Temat: Fortschritt E 517

http://www.ppr.pl/forum/viewtopic.php?t=5921

Prosze o wypowiedzi na ten temat.

2

Odp: Fortschritt E 517

Co mogę powiedzieć....,, Wybrany przez Ciebie temat lub post nie istnieje''. Sprawdź czy podany link jest prawidłowy bo nie hula hmm

3

Odp: Fortschritt E 517

dokładnie... smile az jestem ciekaw co tam jest:)

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

4

Odp: Fortschritt E 517

Witam was mam problem z moją 517 kupiłem ją po 6 sezonach
kombajn strasznie dużo gubi próbowałem wiele rzeczy  robić i tak nić z tego już zamontowałem
żmijkę rozgarniając i tak nic z tego ja gubił tak gubi
robiłem również kierownice wiatru i nic !!!
Próbowałem z prędkościom jak jadę 2km/h to gubi jak p.... rypany
jak jadę szybciej na3-4km/h to mniej 
chyba sprzedam to kupę złomu

5

Odp: Fortschritt E 517

Ja kupie.

6

Odp: Fortschritt E 517

to dwaj 50 tyś 2heder przystawka do rzepaku i dużo części

7

Odp: Fortschritt E 517

i jeszcze jeno co do tego jak to morze być przyczyna
co mogę jeszcze zrobić

8

Odp: Fortschritt E 517

zobacz jakie masz dolne sito chodzi o otwory i napisz

9

Odp: Fortschritt E 517

może byc tak ze  nie wyrzuca  sitami tylko przez klawisze  w postaci niewymłuconego zborza 
jest jeszcze opcja że nie musi wyrzucac ani sitami ani wytrząsaczami ale gdzies z podsiewacza albo   jakims innym miejscem sprawdzałes wszystko ??

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

10

Odp: Fortschritt E 517

no jasne ze sprawdziłem gubi z tyłu kombajnu
strasznie mocno leci zjarano

11

Odp: Fortschritt E 517

a mam jeszcze pytanie macie może schemat instalacji elektrycznej do kombajnu 517;)

12

Odp: Fortschritt E 517

Tadzik mogą być źle ustawione sita, za duży wiatr, wilgotne zboże-słoma to też gubi albo jeździsz za wolno. Kiedyś jeździłem MF38 i jak prędkość była za mała-zwłaszcza w słabym zbożu to na sitach było za mało towaru i wylatywało z tyłu, no chyba,że nagarniacz dajesz za szybko i omłaca przed hederem.

13

Odp: Fortschritt E 517

A czemu nie 100tyś.

14 Ostatnio edytowany przez wojtas (2010-05-17 21:02:21)

Odp: Fortschritt E 517

to jest tylko i wyłącznie żle ustawione sita i wiatr  nie ma innej opcji

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

15

Odp: Fortschritt E 517

powinno wystarczyc tylko  otwarcie  sita kłosowego no ewentualnie zmiejszyc minimalnie wiatr ale nie  za duzo  bo bedzie  bardzo brudne ziarno leciało

16

Odp: Fortschritt E 517

6*25mm fasolowe
9mm okrągłe

17

Odp: Fortschritt E 517

to dolne masz w porządku, dziwną masz sytuację z tym kombajnem w zasadzie to prosta sprawa ale ty przecież wszystko wiesz jak masz kombajn

18

Odp: Fortschritt E 517

I co mam z tym fantem zrobić

19

Odp: Fortschritt E 517

do żniw masz jeszcze czas coś poradzimy morze ktoś z forum mieszka blisko ciebie to by podjechał zawsze na miejscu rzut okiem to nie to co pisanie

20

Odp: Fortschritt E 517

zalezy z kąd jest  tadzik  i czy sie zgodzi na taka opcje ... smile co do  tego  gubienia to musi byc zła kombinacja  ustawienia sita i wiatru

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile