21

Odp: Odeszli od nas

Współczuję

22

Odp: Odeszli od nas

Paweł moje kondolencje...
Bylo mi dane poznać Twojego ojca, niestety wszystkich nas to czeka.... sad

Posiadam części do sieczkarni, kombajnów i traktorów Fortschritt, silników IFA 6 i 4- cyl. Kom- 505857445
http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=1726

23

Odp: Odeszli od nas

Paweł- moje kondolencje. Sam pochowałem ojca pół roku temu. Zmarł nagle w wieku 62 lat... Zawał...
W ogóle ten rok to jedno wielki pasmo nieszczęść i dramatów nadających się do wątku "Ręce opadają ".

24

Odp: Odeszli od nas

Pawle a mozna znac powod smierci?

Ludzie padaja jak muchy.... Tez 3dni temu jeden zmarl 46 lat byl u znajomego pili kawe mowi jade do domu bo jutro siostre wioze do lekarza.. Jak przyjechal do domu to od razu zmarl tak lekarz stwierdzil...
A znajoma mowila ze jakis jej kolega 27 lat i juz lekki zawal mial... A zdrow jak ryba...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

25

Odp: Odeszli od nas

Ja też w październiku byłem na pogrzebie kuzyna- 33 lata, masakra

E 516 na części
Telefon 695 076 269

26

Odp: Odeszli od nas

wyrazy współczucia

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

27

Odp: Odeszli od nas

Moje kondolencje

28

Odp: Odeszli od nas

Od 99 roku chorowałna serce , 3 zawały rozrusznik serca itp.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

29

Odp: Odeszli od nas

wyrazy współczucia za młody jeszcze mogłby pożyć

30

Odp: Odeszli od nas

Proszę przyjąć szczere wyrazy współczucia w tych trudnych chwilach

31

Odp: Odeszli od nas

Nie da się w prostych słowach wyrazić naszego współczucia i solidarności, ale mam nadzieję, że nasze wsparcie będzie dla Ciebie i Twojej rodziny otuchą w tych trudnych chwilach.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

32

Odp: Odeszli od nas

Trzymajcie się. U mnie też ponad 2 lata temu 9 dni przed 54 urodzinami odeszła nagle moja mama...

33 Ostatnio edytowany przez Pietia (2016-12-19 08:24:16)

Odp: Odeszli od nas

Paweł  najszczersze wyrazy współczucia z powodu śmierci ojca.
rudemens święte słowa
W ogóle ten rok to jedno wielki pasmo nieszczęść i dramatów nadających się do wątku "Ręce opadają "

34

Odp: Odeszli od nas

Jak rodzice umierają, to znaczy czas na nas. Trzeba z tym żyć.  Współczucie to najtańsze z uczuć.. Trzymaj się !

35

Odp: Odeszli od nas

smutny wątek to tak a pro po statystyki która mówi o tym że żyjemy dłużej a ja ojca pochowałem jak miał 54 lata a mamę 72.  czytam  że kolegom z forum i u mych  znajomych ludzie jednak  młodo umierają ,

Leszek   dla kolegów'

36

Odp: Odeszli od nas

Współczuje ....

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

37

Odp: Odeszli od nas

Jeszcze raz dziękuję Wam.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

38

Odp: Odeszli od nas

Mój Tato rocznik 1938 miał 3 rówieśników we wsi wszyscy zmarli w 1989 r. Pewna pani z wsi na pogrzebie tego trzeciego powiedziała dobrodusznie do Ojca, no Stasiu na Ciebie kolej.

39

Odp: Odeszli od nas

Wiem jak to boli ,sam to przezywalem  ... współczuję ...

40

Odp: Odeszli od nas

Dzisiaj pochowaliśmy żony dziadka. Miał 97 lat

E 516 na części
Telefon 695 076 269