21

Odp: Różne pługi obrotowe.

http://allegro.pl/plug-5-skibowy-obroto … 90801.html
takie coś mnie się podoba, jak dobrze patrze to on jest jakby połączenie zawieszanego i półzawieszanego? Znaczy się na zakrętach zachowuje się jak zawieszany tyle że opiera się z tyłu na obrotowym kole?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

22

Odp: Różne pługi obrotowe.

Ja miałem nieco inny. Koło podporowe było też do transportu. Ogólnie rzadko ciągałem go na kole bo trzeba było wychodzić i zabezpieczać obrót i koło. Ale jak już na kole ciągnąłem to gaz full i pięknie się z tym jedzie. Moim zdaniem stary lider w produkcji soch big_smile

23

Odp: Różne pługi obrotowe.

A pisałeś że ma tanie elementy robocze. Przykładowo ile za lemiesz, pierś, odkładnię, dłuto?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

24

Odp: Różne pługi obrotowe.

Miałem wcześniej dostęp to gość oryginalne leżaki magazynowe sprowadzam z Angli.Elementy nie do zdarcia. Odkładnice po380zł, piersi 40zł, lemiesze z nakładkami po 90zł. Ogólnie może w sklepach być drożej, ale trzeba szukać to można właśnie takie leżaki kupić za połowę ceny. A jakość naprawdę dobra wszystkie granity, molbro i inne się chowają.

25

Odp: Różne pługi obrotowe.

no to sie zaraz zacznie ze chwale polskie ale ja mam unie ibisa 3+1 6 sezonow mu wlasnie pyklo zero awari aby lemiesze i dluta i ogien w mojej okolicy sa bardzo popularne sporo moich znajomych posiada ibisy i tez sobie chwala jest tez firma uslugowa co posiada ibisy ale 5 skibowe setki ha robia i z tego co mi wiadomo nic sie z nimi nie dzialo oprucz scierania sie tego co ma sie scierac. sami dlugo sie zastanawialismy i szukalismy uzywki a wkoncu dalismy sobie spokoj kupilismy nowy i slozy  a ci co unas kupowali uzyki juz dawno  stoja w krzakach.

http://www.fotoload.pl/123aa36/0da6cca167e5001fc0cd2b03b436c34116164_min.jpg

26

Odp: Różne pługi obrotowe.

Unia ma dobrą stal na dłuta. Miałem porównanie na 3 korpusach unia oryginał na 1 kveverland, podróba i 1 molbro. Unia najlepsza.

27

Odp: Różne pługi obrotowe.

na jakiej zasadzie obraca sie ta kolczatka na ostatnim zdjeciu http://img08.tablica.pl/images_tablicap … otowy-.jpg

28

Odp: Różne pługi obrotowe.

Razem za pługiem przyjrzyj się dobrze jest spięte łańcuchem od trzeciej skiby.

29

Odp: Różne pługi obrotowe.

To jest rodzaj pakomatu,kolczatka jest wachliwa i obraca się razem z pługiem.

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

30

Odp: Różne pługi obrotowe.

Panowie planuję przeróbkę pługa rabe pół zawieszanego obracanego dwoma siłownikami . Przeróbka ma polegać na usunięciu dwóch zaworów mechanicznych zmieniających kierunki (wieczne przecieki) oleju w siłownikach na takie jak są w pługach zawieszanych . Niestety mam problem z doborem odpowiedniego zestawu zaworów ,może ktoś się zna na tych sprawach albo ma jakiegoś zaprzyjaźnionego serwisanta od pługów i ich hydrauliki ?

31

Odp: Różne pługi obrotowe.

A jak byś zastosował przekładnie od betoniarki? Obrót pługa robiłbyś korbą tak więc wyeliminował byś wycieki oleju big_smile

E 516 na części
Telefon 695 076 269

32 Ostatnio edytowany przez Grzegorz89 (2014-03-21 23:30:05)

Odp: Różne pługi obrotowe.

Koseś ale przy zawieszanych, z reguły  też mają te cieknące zawory. Chyba że siłownik do obrotu robi tylko jeden ruch, wsuwa lub wysuwa się do końca, ale to przy pługach z obrotem na dźwigni.  Przynajmniej wszystkie które widziałem tak miały.

33 Ostatnio edytowany przez koseś (2014-03-22 12:25:17)

Odp: Różne pługi obrotowe.

Laszek no to fuchę na jesień  u mnie już masz ,po tygodniu kręcenia korbą będziesz mógł wystartować razem z pudzianem . Grzesiu ale jak założę nowy zawór np.taki http://www.sklep-grene.pl/index.php/cPa … ff4bd3453b
   to powinno trochę pochodzić .

34

Odp: Różne pługi obrotowe.

Ja miałem i mam pług z obrotem gdzie siłownik do całego obrócenia z jednej strony na drugą, potrzebuje się tylko wsunąć, lub wysunąć. Jednak u ojca jest ten zawór, i też były z nim wieczne problemy z przeciekami. W zeszłą jesień urwał mu się główny sworzeń obrotu, i musiał wszystko dorobić. Okazało się że jak będziesz mieć luz na obrocie to ten zaworek krzywi się i nie działa w osi przez co cieknie. Link podaje tylko główną stronę, ale zapewne chodzi Ci o trójdrożny zaworek-kulowy. Widziałem w grene za ok90zł.Nowy może coś pochodziłby. Bo tam masz dwa siłowniki dwustronnego działania prawda?

35

Odp: Różne pługi obrotowe.

Link już poprawiłem ,a mam dwa siłowniki dwustronnego działania jednak tak że najpierw obydwa się skracają ale w pewnym momencie jeden się skraca a drugi już wydłuża aby potem oba się wydłużały .

36

Odp: Różne pługi obrotowe.

My wczoraj kupilismy plug Muller 3+1 obrotowy za 3.5tys. Mysle ze dobry zakup. Lemiesze prawie nowe tylko sruby pozmieniac na nowe i moze bedzie probe w polu robic smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

37

Odp: Różne pługi obrotowe.

karol daj jakiś link fotke oko nacieszymy

38

Odp: Różne pługi obrotowe.

Pług przerobiłem i wywaliłem wszelkie zawory ale teraz szukam odkładni ,co powiecie na tego producenta ? http://mazurek.pl.tl/Strona-startowa.htm a jeśli nie on to może znacie jakiegoś taniego dostawcę ?

39

Odp: Różne pługi obrotowe.

Od kilku lat stołujemy się w Unirolu, może cena jednostkowa nie jest najniższą, ale docelowo wychodzi najtaniej. Polecam każdemu.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

40

Odp: Różne pługi obrotowe.

No na jakość wyrobów z Unirolu nie narzekam. Koseś a co resory od starów i jelczów na złomie się skończyły że szukasz gotowych odkładni? smile Koseś jak Twój rabe spisuje się po qq na ziarno? Ile ma rozstawu, wysokości i szerokości na korpus?

E 516 na części
Telefon 695 076 269