41

Odp: Ładowarki teleskopowe rodzaje, wady, zalety, osprzęt.

Koseś, jak by Cię interesowało to mamy Manitou z 2001 r, zrobione siłowniki główne i hamulce, wszędzie nowe oleje, pełna opcja skrętu. A teraz wady, do wymiany elektromagnes na rozruszniku i z wyposażenia jedynie widły do palet. Silnik perkins 120KM pali na dotyk opony jakieś 30%. Jak coś to dzwoń a do wzięcia jest za 82tyś ale warta tej ceny.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

42

Odp: Ładowarki teleskopowe rodzaje, wady, zalety, osprzęt.

Niestety zbyt droga  i rada nadzorcza nie przełknęła by tego wink

43 Ostatnio edytowany przez Pietia (2014-06-24 07:24:57)

Odp: Ładowarki teleskopowe rodzaje, wady, zalety, osprzęt.

koseś z skąd to znamy wink

44

Odp: Ładowarki teleskopowe rodzaje, wady, zalety, osprzęt.

rada nadzorcza jest konieczna :-)

45

Odp: Ładowarki teleskopowe rodzaje, wady, zalety, osprzęt.

A jej opinia bezwzględna sad

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

46

Odp: Ładowarki teleskopowe rodzaje, wady, zalety, osprzęt.

kuzyn przyprowadził teraz merlo za 210 netto  ale on nie ma rady nadzorczej wink

mdw

47

Odp: Ładowarki teleskopowe rodzaje, wady, zalety, osprzęt.

Jechałem oglądać NH 410 ale koleś zadzwonił że już sprzedana niestety i poszukiwań ciąg dalszy .

48

Odp: Ładowarki teleskopowe rodzaje, wady, zalety, osprzęt.

A może Weidemann Znajomy miał taki w połowie łamany i bardzo sprytne urządzenie to jest.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

49

Odp: Ładowarki teleskopowe rodzaje, wady, zalety, osprzęt.

No i kupiłem ładowarkę manitou 634 z silnikiem 120KM i skrzynią powershift pięciobiegową  z 2004 roku za 77tyś brutto  oraz nowa łyżka w komplecie  ,jak po niedzieli ją przyprowadzę to wstawię fotki .

50

Odp: Ładowarki teleskopowe rodzaje, wady, zalety, osprzęt.

gratulacje

mdw

51

Odp: Ładowarki teleskopowe rodzaje, wady, zalety, osprzęt.

Koseś jednak Rada Nadzorcza do przekonania? big_smile Jak wrażenia z jazdy?

52

Odp: Ładowarki teleskopowe rodzaje, wady, zalety, osprzęt.

A co teraz z ładowarką sam na podzespołach stara??

E 516 na części
Telefon 695 076 269

53

Odp: Ładowarki teleskopowe rodzaje, wady, zalety, osprzęt.

Radę w nocy przekonałem ,postawiłem sprawę twardo i po godzinie wyraziła wyraźną zgodę  wink Wrażenia baardzo pozytywne przede wszystkim biegi bez sprzęgła i wydajna hydraulika to duża wygoda .A stara ładowarka dostanie urlop do zimy a potem przejdzie odnowę i przebudowę ,potem zostanie w gospodarstwie jako druga maszyna (awaryjna).

54

Odp: Ładowarki teleskopowe rodzaje, wady, zalety, osprzęt.

Koseś, dobra... dobra..., lepiej się przyznaj że radzie coś obiecałeś za wyrażenie zgody smile

55 Ostatnio edytowany przez bamreras (2014-06-27 22:52:21)

Odp: Ładowarki teleskopowe rodzaje, wady, zalety, osprzęt.

koperta pewnie była gruba... i prężna smile


ale koseś wiesz że wręczanie korzyści majątkowej jest karalne...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

56

Odp: Ładowarki teleskopowe rodzaje, wady, zalety, osprzęt.

Zaczynam się poddawać...... zapłaciłem za ładowarkę i w drogę na kołach bo miałem 60km. i..... po przejechaniu 10 silnik się zagotował , dzwonię do gościa co kupiłem że maszyna kaput . Przyjechał poczekaliśmy aż wystygnie doleliśmy wody i z powrotem na plac ,facet kasę oddał i ma ściągnąć mechanika . Teraz sam nie wiem czy czekać na naprawę tej czy szukać innej ?

57

Odp: Ładowarki teleskopowe rodzaje, wady, zalety, osprzęt.

o w morde hmm a cała reszta oprócz silnika jak się prezentowała na pierwsze próby?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

58

Odp: Ładowarki teleskopowe rodzaje, wady, zalety, osprzęt.

Jakby wcześniej  była sicher sprawna to nie zagotowałaby się po 25 minutowej przejażdżce. Jam mimo wszystko szukałbym coś. lepiej paliwa do auta dołożyć, niż kupić trupa. A może do Jamira podjechać, i jeszcze raz postawić na swoim? smile

59

Odp: Ładowarki teleskopowe rodzaje, wady, zalety, osprzęt.

Koseś, żaden mechanik pewnie tego nie naprawi bo jest coś nie tak z chłodnicą oleju w silniku skoro bez obciążenia się zagotował a jak znam mechaników to raczej potrafią wyrzucic tą chłodnicę bo nie potrzebna niż ją wymienic więc na tą maszynę nie licz bo dalej niż teraz nie zajedziesz a jak jesteś uparty to bo tej niby naprawie na placu przytrzymaj ją na obrotach i obserwuj temperaturę bo będzie szła w górę ekspresowo.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

60

Odp: Ładowarki teleskopowe rodzaje, wady, zalety, osprzęt.

Chłopaki reszta działa dobrze i o dziwo silnik pracuje idealnie ,ja stawiam na zapchaną chłodnicę  pompę albo termostat bo na postoju to dwadzieścia minut chodziła i nic się nie działo . W sumie to już jestem prawie pewien dlaczego została sprzedana ( przegrzewanie się ). Chłodnica oleju powietrza i wody są obok siebie ale oleju silnika to nie wiem gdzie się znajduje i czy to może być jej wina ? Tak po moich oględzinach to chłodnica była strasznie gorąca na dole a nie powinna .