21

Odp: Witam Forumowiczów

"Pietia" dziękuje za info, zdaję sobie sprawę że jak coś jest w dobrym stanie, to i nikt za darmo nie odda.
Jak byś wiedział coś w tej  cenie jaką podałem, to proszę o podpowiedź.
R.

22

Odp: Witam Forumowiczów

Uwierz warto dołożyć czasem te 2-3 tysiące więcej i cieszyć się z dobrego sprzętu. Ja za swojego dałem 18 z przerejestrowaniem i pierdółkami wyszło niecałe 20 tys. Od tamtej pory (2009rok") nie dołożyłem więcej jak 2000zł, w tym już zrobiłem co nieco w silniku. Na razie nie zapowiada się żeby było coś do dołożenia, b0o sprzęt przeglądany i kupiony był niewytłuczony mocno. Chłopaki dobrze Ci radzą, do szrota dołożysz na pewno więcej jak te 3 tys, które niby zaoszczędzisz, choć okazje się zdarzają. To w gruncie rzeczy proste ciągniki a co nie będziesz wiedział to podpowiemy. Sam podjechałbym z Tobą chętnie, ale to kawał drogi. Pozdro wink

23

Odp: Witam Forumowiczów

Zdaję sobie sprawę że nie ma "sztywnej"ceny, dlatego jak ktoś uczciwie podaje cenę do jakości towaru, nie mam oporu aby negocjować. Jednak jak ktoś mi mówi że jest "stan świetny", a ja jako laik widzę ze mam na starcie  dołożyć kilka tyś, no to przepraszam.
W każdym bądź razie szukam dalej, gdybyś"Grzegorz89" coś wiedział  o ciekawym egzemplarzu do sprzedania, daj znać.
R.
P.S. I właśnie to mi się tu podoba, jest rzeczywista chęć pomocy, a nie tylko puste słowa.
Pozdrawiam. R.

24

Odp: Witam Forumowiczów

Do Piotrkowa mam 110 km.

25

Odp: Witam Forumowiczów

Cóż to na przeciw Unieszowa w Plnzeńskim big_smile

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

26

Odp: Witam Forumowiczów

"Sławek 42" więc poszukam tutaj kogoś bliżej, który ma pojęcie o tych sprzętach.
Jednak, jak bym nie  znalazł, to zacznę szukać sprzętów w Twojej okolicy (z wiadomych powodów wink )
W każdym bądź razie szukam dalej.
R.

27

Odp: Witam Forumowiczów

Tutaj masz fajny traktor kupy się trzyma i opony jeszcze fajne i 15 km ode mnie więc razem możemy popatrzeć na niego
Umów się na jazdę próbną i wio.
http://olx.pl/oferta/ciagnik-fortschrit … fcff15bd93

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

28

Odp: Witam Forumowiczów

Oferta  ciekawa. Jeszcze trochę poszukam u mnie w okolicy, i jak coś to przenoszę się z szukaniem do Ciebie.
R.

29

Odp: Witam Forumowiczów

Koledzy, co powiecie na to ogłoszenie?
http://olx.pl/oferta/fortschritt-zt-323 … b3af2366f7
Jest może ktoś w tamtych stronach (Wielgie, golubsko-dobrzyński, kujawsko-pomorskie), żeby ocenił czy warto w to "wchodzić"?

30

Odp: Witam Forumowiczów

obejrzec na żywo, biegi pod obciązeniem sprawdzic, reszta i tak wyjdzie w praniu, pamietam jak kupiłem 323 , dałem 17 , dołożyłem 5 , sprzedałem za 16. najważniejsze nie napalać sie.

mdw

31

Odp: Witam Forumowiczów

u tego gościa ten drugi 323 fajnie wygląda na tych szerokich kapciach

E 516 na części
Telefon 695 076 269

32

Odp: Witam Forumowiczów

Ładnie wyglądał :gun: , ogłoszenie nie aktualne. Normalnie idzie mi to jak "temu co kamień pcha pod górę" wink
R.

