41

Odp: Regulacja Dawki Paliwa

MAREKPE napisał/a:

Fortchrittowska pompka nie jest warta nawet 5 zł, nie mówiąc już o jakichś podróbkach. Jak by ktoś chciał to podam telefon do Agromy Czarna Białostocka, tam mają  części do rusków "skolko godno" za śmieszne pieniądze.

Jak te ruskie są za śmieszne pieniądze to i warte są niewiele.

42 Ostatnio edytowany przez maxi900 (2010-10-03 14:26:35)

Odp: Regulacja Dawki Paliwa

akurat się nie zgodzę. Pompka od deta jest dużo pewniejsza, w budowie prosta jak cep (znacznie prostsza od oryginalnej fortschrittowej- a wiadomo najpewniejsze rzeczy są najprostsze).... nic nie trzeba przerabiać pasuje od ręki... tu masz przykład... mocowanie i wewnętrzna strona identyczna  http://allegro.pl/pompa-pompka-zasilaja … 89519.html

43

Odp: Regulacja Dawki Paliwa

jak dobra to trzeba kupić bo tania że:wow:

44

Odp: Regulacja Dawki Paliwa

@maxi900, komplikacja oryginalnej polega na tym, że ma dodatkowy filtr paliwa z odstojnikiem ?

45

Odp: Regulacja Dawki Paliwa

Do tej pompki dobrze jest jeszcze założyć ten filterek z odstojnikiem od np. SW - ładnie pasuje.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

46

Odp: Regulacja Dawki Paliwa

Podkręciłem mojego zt 300 na pompie o jeden obrót na listwie traktor nie do poznania a nie pali więcej

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

47

Odp: Regulacja Dawki Paliwa

na listwie to znaczy gdzie ?

48

Odp: Regulacja Dawki Paliwa

Pod dekielkiem regulatora ........

49

Odp: Regulacja Dawki Paliwa

Tez nie wiem gdzie ta magiczna śrubka się znajduje  ...

50

Odp: Regulacja Dawki Paliwa

To nie śrubka tylko cięgiełko

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

51

Odp: Regulacja Dawki Paliwa

To jest w obudowie regulatora takie cięgno połączone z listwą, jak stanie się przy maszynie to pierwsze z brzegu, jak się wciśnie gaz to się porusza- tak najprościej to przedstawiam,trzeba ściągnąć dekiel z regulatora pompy, rozpiąć to cięgno, jest kątrowane na śrubkę m6, przekręcić jeden obrót, spiąc cięgno, i ogień w pole, mój forsz latał z agregatem na 3 polowej, i pod górki poddymiał, teraz na 1 szosowej nawet nie kucnie i tego dymienia nie ma, na paliwie też nie zauważyłem większego zużycia.

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

52

Odp: Regulacja Dawki Paliwa

To szał.  Ja 3 metrowym agregatem ważącym 1600 kg pod górki to najniżej jedynka szosowa ale to już fest góra.  A tak jak pod buraki to nawet 3 szosowa idzie

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

53

Odp: Regulacja Dawki Paliwa

gelek79 ok już kojaże

54

Odp: Regulacja Dawki Paliwa

Mój agregat ma 3m jak bym drapał ziemię to też na 3jce by szedł ale ja ziemie uprawiam

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

55

Odp: Regulacja Dawki Paliwa

Mam dziwne wrażenie że kwestionujesz mój sposób uprawy nazywając to drapaniem. Jak dla mnie to mozesz uprawiac 30 cm i głębiej, Twoje pole, Twoje paliwo. Tylko, że nie widziałeś to się nie wypowiadaj ....

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

56

Odp: Regulacja Dawki Paliwa

Słuchaj ja nic nie kwestionuje, ale wydaje mi się że mój i twój ciągnik mają podobne moce choć mój jest starszy jakieś 20 lat ale mój na 3 szosowej w życiu by nie poszedł z agregatem, chyba że z podniesionym a wypowiadać się to ludzka rzecz i ty nie będziesz na pewno tego mi bronił

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

57

Odp: Regulacja Dawki Paliwa

nie zapominajcie że 303 i 323 mają inne przełożenia i jedynka 303 to dwójka w 323

58

Odp: Regulacja Dawki Paliwa

gelek79 napisał/a:

To jest w obudowie regulatora takie cięgno połączone z listwą, jak stanie się przy maszynie to pierwsze z brzegu, jak się wciśnie gaz to się porusza- tak najprościej to przedstawiam,trzeba ściągnąć dekiel z regulatora pompy, rozpiąć to cięgno, jest kątrowane na śrubkę m6, przekręcić jeden obrót, spiąc cięgno, i ogień w pole, mój forsz latał z agregatem na 3 polowej, i pod górki poddymiał, teraz na 1 szosowej nawet nie kucnie i tego dymienia nie ma, na paliwie też nie zauważyłem większego zużycia.

Z pompami jakoś słabo miałem doczynienia wiec zapytam , tu chodzi żeby odkręcić ten dekiel regulatora z góry?  I tam wkrecamy czy wykrecamy?

59 Ostatnio edytowany przez Andrew89 (2016-04-15 23:06:58)

Odp: Regulacja Dawki Paliwa

Diabeł tkwi w szczegółach . Ale czy jedynka i dwójka to to samo ? Właśnie do tego jest forum żeby się wypowiadać. Trzeba by wypić razem flaszkę i by było po problemie. Jakby co to zapraszam big_smile :beer:

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

60 Ostatnio edytowany przez gelek79 (2016-04-16 07:25:23)

Odp: Regulacja Dawki Paliwa

Infinity zadzwoń wytłumacze 691763716,
Andrew przyjmuje zaproszenie. Będę szukał powoli 323 to może kiedyś wdepnę. Pozdrawiam

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile