Temat: kleje tynki i farbi do chałupy

Na forum są chłopaki co żadnej roboty się nie boją więc pytam tu a nie na jakimś forum budowlanym bo kopanie tam to ......... i siedzą tam przedstawiciele firm produkujących towary o które pytam.
Mam do wykończenia 110m kw sufitu na ruszcie i jakieś 100m2 ścian z kartonu jaki klej polecicie. Ja używałem tego i tamtego i sam nie wiem co kupic
Co do farb do malowałem ostatnio pokój u mamy snieżką, koloru nie pamietam były dwa i powiem ze ładnie kryje ale trafiają się gluty!! i to w obu...
Za to polecam farby senseo ale nie wszędzie są.

2

Odp: kleje tynki i farbi do chałupy

Jeżeli chodzi o farby to ja polecam markę flugger, może i jest droga ale jakość super kolory z mieszalnika pełna paleta, krycie rewelacyjne, jeszcze nigdy nie musiałem kłaść dwóch warstw nawet przy zmianie koloru.

3

Odp: kleje tynki i farbi do chałupy

ja śnieżką malowałem i mam przykre doświadczenia z niż jakaś lipa a nie farba chyba ze na taka trafiłem ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

4

Odp: kleje tynki i farbi do chałupy

To prawda śnieżka to lipna farba ,  białe  to albo sine albo  niebieski odcień , ja  biorę - dekoral albo nobiles  ale to tylko moje  zdanie i jakaś tam praktyka bo mieszkanie maluję sam .

5

Odp: kleje tynki i farbi do chałupy

A ja od 12 lat tylko TIKKURILA kolor nie traci nawet na słońcu.

6

Odp: kleje tynki i farbi do chałupy

Też tego używałem. A czym wygładzić te płyty.
Cekol jest drogi. Na rynku pojawiły się inne wynalazki. Gipsar wprowadził jakieś ulepszenia...
Coś na łącze płyt i coś na pociągnięcie całości

7 Ostatnio edytowany przez Karol323 (2013-12-03 00:00:26)

Odp: kleje tynki i farbi do chałupy

u mnie sie daje tynk maszynowy lekki knauf mp 75 L pozniej pro-fin mix regips BPB. na laczenia siatki to biora chlopcy cekol nie cekol nie wiem dokladnie a na koniec na wyrownanie papier zolty 180 zaroweczka i jedziesz az do polysku smile

a co do farb to magnat beckers badz jak chlopcy pisali wczesniej.. sniezka tylko na sufit

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

8

Odp: kleje tynki i farbi do chałupy

Krzysiek, jak chcesz w miarę cenowo to łączenia zrób gipsem z włóknem na 1 warstwę a później to już coś taniego sam tak robiłem wszystkie ściany u sufit 10 lat temu gdzie jak pytałem o gips z włóknem to się śmiali że mnie powaliło bo taki drogi był ale do dziś dzień żadnych pęknięc co do farb używam Dulux bo są zmywalne co przy dzieciach bardzo ważne.
Janusz M6040 spróbuj zamalowac na 1 raz kwitnącą wiśnie dopiero chwal farbę. Ja na tą wiśnię kładłem 3 warstwy innego koloru, producent ten sam i jeszcze przebija miejscami, nie dajcie się żonom namówic na taki kolor no chyba że macie zapędy sado-macho.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

9

Odp: kleje tynki i farbi do chałupy

farby tylko z backera naprawde niezłe

10

Odp: kleje tynki i farbi do chałupy

farby dekoral
na sufit na łaczenia siatka i knauf uniflot a potem megaron i szlifujesz.
ostatnio malowałem salon dekoral pachnący cynamon i na to dałem lakier lamperyjny z brokatem koszt o połowę nizszy a wszyscy mówia że to dekoral fashion!