81

Odp: Różne pługi obrotowe.

jaka prędkość była?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

82 Ostatnio edytowany przez koseś (2014-11-01 21:59:55)

Odp: Różne pługi obrotowe.

Jak obracałem to Tato kamerkę trzymał a że ma 77lat to i taki już sprawny nie jest ,a z wodą  jest źle bo w wrześniu spadło 30l a październik to tylko 10l i nawet studnie wysychają ,jednak  cieszę się że latem wybiłem głębinową . 6 korpus  chętnie bym kupił tylko na razie nigdzie nie spotkałem takowego w rozsądnych pieniądzach . Prędkość to 9,5-10 km/h a według gps 9,4 przy obrotach 1700obr. silnika .

83

Odp: Różne pługi obrotowe.

ŁO jak ładnie idealnie jak bym tak zaorał to bym chyba w kościele został wychwalony ale musze powiedzieć ze mi tez teraz tak sie orze moze nie tak idealnie ale mi zostaje bruzda a tobie nie i to jest zaleta obrotki

84

Odp: Różne pługi obrotowe.

MAsz b 201 i mówisz że się nie da tak ładnie?
Z całym szacunkiem dla Kosesiowej orki powinieneś zrobić tak samo albo ładniej!

85

Odp: Różne pługi obrotowe.

Nie nie mam b 201 sprzedałem i nie mówie pisze ze to złe pługi ale mój to był jakiś wyjątek nigdy mi sie dobrze nim nie orało miałem wszystko nowe coś było nie tak sprzedałem koledze i też nie dał rady kupił drugi i orze ten został mu na części

86

Odp: Różne pługi obrotowe.

Dzisiejsza orka http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/im … nd-ab-100/ Wiem że zdradziłem fortschritta http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/im … nd-ab-100/

87

Odp: Różne pługi obrotowe.

Tylko 3 skiby?

88

Odp: Różne pługi obrotowe.

Grzegorz89 napisał/a:

Tylko 3 skiby?

4 tam sa tongue

89

Odp: Różne pługi obrotowe.

A no rzeczywiście, schowała się za kółkiem smile Nie powiększałem zdjęcia. Marcin ile bierze na skibę?

90

Odp: Różne pługi obrotowe.

I jak ursus pyrka ? Z czego mi wiadomo to te pługi śmiało 20cali

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

91

Odp: Różne pługi obrotowe.

Ja z kolei 4 skib się nie doliczam :play:

92

Odp: Różne pługi obrotowe.

Właśnie mam takie skiby tylko, że orzą jakieś nie naciągane 40cm na skibę, i jak sprzedam będę szukał albo 4x50, albo jakiś 5 skibowy.
Fakt te pługi ładnie orzą i lekko idą.

93

Odp: Różne pługi obrotowe.

no bez przesady panowie big_smile ( patrz resory, patrz kółko podporowe )

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

94

Odp: Różne pługi obrotowe.

Karol patrz tytuł wątku big_smile

95

Odp: Różne pługi obrotowe.

Oj no dobra dobra big_smile kapeszyn big_smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

96

Odp: Różne pługi obrotowe.

Ursus na razie dobrze cos mi jedynka dzis wyskoczyła pług to 4 niby 21 cali rozstawione na max

97

Odp: Różne pługi obrotowe.

To 4korpusy kryją ten ciągnik prawda?

98

Odp: Różne pługi obrotowe.

Tak zabiera nawet wiecej zronie fotę jutro

99

Odp: Różne pługi obrotowe.

Mógłbyś mi zmierzyć ile cm ma lemiesz, bo mam oryginalne długie lemiesze ale 4skiby pług orze ok170-180cm. pasowałby mi najlepiej ok2metry.

100

Odp: Różne pługi obrotowe.

Grzegorz89 napisał/a:

To 4korpusy kryją ten ciągnik prawda?

Nie ma opcji. Normalna orka 1224 to pół koła i to wszystko, fajny jest ten pług i też przymierzam się swoje kaleki wywieźć na złom i w to miejsce taki sobie sprawić, Fortschritt spokojnie sobie z nim radzi. To była pierwsza maszyna jak zapiąłem do swojego 325.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia