1

Temat: Rolnik szuka żony

Może macie zdanie na temat tego programu w TV ??  ja mam uczucie lekkiej żenady .

Leszek   dla kolegów'

2

Odp: Rolnik szuka żony

Ja też ... chociaż widziałem tylko urywki .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

3

Odp: Rolnik szuka żony

Nie masz problemów zgłoś się do tv oni ci je znajdą

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

4

Odp: Rolnik szuka żony

tak samo jak z chlopakami do wziecia. Poczatki to z moich stron, nawet moje pola widac

5

Odp: Rolnik szuka żony

Ja tam nie mam z tym problemu, a może ktoś z forumowiczów się zgłosi a jest tu pare kawalerów

mdw

6

Odp: Rolnik szuka żony

Niedaleko taki jeden właśnie pogonił drugą żonę, myślę że szybko znajdzie trzecią.

7

Odp: Rolnik szuka żony

Te z miotłą i owsikiem?

8

Odp: Rolnik szuka żony

moim zdaniem, każda potwora znajdzie swego amatora i to bez telewizji, i o ile szczerze tego chce to ma sukces w kieszeni...

9

Odp: Rolnik szuka żony

wicher i tu z toba sie nie zgodze. w mojej okolicy to nie znam "prawdziwego" rolnika do 30 który by kogos miał same kawalery. a niedawno zmarł jeden z wiekszych rolników w gminie gość juz na emerytuże i tez kawaler. co jest ze laski nie chca rolników?

Rolnik z powołania:-)

10

Odp: Rolnik szuka żony

Co jest? Postaw się na miejscu kobiety. Normalny fizyczny robotnik pracuje 8-10h dziennie i wraca do mieszkania, zabierze ją tu czy tam bez większego ale. Rolnik jak obrony, ma sprzęt to się też w tych godzinach wyrobi ale pracuje od poniedziałku do niedzieli i po robocie jest *** jak korek po przecięciu. W dotatku jak/ma ten sprzęt to i pewnie kredyt ito niemały, a kobiety wolą na + nniż na-. Ja się sam dzieje że moja żona chciała się ze mną związać mimo że kredyt i produkcja zwierzęca i park maszynowy taki se i robię po 14h dziennie w dodatku sytuacja narybku taka że tylko dokładam i kasy wciąż brak... Ja będąc na miejscu kobiety co ma ułożone, względnie spokojne życie, nawet mieszkając na wsi darował bym SE związki nawet z największymi rolnikami. Szkoda nerwów i czekania wieczorami myśląc czy wruci z pola przed 24 czy będzie robiłdo upadłego. ..
Co do samego programu to fajnie się ogląda i można się pośmiać czasem z rożnych sytuacji i tekstów.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

11

Odp: Rolnik szuka żony

Jak dla mnie to jest żenujące. Jak na " świńskim rynku". Upadek społeczeństwa.

R E S P E C T ! ! !

<a href="http://forum.atnel.pl" >ATNEL tech-forum</a>

12

Odp: Rolnik szuka żony

Gorsze reality show oglądałem... Tu chociaż żadna fryta nie będzie uprawiać pinga-pinga na żywo, czy też żadna doda tortem nie stanie się dla Majdana.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

13

Odp: Rolnik szuka żony

A może ty jesteś? Bo dziwnie piszesz ?

14

Odp: Rolnik szuka żony

Pajej napisał/a:

co jest ze laski nie chca rolników?

No to Ci odpowiem słowami mojej sąsiadki która powiedziała mi, że nie chce moich pieniędzy i mojej roboty.
Problem w tym że pieniądze mam głównie do oddania i roboty do zaje..nia, ale i tak robiąc to co robię czuję się jak był przez okrągły rok na wczasach, no może czasem lekko nieudanych ale co tam.
I tego wszystkim życzę.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

15 Ostatnio edytowany przez Grzegorz89 (2014-09-16 06:55:53)

Odp: Rolnik szuka żony

Kiedyś gadałem z ojcem na temat sąsiadów, którzy zapindalają od świtu do ciemnego, a już prawie jedną nogą nad grobem są.... Powiedział, że oni to chyba jak robią to odpoczywają, a ja na to to że cały czas na wakacjach są wink I faktycznie taka praca ma plusy i minusy. Mi najbardziej się podoba to że wstaję kiedy chcę, i nikt nie stoi nade mną i nie suszy głowy, żebym robił coś pod czyjeś dyktando.... Z drugiej strony przy etacie podbijam kartę o 8rano na zakładzie i mam gdzieś resztę, odbębniam 8 godzin i niech się pali i wali wypłata musi być..
Nie oglądam tego programu, bo nie mam słoika to nie mam na co patrzeć i nie jestem na razie naświetlany tą głupotą, jednak myślę że absolutnie nie chodzi tu o podejście kobiet do rolników, że ich nie chcą. Miałem naprawdę dużo koleżanek w szkole z Lublina, i potrafiły przyjechać na wieś i zrywać parkiet od koni cały dzień i wcale się nie wstydziły, czy miały jakiś wstręt do wsi i wszystkiego dookoła co się na niej rusza. Problem raczej w tej kawalerce.

16

Odp: Rolnik szuka żony

Grześ dobre słowa.

R E S P E C T ! ! !

<a href="http://forum.atnel.pl" >ATNEL tech-forum</a>

17

Odp: Rolnik szuka żony

W sumie to widziałem tylko kawałek jednego odcinka i nie podobało mi się. Ja nie wiem, po co się takie programy kręci... To na serio jest? Moim zdaniem to strasznie ogłupiające.

18

Odp: Rolnik szuka żony

Bo telewizja ogłupia ...

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

19

Odp: Rolnik szuka żony

http://www.fakt.pl/gwiazdy/golizna-i-sp … 92107.html

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

20

Odp: Rolnik szuka żony

Ostatnio widziałem parę urywków z tego programu i nagrywane one są w mojej okolicy normalnie nie wierzyłem.. a dokładnie to tu http://www.farmakrzyczki.pl/