Temat: Mój Fortschritt zt323

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/48e … 295fa.html

A tu mały opis jego. Kupiłem rok temu go miał prawie 7tyś motogodzin a po roku zrobiło się 9tyś mth big_smile główny ciągnik w gospodarstwie uprawia 70ha. Silnik nie ruszany jeszcze od nowości tylko miał wymienioną pompę paliwową. Do sprzęgła nigdy nie miał jeszcze zaglądane przez co ostatnio mu trochę je wyregulować. Przechodził rok z jedną małą awarią. Cieszę się z jego zakupu smile

2

Odp: Mój Fortschritt zt323

2 tyś mth na 70 ha? no to chyba wszystko wszystko nim robisz włącznie z jechaniem po chleb do sklepu smile

E 516 na części
Telefon 695 076 269

3

Odp: Mój Fortschritt zt323

Nie no chleb przywożą mi do domu z piekarni tongue a tych mth sporo dolatuje na WOM bo żeby te 540 obrotów uzyskać to trzeba trochę mu przycisnąć w podłogę i to jest wada konstrukcyjna.. a tak to prawie wszystko robi po coś w końcu jest smile

4

Odp: Mój Fortschritt zt323

lukas0304 napisał/a:

a tych mth sporo dolatuje na WOM bo żeby te 540 obrotów uzyskać to trzeba trochę mu przycisnąć w podłogę i to jest wada konstrukcyjna..

Włączasz na 1000 i 540 masz na 900 obrotów silnika. U mnie tak robi przy UNHZ i jest super.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

5

Odp: Mój Fortschritt zt323

MAREKPE Zgodzę się z tobą ale przy ładowaczu tak a przy prasie czy przyczepie samozbierającej by zdechł.