszowóz .Miałem wielką chęć jechać dalszą połowę drogi i gościa udusić gołymi rękami !!!!!!!!!!Co za *** z tych handlarzy !! Też macie takie przygody szukając używanego sprzętu ?

Przypomniała mi sie moja historia z rozsiewaczami: 280km w jedną strone siewka jak nówka miała być itd a zastałem wielkie g...wno... dobra lecimy znowu ok 300 km w bok, na miejscu siewka ladna, decyzja bierzemy. Weszliśmy do biura, mówimy, że my w sprawie tej siewki a koleś: o tu ten pan co siedzi już za nią zapłacił. i tak to jest

26

Odp: Paszowóz

! ale historia, no tak słowo nie ważne ważne aby kasa była.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

27

Odp: Paszowóz

Znajomy po siewnik pojechał nad morze po siewnik miało się opłacać ale na zdjęciu był w ogóle nie ten co w rzeczywistości. Kasa za paliwo w błoto i nerwy zszarpane. Coraz mniej już uczciwych a tych co znam staram się o znajomość dbać. Jest jeden niedaleko mnie handlarz to już różne cyrki odstawia że nieraz jest tak że już od dawna na stanie maszyny nie ma i ludzie jadą setki kilometrów i wracają z pustymi rękami lub z badziewiem bo szkoda przecież drogi. Już masę ukraińców tak przyjechało i pojechało od niego.

28

Odp: Paszowóz

Jaki rząd tacy ludzie.

29

Odp: Paszowóz

koseś ja jak chciałem kupić sieczkarnie to jechałem 320km w jedną strone bo niby atrakcyjna cena i stan jak to sprzedający przez tel. powiedział "lać paliwo i na pole".Na miejscu okazuje sie że to maszyna do kapitalnego remontu,hedery w krzakach,no ale gość dalej upiera sie że wszystko sprawne,mówie ok to odpalmy ją,ciepło było wiec silnik jakoś zaskoczył a po chwili pasy z lewej strony zaczeły się palić,był taki dym że gość aż po wiadro z wodą pobiegł,u innego gostka przy ogledzinach jak chciałem uruchomić silnik w maszynie to mi powiedział że najpierw musze przywiezc paliwo bo w zbiorniku pusto.

30

Odp: Paszowóz

Tak więc ciąg dalszy poszukiwania paszowozu z dwoma poziomymi ślimakami ,jak by ktoś coś wiedział to pisać .

31

Odp: Paszowóz

Ja raz pojechałem oglądać ciągnik, miał facet 3szt fortschritta i każdy inny mówił że 323, najlepszy. I tak jak marczi napisał że lać paliwo i w pole no to jadę bo cena dobra. Szyb w kabinie brak, bez akumulatorów, rozrusznika, podnośnika, obciążników, chłodnicy, opony nie wiem czy do domu przyjechałbym. I tak facet się zapierał jaki świetny jest.

32

Odp: Paszowóz

Ja jak gdzieś jadę po używkę to się nastawiam że może być źle i zazwyczaj jak zajeżdżam na miejsce to okazuje się że jest w miare a mogło być jeszcze gorzej.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

33

Odp: Paszowóz

ale sa jeszcze uczciwi sprzedawcy jak ogladałem przyczepe to nadjechał inny kupiec, własciciel powiedział ze teraz ze mna rozmawia i niech on przyjedzie za godzinke. mi sie spodobała powiedziałem ze biore i pojechałem po ciagnik jak przyjechałem to okazało sie ze ten drugi kupiec daje kilka stow wiecej, ale własciciel powiedział ze dał słowo i sprzedaje ja mi

Rolnik z powołania:-)

34

Odp: Paszowóz

Pajej ale cię wkręcili big_smile

35

Odp: Paszowóz

mozliwe, ale cena i tak była ok wiec i tak brałbym

Rolnik z powołania:-)

36

Odp: Paszowóz

Ja też w poszukiwaniu gratów miałem rózne przeboje , nauczylem  sie że jak jest coś co pasuje cenowo i technicznie to trzeba brac bo za godzine już tego może nie być. Ale najwiecej cyrków mialem z autami jak szukalem ,pare lat temu jak szukałem t4 gościu zapieral się że igla z niemiec , zrobiłem 300 km auto po powodzi z czech itp.itd.

mdw

37

Odp: Paszowóz

koseś http://tablica.pl/oferta/mieszalnik-do- … c;promoted

38

Odp: Paszowóz

Marcin ale jakoś nie wiem jak to potnie sianokiszonkę ? nie na żadnych noży dlatego kenany tanie są  , bo to taki typowy mieszalnik .A mnie potrzeba aby jeszcze dobrze pociął i rozdrobnił surowiec .

39

Odp: Paszowóz

ja nie w temacie nie wiedziałem ze to też tnie nie mój temat

40

Odp: Paszowóz

Koseś kupiłeś już wóz? http://tablica.pl/oferta/sprzedam-paszo … defd34c2d2
Wkleję choć pewnie przeglądasz, ostatnio przybyło kilka na tablico może będzie z czego wybrać. Jeśli chodzi o te samozaładowcze to w Luxemburgu, miał facet jak byłem i moim zdaniem to super sprawa.