61

Odp: Zakup ciągnika

taki był pójdzie w pole to się trochę ubrudzi

62

Odp: Zakup ciągnika

Ładny, ładny też mam coś takiego w planach do dwóch lat

mdw

63

Odp: Zakup ciągnika

http://tablica.pl/oferta/case-5150-CID7 … bd614f6379 Ten też ładnie się prezentuje  ma oadptacje pod tura

mdw

64

Odp: Zakup ciągnika

obok jest nówka ciągnik ten żółty tydzień ma tylko prawie 20sto krotnie mniejszy  he he

65

Odp: Zakup ciągnika

Witam,kupiłem dzisiaj Renault 95.12 z turem stoll rocznik 1992,mam pytanie czy ktoś oś wie o tych traktorach,kupiłem go przypadkiem z lawety prosto z Francji za 12500,wydaje mi się że nie przepłaciłem stan naprawdę fajny,rewers,nawet radio działa.Za wszelkie informacje na temat tego traktora lub podobnych z góry dziękuję.

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

66

Odp: Zakup ciągnika

w tej cenie to kupiłbym i bez tura

67 Ostatnio edytowany przez marekqaz (2014-03-30 22:01:17)

Odp: Zakup ciągnika

Pochwal się jakąś fotką ;D

Sąsiad ma taką renówkę i jest bardzo zadowolony. Lata nią na okrągło, także motogodzin ma napukane ale jak narazie jeszcze nic przy niej przez 5 lat nie robił.

68

Odp: Zakup ciągnika

No ci powiem ze dobry zakup zrobiłeś pomimo tego że jeszcze zdjęć widzialem . Bedziesz zadowolony,twarde sprzęty . Ja też planuje jeszcze kupic drugą renie tylko mniejsza

69

Odp: Zakup ciągnika

Nie chce mi się wierzyć ale na liczniku ma tylko 3800 godzin,opony jeszcze oryginał 50%,silnik gra jak zegarek.

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

70

Odp: Zakup ciągnika

dlaczego ja nigdy nie mam takich okazji... czekamy na foty

Rolnik z powołania:-)

71

Odp: Zakup ciągnika

ponieważ my mieszkamy w innej Polsce... ;-)

72

Odp: Zakup ciągnika

Nie płakać mi tu ! jedną ręką wertować internet a w drugiej trzymać kasę i na pewno traficie na jakąś okazję.

73

Odp: Zakup ciągnika

mi też nie chce się wierzyć że żadnej * nie ma

74

Odp: Zakup ciągnika

Kolego ..borys i jak spisuje się Tobie ciągnik już wypróbowałeś ???.Widzę ,że mieszkasz  prawie z Łabiszynie smile

75

Odp: Zakup ciągnika

25h c360 dawało radę spokojnie pierwsze hektary dokupcie potem ciągniki zmieniajcie Dobra Rada

76

Odp: Zakup ciągnika

Renia zasuwa aż huczy,a spalanie aż mnie szokuje tak mało.

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

77

Odp: Zakup ciągnika

borys23455 napisał/a:

Renia zasuwa aż huczy,a spalanie aż mnie szokuje tak mało.

mnie też dziwiło 1 ro po zakupie
kumpel miał 1614 i sprzedał a kupił 155.54 i mówi że spalanie to samo tylko sprzęt za mały kupił głębosza 4 zęby i mówi że za mały

78

Odp: Zakup ciągnika

multipla napisał/a:

25h c360 dawało radę spokojnie pierwsze hektary dokupcie potem ciągniki zmieniajcie Dobra Rada

Kolego, ja mam MF 2680 140KM do tego MF 203 i Renault na 5ha i też dają radę. Na Twoim miejscu bym konia zaprzągł bo też da radę no i co ważne to nawali i idzie dali a nie zjada więcej niż spali C360.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

79

Odp: Zakup ciągnika

borys23455 napisał/a:

Renia zasuwa aż huczy,a spalanie aż mnie szokuje tak mało.

Możesz polecić pośrednika na zakup ciągnika tej marki ???

80

Odp: Zakup ciągnika

zapalił mi się dzisiaj nh bo jakiś kutas żle zamontował przewód plusowy  ostatni miesiąc gwarancji