41

Odp: Rolnik szuka żony

co wy oglądacie, nie ma co innego???

42

Odp: Rolnik szuka żony

Ogląda ktoś nowe odcinki? Maszyny które pokazują to same nówki, i pewnie tylko na pokaz jak to na wsi jest super!

43

Odp: Rolnik szuka żony

reklama , i takie poukładane chłopy a takie pierdoły . zabaw na wioskach brak !!!!  się w telewizji muszą szukać , żałosne widowisko ale oglądam .

Leszek   dla kolegów'

44

Odp: Rolnik szuka żony

A u mnie wojna! Mecz kontra rolnik

45

Odp: Rolnik szuka żony

o córwa zapomniałem o meczu

Leszek   dla kolegów'

46

Odp: Rolnik szuka żony

na samą końcówkę zdążyłem . uf !

Leszek   dla kolegów'

47

Odp: Rolnik szuka żony

Dawno tak nie grali!

Odp: Rolnik szuka żony

Coś mi ten program podpada jakby tych rolników grali aktorzy i wgl. W poprzednim odcinku jechali kombajnem sprawdzić czy rzepak  do koszenia,a jakby nie był to na co kombajn? smile

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

49

Odp: Rolnik szuka żony

Zabaw nie ma, ale są portale randkowe, no ale jeżeli ktoś ma parcie na szkło..........

50

Odp: Rolnik szuka żony

Ja myślę, że te nowe sprzęty to "lokowanie produktów". Jest tego od groma w tej edycji: Unia, Stihl, Viking, Symetra......

51

Odp: Rolnik szuka żony

Sponsorzy, sponsorzy ,sponsorzy ............. program żenada ! I teraz wyobraźcie sobie że któryś się ożeni i przy pierwszej kłótni będzie wypominanie " a mogłem sobie wybrać tą drugą "  , dla mnie to jak przyprowadzanie klaczy do ogiera a ten sobie ma wybrać z którą będzie ciągnął wóz i nie tylko wink To już wolę oglądać chłopaków do wzięcia smile

52

Odp: Rolnik szuka żony

Duzo maszyn ma pozaklejane znaczki i nazwy. Pewnie nie dożucili do kapelusza. Ale dalej patrząc to pokazywanie takich gospodarstw, duze prężne, mocno zmechanizowane i to praktycznie sanym nowym sprzętem , a nie takich niedoinwestowanych jak coniektóre cw perwszej edycji, ma mocno podziałć na psychike..... Raz mieszczuchom, by widzieli że wieś nowością stoi, a nazekanie gburów jest nieuzasadnione i za to trza ich poniewierać, a dwa samym rolnikom, by zrodzic w nich chęć do inwestycji w nowe i świecące....

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

53

Odp: Rolnik szuka żony

To wszystko zrobione jest aby kupowac nowe maszyny bo u kazdego cos nowego stoi i ciekawe to zrobili zeby dziewczyny zachecic czy cus? Sponsorzy i tylko oni czekali na okazje i robia sobie reklame...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

54

Odp: Rolnik szuka żony

ostatniego odcinka nie widziałem bo mesz, za chwile na vod tvp zobacze. a ta akcja z kombajnem to było tak ze Grzesiek załatwił sobie u jakiegos dilera zeby mu podstawili, bo nie miał czasu kosić swoim. Wiadomo dziewczynkami musiał sie zajmować. Paliwo było jego. i wszyscy zadowoleni. Wiem to od niego bo na innym forum sie ujawnił

Rolnik z powołania:-)

55

Odp: Rolnik szuka żony

Są młodzi to niech wybierają i testują jak u dilera co im żałować a i dziwić się niema czym że pokazuję zadbane gospodarstwa jak minister rolnictwa mówi że obrotny rolnik może 2,5 tyś na ha dostać dopłat chyba miał na myśli (cwaniaków).

56

Odp: Rolnik szuka żony

Dziś pierwszy odcinek 3 serii o 21,25.....

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

57

Odp: Rolnik szuka żony

scoda19 napisał/a:

...minister rolnictwa mówi że obrotny rolnik może 2,5 tyś na ha dostać dopłat...

jeśli nawet to raz na rok, to lepiej niech da 500+ do hektara miesięcznie smile

58

Odp: Rolnik szuka żony

na 500+ to trzeba się nar..hać smile

59

Odp: Rolnik szuka żony

Tomek troszkę kultury!

E 516 na części
Telefon 695 076 269

60

Odp: Rolnik szuka żony

500+ wiecznie nie będzie