Temat: Odeszli od nas

8 kwietnia zmarł w wieku 90 lat Karlheinz Heinrich Leopold Deschner, zwany Wolterem XX wieku. Mój mistrz i nauczyciel. Jest mi bardzo smutno z powodu Jego śmierci. Zabrał do grobu część mnie.
Moje słowa na niewiele się zdadzą. Tym co znali jego twórczość - mówię że nie żyje. Tym co nie znali - proponuję poznać. Wielka postać. Filozof, historyk, przeogromna wiedza. Dla kościoła katolickiego, instytucji z którą walczył prawie całe życie, zrobił więcej niż wszyscy papierze razem wzięci. Zmarł tak jak żył - po cichu.
Życia nie zmarnował. Żył, myślał i pisał. To co napisał, będzie u hierarchów kk wywoływało czkawkę do końca istnienia tej instytucji.
To moje epitafium dla tego skromnego wielkiego człowieka.
Cześć Jego pamięci !



Ps.
Rezerwuję w tym wątku miejsce dla siebie. Wiek średni mocno zaawansowany. Do wpisu upoważniam moją żonę.

2

Odp: Odeszli od nas

Sławek nie stresuj kobitki, ja na razie piszę Ci tak "umarł król, niech żyje król"

3

Odp: Odeszli od nas

W czwartek 15 zmarł muj tata miał 61 lat.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

4

Odp: Odeszli od nas

Szczere wyrazy współczucia , 61 lat to zbyt szybko....

5

Odp: Odeszli od nas

Wyrazy współczucia !

6

Odp: Odeszli od nas

Szczerze współczuje.. Mój tata też umarł mając 61lat. A ja wtedy ledwo po szkole 20lat..

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

7

Odp: Odeszli od nas

Młodo umarli. Współczuję.

8

Odp: Odeszli od nas

Paweł przyjmij moje kondolencje, 61 lat. Tak młodo odszedł.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

9

Odp: Odeszli od nas

Takie teraz poje*** czasy sad Wyrazy Współczucia Pawle...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

10

Odp: Odeszli od nas

moje kondolencje*.

11

Odp: Odeszli od nas

Szczere wyrazy współczucia*.

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

12

Odp: Odeszli od nas

Przykry temat. Ja równiez współczuje

Nie ma to jak FORTSCHRITT

13

Odp: Odeszli od nas

Wyrazy współczucia, mój ma 63 i iech żyje jak najdłużej

E 516 na części
Telefon 695 076 269

14

Odp: Odeszli od nas

Moje kondolencje

15

Odp: Odeszli od nas

Szczere wyrazy współczucia.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

16

Odp: Odeszli od nas

Moje kondolencje

17

Odp: Odeszli od nas

Pawelg współczuję po śmierci Ojca.

18

Odp: Odeszli od nas

Serdeczne wyrazy współczucia,kondolencje dla całej Rodziny.

19

Odp: Odeszli od nas

współczuję moje kondolencje

Leszek   dla kolegów'

20

Odp: Odeszli od nas

Dziękuję Wam.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."