21

Odp: migomat jaki polecacie?

najprościej zadzwoń to odpowiem na wszelkie pytania 604264168

22

Odp: migomat jaki polecacie?

No na pewno skorzystam ale troszku później. bo będę miał jeszcze mały interes do ciebie.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

23

Odp: migomat jaki polecacie?

Jak tam wasze migomoaty co żeście pobrali ??  mpopis  bo ty tez duzo spawasz jak tam nie grzeje sie nie lepi  uchwyty się nie zgrzewają przy długim spawaniu ? i nie blokują drutu ?  ile już przerobiliście  szpul drutu ?
Ja kupiłem w tym samym momęcie co wy tego ESABA 340  do niego musiałem  dokupić chłodnicę do by uchwyt chłodzić i jestem jak na razie zadowolony  z jego chęci do współpracy ... na zwykłym uchwycie   nie idzie dużo spawać  zagrzewa się i blokuje

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

24

Odp: migomat jaki polecacie?

Mam tego co Marek puki co bez zadnej awarii. Spawa plynnie i czysto. Ostatnio dużo spawalem na malych prądach blaszki,karoserie i inne kur...stwa i stwierdzilem ze nie blachyponizej 2mm lepiej spawac na drucie 08 niż na 1mm. Ten grubszy czasem nie nadąża się stapiać. Byc moze mają wine spadki napięcia bo u mnie to norma.
Drut na początku mialem oerlicon gold i do tego mieszankę 82Ar18CO2. Teraz mam jakiś tanszy niby polski i do tego czyste CO2. Gazu starcza na dluzej, spawanie tsańsze i to owiele, ale troche więcej Odprysków...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

25

Odp: migomat jaki polecacie?

testowałem  spawanie na CO2 na mieszance Argonui dwutlenku i argon CO2 i tlen .... powiem ze dobrze mi się spawa na zwykłej mieszance ...   nie patrzę na cenę bo mam  butle mieszanki po 70zł   
przerobiłem już 2 uchwyty zwykłe i teraz chłodzony firmy Benzel   i daje radę
do długiego spawania lepsze są dysze lekko przerabiane czyli do drutu 1.2 wierce na 1.4 lepiej się drut prowadzi i  mniejsze opory    ja już 14 szpul po15kg przepaliłem  i zaczynam się zastanawiać nad kolejną spawarką ale jedyna opcja  to tylko z uchwytem chłodzonym   inaczej  jest ciężko na wysokim prądzie spawać

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

26

Odp: migomat jaki polecacie?

Co Ty Wojtas spawasz że taki przemiał drutu?

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

27

Odp: migomat jaki polecacie?

Ja tez zadowolony jestem z welder 320

28

Odp: migomat jaki polecacie?

napawywanie  wszystko drutem o twardości 50-55 HRC    takie  malutkie wały  (rotory)

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

29

Odp: migomat jaki polecacie?

Panowie mam na sprzedaż butle CO2Arg  po 250 sztuka jak by ktos był chętny 2 oddam za 420zł  z legalizacją itp

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

30

Odp: migomat jaki polecacie?

Jaka wielkość tych butli?

"Żadna dziedzina nauki, nawet medycyna, nie ma tak dużego wpływu na zdrowie człowieka jak rolnictwo". Pier Delbert

31

Odp: migomat jaki polecacie?

40 stki

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

32

Odp: migomat jaki polecacie?

Sprzedajesz pełne?  Ja mam na zbyciu taką spaware
http://naforum.zapodaj.net/thumbs/d714f84c208d.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/3131bc9bad6c.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/8f8d1a8480cf.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/9cb951a7357e.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/3f36ee9425b0.jpg

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

33

Odp: migomat jaki polecacie?

Andrew powiedz coś więcej o tym sprzęcie. I ile cenisz? Miałem na wiosnę szukać czegoś takiego, mocnego, bo jest migomat ale do grubszego się nie nadaje bo za słaby.

34

Odp: migomat jaki polecacie?

Jak dla kolegów z forum to za  2000 mogę sprzedać tylko ze ja je mam bez osprzętu czyli bez kabli i reduktora. Podajnik na dwie rolki , rączka chlodzona cieczą.  Drut do 1.2
2 tryby spawania po 12 stopni prądu.  Czujnik braku gazu.  Podest na dużą butlę.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

35

Odp: migomat jaki polecacie?

moc jest  cena  fajna ale 2 rolki  wrrr ...

nie butle puste  jak ktoś zainteresowany to można się dogadać

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

36

Odp: migomat jaki polecacie?

Wojtek o co dokładnie chodzi? Ciekawe ile kosztowałoby go skompletować.

37 Ostatnio edytowany przez Andrew89 (2016-02-04 19:34:27)

Odp: migomat jaki polecacie?

Kable min 350 reduktor z 80  . A w czym problem z 2 rolkami ? Co do butli to w okolicy kaucja wynosi 250 za pustą.  Jak byś puścił za 200 to by akurat tyle z dojazdem wyszło co u mnie, a odwiedzić kolegę z forum bezcenne także same zalety big_smile

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

38

Odp: migomat jaki polecacie?

Chyba nie 2 rolki tylko 4

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

39

Odp: migomat jaki polecacie?

ty no własnie bo nie patrzyłem na to zdjęcie ... fakt podajnik 4 rolkowy ....

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

40

Odp: migomat jaki polecacie?

Aha no tak ja pisałem ze 2 bo myślałem ze to parami się podaje hehe człowiek się uczy całe życie a i tak głupim umiera

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38