33

Odp: Witam Forumowiczów

Nie poddawaj się tak łatwo jak interesują cię ogłoszenia z okolic Lublina to mogę coś poszukać jest u nas tego trochę

34

Odp: Witam Forumowiczów

"Multipla", tak łatwo mnie nie zbędą, szukam dalej, ale dzięki za krzepiące słowo. Gdybyś namierzył coś sensownego, daj znać, to nawet w Twoje strony dotrę.
R.

35

Odp: Witam Forumowiczów

Nie ma problemu jak coś znajdę to dam znać.

36

Odp: Witam Forumowiczów

Dobry wieczór Wszystkich
"Kilka" dni nie było mnie, ale mam nadal pytanie związane z Fortschritt. Znalazłem taki pług:
http://olx.pl/oferta/plug-fortschritt-b … 7bea4e7d42
I  w związku z tym, moje pytania:
1. Czy przeróbki na tym typie pługa są możliwe , (przeróbka nie pogorszy jego właściwości ornych)?
2. Czy 323, da rade podnieść bez dokładania siłowników?

Prawdopodobnie  ktoś skomentuje że "kupuje bat, a jeszcze nie mam konia", jednak jeśli byłby sens zainwestować w ten pług, to zawsze bliżej do tego  aby mieć odpowiedni ciągnik. wink
A na poważnie, to szukam dalej ciągnika, jutro zadzwonię do jednego gościa, może wreszcie coś uda się obejrzeć, a jak tak by było, to wtedy "uderzam " do Was po pomoc.
Spokojnej nocy.R.

37

Odp: Witam Forumowiczów

Jeszcze na moment zawrócę Wam głowy dziś wieczorem, co sądzicie o tym egzemplarzu?
http://olx.pl/oferta/ciagnik-fortschrit … cf19b68d40
?
Koledzy jest ktoś kto może coś wie na temat tego sprzętu?
R.

38

Odp: Witam Forumowiczów

Wygląda ciekawie. Ktoś dobrze położył dobry lakier i dobrą pastą nabłyszczył. Jeśli chciało mu się to robić, myślę że o sprawy techniczne równie dobrze zadbał. Egzemplarz godny zainteresowania.

39

Odp: Witam Forumowiczów

moim zdaniem odmalowany dla oka widac po silniku a stan mechaniczny to zagadka sam nie sprawdzisz to sie nie dowiesz

Fortschritt zt 423 a razy 2

40

Odp: Witam Forumowiczów

bernix007@o2.pl napisał/a:

Dobry wieczór Wszystkich
"Kilka" dni nie było mnie, ale mam nadal pytanie związane z Fortschritt. Znalazłem taki pług:
http://olx.pl/oferta/plug-fortschritt-b … 7bea4e7d42
I  w związku z tym, moje pytania:
1. Czy przeróbki na tym typie pługa są możliwe , (przeróbka nie pogorszy jego właściwości ornych)?
2. Czy 323, da rade podnieść bez dokładania siłowników?

Prawdopodobnie  ktoś skomentuje że "kupuje bat, a jeszcze nie mam konia", jednak jeśli byłby sens zainwestować w ten pług, to zawsze bliżej do tego  aby mieć odpowiedni ciągnik. wink
A na poważnie, to szukam dalej ciągnika, jutro zadzwonię do jednego gościa, może wreszcie coś uda się obejrzeć, a jak tak by było, to wtedy "uderzam " do Was po pomoc.
Spokojnej nocy.R.

1. Jak dobrze zrobiona przeróbka to nic się nie zmienia na gorsze.
2. Ja moim 323 dzwigałem b-201 5 skib i nie narzekał. Ostatni korpus był praktycznie na samym końcu ramy, więc przeciwwagę robił konkretną. Jednak Wszystko zależy od stanu pompy.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....