41

Odp: Opolagra

Gratulejszyn smile
Czekamy na następne wynalazki i cuda techniki big_smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

42

Odp: Opolagra

widać że masz głowę na karku takich jak ty potrzeba :brawo:

http://img.userbars.pl/122/24382.jpg

43

Odp: Opolagra

Jak bym miał taką głowę jak Ty Koseś, kupił bym sobie czapkę. Pełny szacunek, nie tylko z powodu nagrody - ogólnie.

44

Odp: Opolagra

Koseś tak dalej :walka:

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

45

Odp: Opolagra

Ja już po targach w bednarach zobaczyłem to co chciałem i szykuje mi się jedna a może i dwie maszyny na zimę do zrobienia .Dyplom uznania za ładowarkę odebrany i spotkałem się z kolegą Scoda  i powiem tyle to porządny  gość i brat co z nim był też.

46

Odp: Opolagra

Więc co będziesz teraz kombinował ?

47

Odp: Opolagra

Jak to co nową owijarkę do bel kwadratowych http://www.mchale.net/index.php/en_US/C … 5/12/1/105 a druga maszyna to jeszcze za wcześnie żeby się chwalić i liczę zarobić na niej co najmniej 80tys.zł.

48

Odp: Opolagra

Czyli zaczyna składać kombajny .....

49

Odp: Opolagra

Koseś to będzie coś patentowego czy raczej gdzieś podpatrzone i ulepszone w twoim mózgu konstruktora smile

50

Odp: Opolagra

Pierwsza maszyna czyli owijarka to bardzo podobna do tej mchale i różnić się będzie być może tylko detalami ale zasada działania będzie identyczna .Ale druga maszyna to pomysł autorski od a do z "co nie znaczy że na nowo będę wymyślał koło" ale nie spotkałem jeszcze takiej maszyny . Jednak najgorsze jest to że nie wiem kiedy zrobię owijarkę gdyż czas dopiero w zimę będę miał  a co dopiero ten nowy wymysł .

51

Odp: Opolagra

80 tyś niezła kasa może warto jej poświęcić trochę więcej czasu na zrobienie tej maszynki .Pomyśl o obniżeniu kosztów produkcji aby maszyna była dostepna dla większego grona .

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

52

Odp: Opolagra

Te 80tyś to będą nie wydane a nie dosłownie zarobione ale tak czy siak chcąc mieć taką maszynkę to trzeba 92tyś zapłacić a ja ją zrobię za 12tyś .

53

Odp: Opolagra

?? co to takiego będzie ??

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

54

Odp: Opolagra

W 47 poście tego wątku jest link do owijarki co będzie robiona

55

Odp: Opolagra

i każdy liczy wątki lol

gg 5118068

56

Odp: Opolagra

Wytłumacz Mi z czego się tak śmiejesz?

57

Odp: Opolagra

oj koseś śmieje się z tego że każdy zapewne wraca do pierwszego postu (miało być każdy liczy posty nie watki) i po kolei liczy do 47 aby otworzyć link do owijarki jaką będziesz konstruował. Ja przynajmniej tak zrobiłem i dlatego się śmieje.

gg 5118068

58 Ostatnio edytowany przez Scorpion (2011-09-30 15:56:41)

Odp: Opolagra

A tu niespodzianka, posty są numerowane.. big_smile
Jak ktoś naprawdę nie wie to po prawo od daty dodania postu smile
I to ta owijarka jest warta 92 tyś.. ? wink

59

Odp: Opolagra

haha a no faktycznie są numerowane, nigdy nie zwróciłem na to uwagi

gg 5118068

60

Odp: Opolagra

Zorak myślałem że jaja sobie robisz  smile @scorpion też ni szczęka opadła jak usłyszałem tą cenę ale to cena z targów i nawet jeśli by urwał 5-10 tyś to i tak cena kosmos za maszynę co w sezonie kilka dni może być używana albo i nie .