61

Odp: E524 mat83

cześć urywa się wtym samym miejscu zaraz za tym kątownikiem.ajaki ty masz napęd i ile kosisz hektar

62

Odp: E524 mat83

Nie mam już  niestety 524. Napęd kosy miałem targańcem. Hektar hektarowi nie równy. W pszenicy w ciągu godziny wydajność wynosiła do 14 ton na godzinę.

63

Odp: E524 mat83

i nie rwała ci się kosa z tym napendem? a wiesz może od czego pasuje rozrusznik do cofania hedera

64

Odp: E524 mat83

urwała mi się jeden raz.. Zmieniłem ją na zapasową, a w urwanej wymieniłem listwę, zanitowałem i chodziła potem bez problemów. Rozrusznik cofania jest 12V ale chodzi pod 24V. Identyczny mam w motopompie opartej na silniku z nośnika narzędzi z enerde:)

65

Odp: E524 mat83

siema chlopaki. nie macie moze do sprzedania mdw e 524?

66

Odp: E524 mat83

nic tu się nie dzieje panowie do czego służy regulacja wysokośći sita mdw 524

Odp: E524 mat83

Regulacja ta przydaje sie w czasie mokrych żniw ,bo wtedy opuszczasz je niżej i ładnie idzie bo jak masz ustawione zbyt wysoko i mokre zboże to spada przepustowość na sicie i rosną straty.A co do tego rozrusznika od cofania to u mnie w CASE525 musi być spełnione kilka warunków aby zadziałał więc może jest dobry tylko coś jest nie włączone lub wyłączone.Ja mam napęd kosy szumacherem i cyka bez awaryjnie.

68

Odp: E524 mat83

http://www.fotoload.pl/index.php?id=1d0 … 3c97709827

69

Odp: E524 mat83

524 rok prod 91, cheder 5-metrowy w wyposażeniu sieczkarnia i stół do rzepaku Biso, klima, radio oraz cb radio,  dodatkowa chłonica wody.

70

Odp: E524 mat83

widze że w tym roku to było wszędzie ciekawie

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

71

Odp: E524 mat83

moja żonka podczas żniw też kosiła ale tylko chwile hehee  http://www.fotoload.pl/index.php?id=a63 … a7d67d3a12

72

Odp: E524 mat83

z tyłu widać góre Ślęża

73

Odp: E524 mat83

Ładna maszynka. Fajnie, że masz klimatyzację. Tylko po co otwierasz drzwi i okno w czasie koszenia? Cheder z shumacherem? Odważną masz żonę. Pogratulować. Pozdrawiam serdecznie

74

Odp: E524 mat83

podczas koszenia kabina jest szczelnie zamknięta a to były wyjątkowe sytuacje że otwarte było. napęd mam taki sam jak w stole do rzepaku shumacher. na początku żniw miałem troche stracha ale 59 ha wykoszone bez żadnego problemu tylko paliwo,smar,ogólny przegląd i w pole. pozdrawiam i do zobaczenia na zlocie smile

75

Odp: E524 mat83

No to maszyna się sprawdziła. Cieszę się, oby tak dalej. Mam nadzieję, że dojadę na zlot. Wtedy będzie okazja porozmawiać, na luzie smile i smile

76

Odp: E524 mat83

witam szukam hederu do 524 z szhumacherem albo samej przekładni możecie pomóc?

77

Odp: E524 mat83

na allegro jest szumaher i cheder też od case za 16 tysiecy

78

Odp: E524 mat83

Lepiej kupić heder z oryginalną kosą i napędem schumacherem. Ten system jest niezawodny, wart swojej ceny no i ma się święty spokój w żniwa

79

Odp: E524 mat83

witam! słuchajcie co mogło się stać rura wysypu sama się składała a teraz wogule nie działa zero reakcji

80

Odp: E524 mat83

Sprawdź mikrostyk, albo elektrozawór

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia