101

Odp: Mdw 524

wejdź na stronę panków sklep

102

Odp: Mdw 524

kamil3993 napisał/a:

Orientujecie się ile kosztuje podłoga do E 524 ??

Oglądałeś tego z podlaskiego ?

103

Odp: Mdw 524

sprzedany ... miałem jechać jutro z rana  i dzwoniłem i dzisiaj sprzedał..

104

Odp: Mdw 524

Masz coś innego na oku ?

105

Odp: Mdw 524

jutro jadę do Grójca obejrzeć 524

106 Ostatnio edytowany przez kapec24 (2014-02-12 19:50:56)

Odp: Mdw 524

sami kupiliśmy 2 miesiące temu e 524 z Obrowa. Dzwoniliśmy o tego Bonhila z Siemiatycz to tak jak ktoś tu pisał, że z elektryką miął problemy. I facet kręcił coś. Że jest rolnikiem i do siebie kupił po żniwach ale że za duży i chce sprzedać itd itd. Śmiał sie też że wszystkie telefony jakie o niego odbiera sa z kujaw

107

Odp: Mdw 524

Wracam właśnie z Grójca . Kombajn strasznie zniszczony , a hedera to tak pospawanego jeszcze nie widziałem . szkoda drogi ale co zrobić..

108

Odp: Mdw 524

Niestety tak to bywa, ale trzeba szukać, jeżeli był gdzieś wystawiony w necie to daj linka jako przestrogę

109

Odp: Mdw 524

http://otomoto.pl/mdw-fortschrift-e524-A361775.html to on

110

Odp: Mdw 524

kapec24 napisał/a:

sami kupiliśmy 2 miesiące e 524 z Obrowa. Dzwoniliśmy o tego Bonhila z Siemiatycz to tak jak ktoś tu pisał, że z elektryką miął problemy. I facet kręcił coś. Że jest rolnikiem i do siebie kupił po żniwach ale że za duży i chce sprzedać itd itd. Śmiał sie też że wszystkie telefony jakie o niego odbiera sa z kujaw

za ile kupiłeś jeśli można wiedzieć ?

111

Odp: Mdw 524

Za 50. Ojciec trzy razy dziennie przeglądał allegro i jak tylko się pojawił to od razu tel, na drugi dzień pojechaliśmy, no i jest. Ściągnięty z Francji. Trochę drogo w porównaniu do innych ale stan naszym zdaniem bardzo dobry

112

Odp: Mdw 524

kapec24 napisał/a:

Za 50. Ojciec trzy razy dziennie przeglądał allegro i jak tylko się pojawił to od razu tel, na drugi dzień pojechaliśmy, no i jest. Ściągnięty z Francji. Trochę drogo w porównaniu do innych ale stan naszym zdaniem bardzo dobry

Oby ten zakup z Francji służył jak najdłużej bezawaryjnie bo jak handluję z nimi i ich znam to raczej nic dobrego nie sprzedają bo albo robią sami i gonią albo sprzedają uszkodzone, osobiście wolę to uszkodzone bo rozbieram, naprawiam i sprzęt jak z serwisu bo dopóki coś im poważnego nie nawali to raczej sprzęt serwisują ale i też dobrze męczą z resztą co można wymagac od człowieka co pije już przy śniadaniu ale za to tanio sprzedają i z tych 50 to gośc zarobił na Was 25 albo i więcej na czysto a sprowadzenie takiej maszyny z Francji to koszt ok 10-12tyś.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

113

Odp: Mdw 524

Wyjdzie w praniu. Koszt transportu to sam powiedział że 10 tyś. A co do kombajnu- to miał wymieniany silnik bo nie spuścił gość wody i rozsadziło blok podczas mrozu. Tyle wiemy z jego historii.
Pytanie- we Francji mają takie mrozy?

114

Odp: Mdw 524

Przypadkiem koleś nie mieszka w zawałach ? przy krajowej 10 tam go kupiłeś ?

115

Odp: Mdw 524

Uważaj na olej,bo woda w tych kombajnach lubi zawitać big_smile

116

Odp: Mdw 524

http://tablica.pl/oferta/kombajn-fortsc … c74d55608f coś nowego

117 Ostatnio edytowany przez Pietia (2014-02-13 22:29:26)

Odp: Mdw 524

To sprzęt Wiesława z  Postolic tylko z daleka wypicowany nic innego

118

Odp: Mdw 524

Uważaj na Wiesia.... On chyba jeszcze niczego dobrego nie sprzedał....

119

Odp: Mdw 524

Tak, przy dziesiątce niedaleko Torunia. Nie wiem gdzie gość mieszka, ale ma stacje diagnostyczną i warsztat samochodowy, samochód z cysterną i lawetą, i w wolnym czasie ściąga kombajny, głównie claasy. Ma brata który też trudni się ściąganiem kombajnów, może on mieszka tam gdzie mówisz (są bardzo podobni).
A ten z linku to wygląda jakby malowany, przynajmniej wg mnie

120

Odp: Mdw 524

Ja tego kiedyś wstawiałem bo on ma coś poprzerabiane z chłodnicom , popatrz na 4i5 zdjęcie.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile