21

Odp: Zgrabiarka karuzelowa

Więcej gazu ..........

22

Odp: Zgrabiarka karuzelowa

Przegrabiam ursusem c 4011 na około 1800 obr , jeżdżę 2 biegiem to raczej obroty ma dobre.

23

Odp: Zgrabiarka karuzelowa

Uwierz za małe ...........    Daj gaz do dechy na trzecim biegu i zobaczysz różnicę .

24

Odp: Zgrabiarka karuzelowa

Dzięki za rady Kolego , akurat na jutro czeka 3 hektary do przewrócenia to zobaczę na jeszcze wyższych obrotach jak to pójdzie. smile

25

Odp: Zgrabiarka karuzelowa

Bez przesady ja na 1600 obrotów jadę i wystarczy. Ale może masz racje że za wolny bieg. Pamiętam jak kiedyś mieliśmy taką przetrząsaczo-zgrabiarkę pasową to jak się przewracało ciapkiem na 4 biegu to robiła właśnie takie wałki a jak na 5 to równo rozdrucała. Więc obroty obrotami ale właśnie prędkość

E 516 na części
Telefon 695 076 269

26

Odp: Zgrabiarka karuzelowa

Kurde mać , przegrabiałem dziś według rad kolegi Koseś , na 3 biegu obroty prawie jak w rotacyjnej , jest lepiej ale nadal ma tendencje do składania w wał , słabo rozwala na boki. Tak myślę czy może mam pod złym kątem ustawione elementy robocze i dlatego tak się dzieje. hmm Sorry ,że piszę z tym problemem na forum o fortschrittach ale na pomoc ze strony af nie ma co liczyć bo tam średnia wieku to <14 lat.

27

Odp: Zgrabiarka karuzelowa

Nie bój się wink Tu trochę inna sytuacja jest raz pomogą raz skrytykują.... Trzeba po prostu się przyzwyczaić big_smile Możesz pisać o czym chcesz tylko pilnuj odpowiedniego działu bądź coś podobnego wink

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

28

Odp: Zgrabiarka karuzelowa

Ja też zauważyłem to w mojej na pasek z Jar-met. I analizując to z ojcem doszedłem do wniosku że jest za mały kąt pochylenia wirników. Jak patrzyłem na filmy przetrząsarek Krone to tam kąt wynosił +- 30 stopni a u mnie jest wirnik prawie w poziomie.

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

29

Odp: Zgrabiarka karuzelowa

Karol323 tak wiem o tym smile adre902 moja jest z famarolu na przekładniach , na łące ustawiam ją tak ,że przód wirników idzie niżej , tył wyżej , nie są całkiem poziomo względem łąki. Kurde zachciało mi się karuzeli to mam , mogłem kupić taką jak były na odpustach i w ogródku postawić , przynajmniej bym se pojeździł po robocie hehe big_smile

30

Odp: Zgrabiarka karuzelowa

Koła ustaw żeby wyżej stała i wtedy na łączniku centralnym skręć. Nie ma bata musi iść

E 516 na części
Telefon 695 076 269

31

Odp: Zgrabiarka karuzelowa

Nie ma siły karuzelowe mają taką przypadłość że na tęgim i już bardzo suchym sianie każda para wirników robi małe wałki .

32

Odp: Zgrabiarka karuzelowa

No chyba ,że ten typ tak ma to nie będę nic więcej kombinował smile

33

Odp: Zgrabiarka karuzelowa

Po mojemu to żeby maszyna dobrze przetrząsała to zęby sąsiednich gwiazd muszą sporo na siebieb zachodzić. Np w tych na pasek klinowy to one w ogóle nie zachodzą i jest najgorszy efekt.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

34

Odp: Zgrabiarka karuzelowa

U mnie zachodzą conajmniej na szerokość zęba i właśnie w suchym się tak robi że z boku przejazdu powstają wałki. W tęgiej trawie na 5 ciapkiem jest za szybko a na 4 za wolno.

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

35

Odp: Zgrabiarka karuzelowa

Pytanie kto uzytkuje 2 karuzelowa... Dużo zostaje w kątach trawy?

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

36

Odp: Zgrabiarka karuzelowa

Garść dla zająca.

37

Odp: Zgrabiarka karuzelowa

Sorki że nie w temacie, ale prawie jak. Potzebuje tryb koronowy do przetrząsacza claas was540. Mała zębatka 17z nanwałek 35. Średnica zewnętrzna około 76mm. Jakby ktoś coś to z chęcią odkupie smile

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

38

Odp: Zgrabiarka karuzelowa

https://www.olx.pl/oferta/nozyce-do-bla … oeBv8.html ten gość miał na części. może coś jeszcze ma

39

Odp: Zgrabiarka karuzelowa

Mój 4letni syn ma więcej powagi jak on. Tak mam, nie mam czasu, a teraz zero kontaktu.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

40

Odp: Zgrabiarka karuzelowa

ceny części to tych modeli powalają. Miałem luzy na jednej karuzeli i przeskakiwało mi na zębach przez co palce do przetrząsacza się stykały. Za dużą i małą zębatkę na jedną karuzelę najtaniej udało mi się znaleźć za 600zł - nie kupiłem i przez sezon robiłem na 3. Mam taką całą maszynę tylko jeszcze nie wiem czy pójdzie na część czy w całości.

gg 5118068