81

Odp: Ładowarki teleskopowe rodzaje, wady, zalety, osprzęt.

Padam ze zmęczenia... ponad 600km. po polskich drogach ...  Obejrzałem 5 manitou i 1 jcb pierwsza mana to porozbijany klekot dwie następne nie kwalifikowały się nawet na miano klekota i wszystkie pomiędzy 55 a 65 tyś , czwarta mania za 70tyś znośna ale koła sliki jak w F1 i podparta do drzewa na 1 biegu ledwo na pełnych obrotach ruszała kołami i to łysymi .Piąta oglądana to dieci technicznie sprawna ( też łyse koła) ale na hydrostacie i prawie 10tyś godzin oraz "egzotyczność" nie przemawiała do mnie .A ostatnia to jcb 530-70 nie picowana na sprzedaż prawie wszystko sprawne na przyzwoitych kołach i nową łyżką oraz paleciakiem jest za 73500zł i chyba się na nią zdecyduję .Marku apetyt rośnie w miarę jedzenia dlatego chcę kupić coś nowszego i sprawnego co niestety nie idzie w parze .

82

Odp: Ładowarki teleskopowe rodzaje, wady, zalety, osprzęt.

Po JCB daleko masz?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

83

Odp: Ładowarki teleskopowe rodzaje, wady, zalety, osprzęt.

100km ale transport po 3zł nagrywam

84

Odp: Ładowarki teleskopowe rodzaje, wady, zalety, osprzęt.

Park maszynowy wzbogacił się o kolejne JCB maszyna już na miejscu,   tu link do ogłoszenia gdzie kupiłem    http://olx.pl/oferta/ladowarka-jcb-530- … 4eME3.html

85

Odp: Ładowarki teleskopowe rodzaje, wady, zalety, osprzęt.

Gratuluje zakupu.Bezawaryjnej pracy smile

86

Odp: Ładowarki teleskopowe rodzaje, wady, zalety, osprzęt.

No i praca stanie się przyjemiejsza,bezawaryjności.

87

Odp: Ładowarki teleskopowe rodzaje, wady, zalety, osprzęt.

Powinieneś być zadowolony z niej bo wszyscy w okolicy co mają właśnie JCB to zadowoleni bardzo

E 516 na części
Telefon 695 076 269

88

Odp: Ładowarki teleskopowe rodzaje, wady, zalety, osprzęt.

Ładny sprzęt więc przyjemnie będzie praca szła.

89

Odp: Ładowarki teleskopowe rodzaje, wady, zalety, osprzęt.

mańka już w robocie,
http://i58.tinypic.com/zmcrqo.jpg

90

Odp: Ładowarki teleskopowe rodzaje, wady, zalety, osprzęt.

Koseś nie wypowiedziałeś się jeszcze jak tam u Ciebie się sprawuje teleskop...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

91

Odp: Ładowarki teleskopowe rodzaje, wady, zalety, osprzęt.

Wrócili ludzie z wycieczki do Rzymu i zleciała się cała wieś słuchać jak tam było , a oni tak Rzym fajny ,Papierza widzieli i w sumie było dobrze ,ale jak ktoś był Licheniu to jest dopiero coś . Tak samo jest z tym teleskopem wygodny zwinny i wysoko podnosi ale jak się jeździło moją ładowarką .......... A tak na poważnie wiadomo że to nie nowy sprzęt i wady jakieś ma ,nie działały mi tryby skrętu jak kupywałem i trochę na to utargowałem a naprawa tego zajeła mi dwie godzinki bez żadnych kosztów . Mam serwisówkę  do wszystkich maszyn JCB  tak więc żadne ewentualne naprawy nie będą im groźne smile

92

Odp: Ładowarki teleskopowe rodzaje, wady, zalety, osprzęt.

byłeś w licheniu i do fenola nie podjechałeś? Ty draniu tongue

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

93

Odp: Ładowarki teleskopowe rodzaje, wady, zalety, osprzęt.

Chłopaki, pomocy. Potrzebna mi ładowarka teleskopowa na firmę i trochę do rolnictwa. Cena w granicach 60 tysięcy. Oglądałem kilka ale niestety w tych pieniądzach nic rozsądnego nie ma. Rozważam zakup JCB 526 s. Ma ktoś z was do czynienia z tą ładowarką. Oglądałem merlo i classa .
Ta pierwsza to taka delikatna się wydaje a class przemawia ceną. Jednak jak już wcześniej pisaliście to tylko JCB. A może macie namiary na ładowarkę teleskopową w tych pieniądzach w dobrym stanie?

94

Odp: Ładowarki teleskopowe rodzaje, wady, zalety, osprzęt.

Claas jest chlor na naftę.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

95 Ostatnio edytowany przez koseś (2016-06-24 05:14:54)

Odp: Ładowarki teleskopowe rodzaje, wady, zalety, osprzęt.

Claas merlo to hydrostaty więc i spalanie większe.  patrz też na maitou od 631 w górę A jcb to od modelu 530/70   NH lb 430 bodajże omijaj bo lubią się palić. Na olx w dobrym mieście są fajne ja swoją tam brałem .

96

Odp: Ładowarki teleskopowe rodzaje, wady, zalety, osprzęt.

530/70 nie kupię dobrej w moim przedziale cenowym. Miałem nagraną ładną jcb 526s, ale chciałem fakturę na całość a sprzedawca nie, więc sprzedał komuś innemu.
Jutro jadę oglądać claasa z 2000 roku i jak wszystko będzie ok to chyba zrezygnuję z marzeń o jcb. Po oględzinach kilkunastu trupów ładowarek za nieadekwatne pieniądze przez chwilę przyszła mi do głowy myśl, że może nową brać. Ale chłodna kalkulacja co do ceny i wykorzystania maszyny sprowadziła mnie szybko na ziemię.

97 Ostatnio edytowany przez koseś (2016-07-18 22:13:01)

Odp: Ładowarki teleskopowe rodzaje, wady, zalety, osprzęt.

Hydrostaty fajne w jeździe ale bardziej awaryjne  .

98

Odp: Ładowarki teleskopowe rodzaje, wady, zalety, osprzęt.

ja kupiłem matbro ts 280 ale to mniejsze kasa jak masz 60 tyś to tylko Merlo

99

Odp: Ładowarki teleskopowe rodzaje, wady, zalety, osprzęt.

Wpłaciłem dzisiaj zaliczkę na manitou 932. Jak tylko ściągnę ją do siebie coś więcej o niej wam napiszę smile

100

Odp: Ładowarki teleskopowe rodzaje, wady, zalety, osprzęt.

Chłopaki, pytanko, gdzie najlepiej kupować części eksploatacyjne do manitou. Za odpowiedzi z góry dzięki. A i jeszcze jedno, ma ktoś z was ładowarkę manitou z serii mt?