341

Odp: Zakup ciągnika

niewydostanieszsie napisał/a:

?

gdzie teraz robia "ursusa"? w Lublinie. firma nazywała sie polmot moze kojarzysz. Ta firma kupiła prawa do posługiwania sie logiem ursus. Tyle wspólnego te ciagniki mają z ursusami

Rolnik z powołania:-)

Odp: Zakup ciągnika

A co mają dalej klepać postperkinsowska serie ze skrzynią 8/2 albo stare "szóstki" ? Akurat kupno przez warfamę było jedynym ratunkiem dla firmy. A polmoty akurat dobre ciagniki jak na tą cenę oczywiście:)

343

Odp: Zakup ciągnika

kolega który pracował w Valtra powiedział mi ze jakaś seria ursusów to żywcem kopia valtry A.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

Odp: Zakup ciągnika

Właśnie polmot H to prawie valtra A tylko w polmocie siedzi perkins a w valtrze sisu. Kumpel ma takiego 100KM i robi usługi belarką to problemy ma z klimą i węże od hydrauliki wymieniał bo zaczęły pekać. Sam chciałem takiego kupić ale wziąłem farmtraka bo za polmota chcieli 160tys wtedy za golasa.

345

Odp: Zakup ciągnika

nowy jaki by nie był zawsze cieszy , fajnie z PROW się kupuje , dziś patrzę że frajer byłem i dumałem za długo trzeba było z samego początku być twardym. takie łosie pobrały nowe ,nic nie robili minęło 5 lat i sprzedają . i zadowoleni że kasy nabiją.

Leszek   dla kolegów'

346

Odp: Zakup ciągnika

Czy renault 133.54 czy 155.54 posiadaja walek Eco? i jakie ciagniki o podobnych mocach maja Eco wałki wom? Cos z tych starszych oczywiście...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

347 Ostatnio edytowany przez kamil3993 (2017-09-15 11:09:36)

Odp: Zakup ciągnika

Pochwalę się wam chłopaki na moim parkingu kolejna Renia
Tym razem Temis 630 Z

348

Odp: Zakup ciągnika

Tenis ?? renault temis ?? czy jak ?

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

349

Odp: Zakup ciągnika

Zapewne

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

350

Odp: Zakup ciągnika

https://www.google.pl/search?q=temis+63 … mp;bih=894

351

Odp: Zakup ciągnika

Temis panowie pochodna od aresa 630 . Z silnikiem Iveco . Wypowie się ktoś na temat tych silników,  jak narazie 3 opinie słyszałem i pozytywne

352

Odp: Zakup ciągnika

Kuzyn ma 650 i zadowolony, mówił że silnik oszczędny. Kabina na sprezynach. Wcześniej miał 323 i wstawił mu 6ct107 a jak kupił właśnie temisa to mówił że przepaść w komforcie i w polu też lepiej ciągnie. Ma go całego mechanicznego. A powiedz jaka tam jest skrzynia, ile biegów, czy jest jakiś pół bieg, jak rewers...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

353

Odp: Zakup ciągnika

ja w tym roku przesiadłem sie z 323 na nową valtre i powiem że komfort to niebo a ziemia

354

Odp: Zakup ciągnika

Wygląd to też taka przepaść o ile nie niebo a piekło ;-)

Kompletny noob w temacie Fortschitt

355

Odp: Zakup ciągnika

u mnie jest 4 biegi , półbiegi są w gałce od biegów (dwa przyciski), rewers jest , tylko jak go kupiłem jako uszkodzony i działmy z elektryka a dokładnie z elektrozaworami bo wstecznego nie ma.A tak pokrótce jest z 2001 roku , opony stan dobry, tuz , klima , silnik i resztę sprawdzę jak w pole pójdzię

356 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2017-09-26 06:28:28)

Odp: Zakup ciągnika

już moge sie pochwalić, dzisiaj przyprowadziłem kolejnego smerfa smile                                       
https://zapodaj.net/a68d3e59e3fb2.jpg.html

mdw

357

Odp: Zakup ciągnika

Wow jaki to model? Ile ma kuni normalnych bez żadnych bostow itd

E 516 na części
Telefon 695 076 269

358

Odp: Zakup ciągnika

Gratulacje

359

Odp: Zakup ciągnika

Pasuje do właściciela  ,, ładna pozycja ! gratulacje ..

Leszek   dla kolegów'

360

Odp: Zakup ciągnika

yokoslaw napisał/a:

już moge sie pochwalić, dzisiaj przyprowadziłem kolejnego smerfa smile                                       
https://zapodaj.net/a68d3e59e3fb2.jpg.html

Piękna sprawa, widzę że na razie sam jeszcze szczękę trzymasz, żeby nie opadała... big_smile Tak na poważnie niech się sprawuje jak najlepiej.