Temat: Słabe wspomaganie / małe ciśnienie oleju... w E 512

Witam smile mam problem ze wspomaganiem kierownicy. Na postoju ciężko się skręca a w trakcie jazdy jest lepiej, wiem że ciśnienie jest za małe bo mam wstawiony zegar. Pompa hydrauliczna jest nowa paski naciągnięte orbitrol sprawny stan oleju jest, nowy zawór redukujący ciśnienie pod kabiną... Inne rzeczy związane z hydrauliką działają dobrze. Nie mam pojęcia co może być powodem usterki... Proszę o pomoc w rozwiązaniu zagadki smile

2

Odp: Słabe wspomaganie / małe ciśnienie oleju... w E 512

Zwrotnice nasmarowane?

3

Odp: Słabe wspomaganie / małe ciśnienie oleju... w E 512

Chodzi o te przy tylnych kołach tak ? to nasmarowane.

4

Odp: Słabe wspomaganie / małe ciśnienie oleju... w E 512

A może to wina tego zaworu przy rozdzielaczu ??? Na kierowaniu ciśnienie jest ok 50 a powinno być ponad 100 ... Na heder motowidło i wariator ciśnienie daje ponad 100 i jest dobrze...

5

Odp: Słabe wspomaganie / małe ciśnienie oleju... w E 512

to masz coś nie tak z zaworem dwudzielnym ,ciśnienie na orbitrol i rozdzielacz powinno iść takie same.

6

Odp: Słabe wspomaganie / małe ciśnienie oleju... w E 512

ok a gdzie znajduje się ten zawór dwudzielczy ???

7

Odp: Słabe wspomaganie / małe ciśnienie oleju... w E 512

Między orbitrolem a rozdzielaczem

8

Odp: Słabe wspomaganie / małe ciśnienie oleju... w E 512

Miałem kiedys taki problem ze pompa nie chciała pocis oleju wykręciłem ten wąż z wylotu przy tym nyplu  ,chwiele odczekałem aż podejdzie olej z zbiornika przez pompę i troche wycieknie ponownie zakręciłem ,i jak ręką odjął problem ustały ale pewnie ton nie to ,ale warto spróbować zajmuje to 2 miniuty

posiadacz jedynego fortschritta w wiosce                                                                                                                     gg    3152125

9

Odp: Słabe wspomaganie / małe ciśnienie oleju... w E 512

To ten zawór między orbitrolem a rozdzielaczem był wymieniony... A ten zawór przy rozdzielaczu jaką funkcje pełni może być przyczyną usterki ???

10

Odp: Słabe wspomaganie / małe ciśnienie oleju... w E 512

no zawór utrzymuje ciśnienie

E 516 na części
Telefon 695 076 269

11

Odp: Słabe wspomaganie / małe ciśnienie oleju... w E 512

Utrzymuje takie same ciśnienie na orbitrolu i rozdzielaczu.

12

Odp: Słabe wspomaganie / małe ciśnienie oleju... w E 512

Witam kupiłem własnie orbitrol z E-516 ORSTA 160/80-20   16MPa i niewiem jaką pompe dobrac?i czy trzeba montowac zawór przelewowy? czy pompa nsz 16 bedzie dobra?

13

Odp: Słabe wspomaganie / małe ciśnienie oleju... w E 512

16 będzie dobra a zawory są w orbitrolu

14

Odp: Słabe wspomaganie / małe ciśnienie oleju... w E 512

wiec tak w tym orbitolu jest z jednej i drugiej strony jakaś regulacja ale nie wiem do czego.

15

Odp: Słabe wspomaganie / małe ciśnienie oleju... w E 512

ile lepiej tam nic nie reguluj

16

Odp: Słabe wspomaganie / małe ciśnienie oleju... w E 512

http://postimg.org/image/r6w335m5n/

to jest własnie ten orbitrol

17

Odp: Słabe wspomaganie / małe ciśnienie oleju... w E 512

jak byś go kiedykolwiek rozkręcał pilnuj takiej kulki i sprężynki bo jak zgubisz to ci nie podziała

Nie ma to jak FORTSCHRITT

18

Odp: Słabe wspomaganie / małe ciśnienie oleju... w E 512

czyli mam rozumiec ze ten orbitrol ma wbudowany juz przelew i nie musze go montować?

19

Odp: Słabe wspomaganie / małe ciśnienie oleju... w E 512

tak

20

Odp: Słabe wspomaganie / małe ciśnienie oleju... w E 512

Nie będę zakładał nowego wątku jak odpowietrzyć wspomaganie w 517 pękła rurka i mam problem  po nalaniu nowego oleju zero reakcji kierownicy poluzowałem wąż za pompa i też nic jakieś pomysły ???