361

Odp: Zakup ciągnika

ładnie ładnie  gratulacje i bezawaryjnej smile)

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

362

Odp: Zakup ciągnika

Gratulacje smile

363

Odp: Zakup ciągnika

ładna maszyna bezawaryjności życzę i miłego pracowania

Nie ma to jak FORTSCHRITT

364

Odp: Zakup ciągnika

Gratuluję i bezawaryjności życzę,

365

Odp: Zakup ciągnika

dzieki,dzieki, juz mial chrzest bojowy w pługu, zaskoczony jestem jego zwrotnoscią.

mdw

366

Odp: Zakup ciągnika

Może ktoś coś o tych modelach ??

https://www.otomoto.pl/oferta/massey-fe … xtor=SEC-8

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

367

Odp: Zakup ciągnika

mam fergusona juz 10 lat od nowosci bez wiekuch awarii, tego z ogłoszenia bym nie kupił

mdw

368

Odp: Zakup ciągnika

Konkret Sprzęt Yoko smile Jak najmniej błędów na kompie tongue

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

369

Odp: Zakup ciągnika

Pany co powiecie o Skrzyniach bezstopniowych np Case CVT? Czy lepiej pchać się w mechaniczną?

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

370

Odp: Zakup ciągnika

Miałem okazję kupić Case z CVT i robiłem rozeznanie w Techpom i Mirtrans to powiedzieli że nie mogą powiedzieć na ten temat bo żaden nie wrócił do naprawy ze względu na przekładnie.Jak dobrze pamiętam to generalny remont tej przekładni to odbywa się tak że zdajesz starą bierzesz po regeneracji z Niemiec bo tam jakiś zakład się w tym specjalizował,inaczej jest z nowszą wersją CVT czyli CVX to w serwisie na miejscu robią zależnie co potrzeba.

371

Odp: Zakup ciągnika

Tak samo jest z vario. Kumplowi skończyło się w 926 to przyjechał mechanik od korbanka, sam wymontował i zapakował do kontenera i na koniec zaplombowal. Następnie założył nową a stara do Niemiec na regenerację

E 516 na części
Telefon 695 076 269

372

Odp: Zakup ciągnika

A w ciągnikach te skrzynie bezstopniowe są jak w samochodach na łańcuchu, czy jakoś inaczej rozwiązane?

373

Odp: Zakup ciągnika

Super, niech się sprawuje!
Ja już się wyleczyłem z nowego ciągacza.
Pole wydzierżawiłem, pracuje zawodowo i jest ok.

pzdr

R E S P E C T ! ! !

<a href="http://forum.atnel.pl" >ATNEL tech-forum</a>

374

Odp: Zakup ciągnika

Bezstopniówka fajna sprawa.

375

Odp: Zakup ciągnika

Puki działa smile)

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

376 Ostatnio edytowany przez Pietia (2017-11-02 08:28:27)

Odp: Zakup ciągnika

wojtas napisał/a:

Puki działa smile)

Wojtek wiesz puki nowa kilka lat pośmiga

PS.
Przy mojej kupiec tez miał się odezwać i przesłać zdjęcia co było w NH ale jak na razie cicho sza. poczekam do końca roku i zadzwonię z ciekawości.

377

Odp: Zakup ciągnika

Pietia myślisz że prawdę Ci powie ?

378

Odp: Zakup ciągnika

Pietia a co twój NH zdechł czy źle rozumuje ??

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

379

Odp: Zakup ciągnika

androl napisał/a:

Pietia myślisz że prawdę Ci powie ?

Nie wiem ale zadzwonić można z samej ciekawości.

Ja obstawiam że coś się ukręciło w skrzyni biegów za mocne były odgłosy a później ustało i przestał jeździć.

380

Odp: Zakup ciągnika

A co ma się dziać? Był artykuł w jakiejś gazecie T7 w ac i 14 tyś godzin i dopiero skrzynia zaczęła się odzywać. A ciągnik kilkuletni, praktycznie nie gasł. Kumpel ma w swoim ok 4 tyś i śmiga.