Temat: Witam przez multipla.

Witam szanownych kolegów tydzień temu nabyłem 323 89 rok miałem obawy co do zakupu bo ciągnik nie pracował 2 lata i byl w opłakanym stanie [wizualnym] woda silny detergent zrobiły swoje odpalil bez problemu [ku mojemu zdziwieniu] wszystko jest ok kilka poprawek i śmiga wspomaganie trochę ciężko chodzi ale powoli to ogarnę Dzięki wam i waszemu forum zdecydowałem się na niego Dzięki pozdrawiam :beer:

2

Odp: Witam przez multipla.

Witamy na forum!
Zrób fotki i wrzuć gdzie trzeba. Pokaż co uratowałeś i ile za to dałeś.
No i rzuć okiem na to co ja uratowałem http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=1072

3

Odp: Witam przez multipla.

Witamy Cię smile Powiedz coś więcej o sprzęcie i pokaż koniecznie foto wink Trochę pracy przy nim będzie jak wynika to co napisałeś ale jak zrobisz to Ci odwzajemni Dobrą Pracą smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

4

Odp: Witam przez multipla.

multipla napisał/a:

Witam szanownych kolegów tydzień temu nabyłem 323 89 rok miałem obawy co do zakupu bo ciągnik nie pracował 2 lata i byl w opłakanym stanie [wizualnym] woda silny detergent zrobiły swoje odpalil bez problemu [ku mojemu zdziwieniu] wszystko jest ok kilka poprawek i śmiga wspomaganie trochę ciężko chodzi ale powoli to ogarnę Dzięki wam i waszemu forum zdecydowałem się na niego Dzięki pozdrawiam :beer:

Nie ma za co big_smile
Wszystko co najciekawsze jeszcze przed tobą...

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

5

Odp: Witam przez multipla.

Gratulacje smile Wytrwałości i samozaparcia... wink

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.