41

Odp: Fortschritt E 517

a co do tych sit

42

Odp: Fortschritt E 517

sa plusy i minusy klimatyzacji  ;/

Sprzedam U-4514

43

Odp: Fortschritt E 517

jakie sita powinny być

44

Odp: Fortschritt E 517

dolne sita powinny być 6,3  lub 9 takie najlepiej  się sprawdzają  od dwóch dni odstawiam zborze i zero potrącenia nawet pytali się czy było czyszczone

45

Odp: Fortschritt E 517

a najlepiej jest miec zaluzjowe dolne i górne wtedy jest supppeeer

46

Odp: Fortschritt E 517

scoda19  Ile  kładą  teraz za  zboże  i  za  jakie ?

47 Ostatnio edytowany przez scoda19 (2010-05-28 19:32:51)

Odp: Fortschritt E 517

sprzedaję pszenżyto po 420 za t oczywiście brutto za żyto nie wiem ale mogę jutro popytać bo dalej wywożę   cena żyta to 371 a pszenicy 509 brutto

48

Odp: Fortschritt E 517

scoda19  szału cenowego  nie  ma,  ale  co  zrobić?  Zboże  drożeje  po  mału  ,  u  mnie  skoczyło  w  tym  tygodniu o  dychę  na  tonie .  Mam  do  sprzedania  jeszcze  trochę  pszenicy  i  tak  się  zastanawiam  czy  pogonić  ją  teraz  czy  jeszcze  trochę  poczekać ? Sytuacja  powodziowa  i  niezbyt  dobre  prognozy  pogody  na  lato  mogą  wpłynąć  na  wzrost  cen  w  skupach .  Poczekam  jeszcze  z  dwa , trzy  "tygle"  może  się  coś  bujnie  w  górę ?

49

Odp: Fortschritt E 517

ja swoje sprzedałem do firmy która wysyła to statkami i cena jest związana z dolarem na paszę to mi oferowali 370 więc już szukałem silosu dodatkowego aby je przetrzymać jeszcze rok,postanowiłem sprzedać i kupić nawozy azotowe i fosforowe i potasowe na cały przyszły rok bo są duże promocje o kurka u mnie leje jak diabli

50

Odp: Fortschritt E 517

a jak cena jest sita  zaluzjowe
do 517

51

Odp: Fortschritt E 517

niejestem pewien ale chyba ok 1800zł w postolicach

52

Odp: Fortschritt E 517

A czy w 517 jest regulowana kierownica wiatru

53

Odp: Fortschritt E 517

kierunek wiatru jest nie zmienny  jak masz jeszcze jakies pytania to pisz do mnie na gg

54

Odp: Fortschritt E 517

z bronom sorka

55

Odp: Fortschritt E 517

Tadzik  dan ci taka mała rade na przyszłosc  wystarczy jak umiescisz ogłoszenie w dziale sprzedamm no i obowiazkowe sa fotki

56

Odp: Fortschritt E 517

Wiatm Wszystkich poszukuję instrukcji obsługi w języku polskim do kombajnu fortschritt 516

Będę wdzięczny za pomoc

moj e-mail to zywan007@wp.pl

57

Odp: Fortschritt E 517

Chyba jedyną instrukcją jest to forum

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

58

Odp: Fortschritt E 517

zywan jak tak bardzo chcesz to mam akurat taką ale po czesku bo do 517 mam po niemiecku.ale powiem ci ze mozna zrozumiec

59

Odp: Fortschritt E 517

po czesku zapewne łatwiej, no to zywan czeka Cię kawałek drogi...hmm nie wpisałeś skąd jesteś w profil nie dobrze- grzech ekologiczny big_smile

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

60

Odp: Fortschritt E 517

powinieniem dać radę przeczytać po czesku wink Ja mam instrukcję od niego ale po niemiecku i szwedzku ;/