Temat: Różne pługi obrotowe.

Które pługi obrotowe  polecacie?? Który wybrać: Vogel&noot, Akpil czy Agrolux. Interesuje mnie 4 obrotowa.

2

Odp: Różne pługi obrotowe.

kverneland

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

3

Odp: Różne pługi obrotowe.

Jak z tych trzech to Vogel  choć nie znam go . Ale za to polskie  znam to wiem...  A to ma być  nowe czy używane ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

4

Odp: Różne pługi obrotowe.

ehh pytanie dobre ale jeszcze lepsze to jak zwykle ile chcesz na to kasy przeznaczyc ... jeśli  znasz na to odpowiedź to jest podobny watek o tym gdzie jest rozpisywane o plugach chyba wszystko

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

5

Odp: Różne pługi obrotowe.

Wie ktoś, kto w Polsce jest dilerem maszyn marki Agrolux??

6

Odp: Różne pługi obrotowe.

Mam kumpli co wzięli na PROW Vogel&Noot i Gregoire Besson. Panowie z gównolitu towar, lepiej kupić poniemieckie używane niż to nwe.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

7

Odp: Różne pługi obrotowe.

agrolux to overum a jak chcesz dobry pług to szukaj kuhna albo potingera a nie plugopodobne wynalazki lemken też dobry ale ceny części powalają kvernelandy pękają podobnie rabewerki. mam do sprzedania agromasza 4 obrotowy za 15tys rocznik 2011 i nie pytajcie dlaczego. jak szukasz coś taniego kumpel ma demblona 4 niczego sobie coś tam jeszcze poorzesz nim

8

Odp: Różne pługi obrotowe.

ja mam 4 eberhrdta do sprzedania jak by co

9

Odp: Różne pługi obrotowe.

damian9871 napisał/a:

mam do sprzedania agromasza 4 obrotowy za 15tys rocznik 2011 i nie pytajcie dlaczego

masz go na bezpieczniku czy resorze ? napisz coś o tym pługu.

gg 5118068

10

Odp: Różne pługi obrotowe.

damian9871 napisał/a:

agrolux to overum a jak chcesz dobry pług to szukaj kuhna albo potingera a nie plugopodobne wynalazki lemken też dobry ale ceny części powalają kvernelandy pękają podobnie rabewerki. mam do sprzedania agromasza 4 obrotowy za 15tys rocznik 2011 i nie pytajcie dlaczego. jak szukasz coś taniego kumpel ma demblona 4 niczego sobie coś tam jeszcze poorzesz nim

Pottinger servo 25 znajomemu się posypał....

11

Odp: Różne pługi obrotowe.

potinger miałem na myśli serie 35. agromasz jest na kołku i jak napisałem to wyrób pługopodobny i jak stwierdził przedstawiciel firmy co by pan chciał za te pieniądze smile (podejście do klienta mają dobre ale wyroby nie dopracowane)

12

Odp: Różne pługi obrotowe.

U nas Kuhn wszyscy targają

13

Odp: Różne pługi obrotowe.

teraz jak chcesz by pług orał a nie przesówał to musisz cięzkie pieniądze wyłożyć ...  lepiej kupić stary ale dobry niż nowy ale hu...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

14

Odp: Różne pługi obrotowe.

ja użytkuje overuma jestem z niego zadowolony

15

Odp: Różne pługi obrotowe.

Dzięki wam za opinie. Bym się wpierdo..  po same uszy.

16 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2013-12-27 10:34:24)

Odp: Różne pługi obrotowe.

MAREKPE napisał/a:

Mam kumpli co wzięli na PROW Vogel&Noot i Gregoire Besson. Panowie z gównolitu towar, lepiej kupić poniemieckie używane niż to nwe.

Mam gregoire juz pięć lat, nie wiem jak vogel not ale mój jest nie do zajechania , lasy nim orałem, i jeśli on jest z gównolitu to wszystkie inne chyba z plastiku, gregoirany to najlepsze pługi. Sasiad teraz kupil akpila i smiech na sali, ładniej mił zaorane b -201, można powiedzieć że przesuwa ziemie.

mdw

17

Odp: Różne pługi obrotowe.

yokoslaw a masz go z przedpłużkami czy ścinaczami? Znajomy miał na testach gregoire besson z przedpłużkami to mówił że przy oraniu kukurydzy co na ziarno to tragedia była z zapychaniem. Ostatecznie kupił Lemkena ze ścinaczami i zaorane idealnie, nic nie wystaje. Tylko cena lemkena właśnie

E 516 na części
Telefon 695 076 269

18 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2013-12-27 16:09:23)

Odp: Różne pługi obrotowe.

Nie mam scinaczy ani przedpłużek, na hydrailcznych zabezpieczeniach, pakosy slomy można orać nim tongue Ja dałem za niego w 2008 46 tys, z tego co się orientuje dzisiaj trzeba dać koło 70 tys.

mdw

19

Odp: Różne pługi obrotowe.

cena takiego pługa to nieporozumienie, tona i trochę żelastwa, do tego parę siłowników i węży i tyle kasy za to

E 516 na części
Telefon 695 076 269

20

Odp: Różne pługi obrotowe.

Polecam pługi marki Dowdeswell i Ransomes. Miałem wcześniej i pięknie orzą, lekko idą w ziemi i mają części dość tanie w porównaniu do niektórych marek.