Temat: Mdw 524

Mój nowy nabytek zaraz po pierwszej próbie, później postaram się zrobić więcej zdjęć

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/140578c51415.jpg

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/30fb2848ae4a.jpg

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/f1c1925ba5da.jpg

2

Odp: Mdw 524

Maszyna się ładnie prezentuje, + leci.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

3

Odp: Mdw 524

Piękna    maszyna

maszyny Fortschritt  geniale   w  swojej prostocie   ale  jakże  przemyślane   ,wyciągnij    skrzynie  biegów  w  e512   a  w   bizonie  big_smile  wymontuj     silnik   w  zt300   a   w  dużym   ursusie  .

4

Odp: Mdw 524

Słowo się rzekło +

Odp: Mdw 524

Robi wrażenie + smile

6

Odp: Mdw 524

Chodzi Mi Po Głowie 524 Co Dobredgo I Złego Mozna O Tym Sprzecie

7

Odp: Mdw 524

mam parę pytań do włascicieli 524  .wysypywanie na ciezarówki jak mu to wychodzi do jakich wysokosci tira ???. jak sobie radzi w kukurydzy jaką przystawką i ile rzędów ??? może ktoś widział w akcji ???? myślę o zakupie kombajnu do kuku. cenowo interesująco ! marka znana to czemu nie ? czekam na inf. pozdr.

Leszek   dla kolegów'

8

Odp: Mdw 524

sarast ktoś tu bardzo trafnie napisał jak dbasz tak masz i tak jest z kombajnami tu

9

Odp: Mdw 524

sarast jak chcesz to dzwoń na 697017148 to ci powiem bo mam do qq tez go

10

Odp: Mdw 524

zadzwonie ,dzięki.

Leszek   dla kolegów'

11

Odp: Mdw 524

porozmawialim i plus leci

Leszek   dla kolegów'

12

Odp: Mdw 524

RENAULT24 napisał/a:

Chodzi Mi Po Głowie 524 Co Dobredgo I Złego Mozna O Tym Sprzecie

A co chcesz konkretnego wiedzieć ?

13

Odp: Mdw 524

myśle o gigancie lub 524 nie wiem jak do jednego i drugiego z częsciami potrzebuje cos durzego i szybkiego nie za drogiego  tak cos do 50000 na razie kosze na dwa bizony ale z kierowcami na te maszyny u nas słaby  temat jezdze na jednym  a pilnuje dwuch  a jednym 56 to za długo idzie rekord nie wiele mi zmieni  z chederem 5m zmieszcze sie na moje areały .to ze giganty sie psuja to sie naczytałem tylko nie wiem ile w tym prawdy po mojemu to tak sie psuje jak sie dba .tymi moimi trupkami co mam jak wyjezdzam w pole to na żadnym nie ma kluczy  nie obawiam sie awarii tylko dostepnosć czesci   przed wyjazdem w pole  przed sezonem i tak rozbieram i składam co dobre zostaje co zurzyte złom  to na wage  . tylko jak rozbiore to co dalej cos trza złożyc. chciałbym wiedziec cos o   dostepnośi czesci wydainosci zurzyciu paliwa pzdr

14

Odp: Mdw 524

zamiast giganta szukaj forszaja  to ile masz do cięcia na sezon ?

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

15

Odp: Mdw 524

do cięcia za durzo nie mam  jakies 50 h tylko ze mam jescze warsztat samochodowy i akurat latem w w wakacje  i zjezdza sie flota bo ich obsługuje  mianowicie busy konkretnie renault mastery do trzynastej warsztat a puzniej pole w warsztacie pracownik robi co mu kazałem a ja jade buczeć to jest taki muj urlop  ale robote zrobic trzeba i dlatego im szybciej tym lepiej upatrzyłem giganta za 24000 mysle zejak by włozył pare złoty tez by latał 524 tez mi sie podoba  a tu w okolicy nie ma gdzie podejrzec jak sobie radza te maszyny a ztego co poruwnywałem gigant szybszy

16

Odp: Mdw 524

sory za błedy żona własnie mi za nie lanie dła ze wstyd ale ortografie mam w głebokim powarzaniu dla mnie to strata czasu pzdr

17

Odp: Mdw 524

RENAULT24 napisał/a:

do cięcia za durzo nie mam  jakies 50 h tylko ze mam jescze warsztat samochodowy i akurat latem w w wakacje  i zjezdza sie flota bo ich obsługuje  mianowicie busy konkretnie renault mastery do trzynastej warsztat a puzniej pole w warsztacie pracownik robi co mu kazałem a ja jade buczeć to jest taki muj urlop  ale robote zrobic trzeba i dlatego im szybciej tym lepiej upatrzyłem giganta za 24000 mysle zejak by włozył pare złoty tez by latał 524 tez mi sie podoba  a tu w okolicy nie ma gdzie podejrzec jak sobie radza te maszyny a ztego co poruwnywałem gigant szybszy

chce przedł€życ jesccze sezon o koszenie kukurydzy bo coraz wiecej tego u nas

18

Odp: Mdw 524

Strata czasu to kupno giganta do którego części nie dostaniesz. Pisząc jako tako składnie i bez błędów wyraża się szacunek do ludzi co czytają to co napisałeś. Prawda jest taka, że lepiej się czyta jak jest ładnie napisane, bez byków. Jednemu przychodzi to prościej drugiemu trudniej. Akurat tutaj dostęp ma każdy i pomyśl, co o nas sobie mogą pomyśleć ludzie jak wejdą i przeczytają, że jedno mamy w poważaniu i drugie i trzecie. Ciemnogród jak nic, i rolników zawsze będą uważać za baranów bez szkoły.Wiadomo,że zdarza się najlepszym. Także słuchaj się Żonki, bo Ci dobrze radzi wink.
Wracając do kombajnów, to prędzej szukałbym czegoś, co można jeszcze naprawić (dostępność części), i ewentualnie sprzedać. Cenowo też jest przepaść, ale coś za coś. Też mi się podobają, te 524, ale jednak nie za te pieniążki.

19

Odp: Mdw 524

U mnie znajomy w zniwa co ma giganta i powiedzial że nie ma porownania , ma go dwa sezony, sprowadzili mu go z dani , tak mial doborze chodzi i nie psuć się( ogolnie z blach nieźle wyglądał jak na bizona) i swoje 46 ha w tym roku na raty mucil, na allegro gdzieś go widzialem bo chce sprzedać.

20

Odp: Mdw 524

RENAULT24 co napisałeś??????,