61 Ostatnio edytowany przez Karol323 (2016-09-05 09:00:03)

Odp: Rolnik szuka żony

Część osób nie będzie pracowało bo będzie 500+.... Jak taki jeden ma 3 dzieci w 2 lata a teraz 4 w drodze i mówi nie wie czy pracować dalej...  A jak zmienią się rządy zniknie 500+ i wyjdzie wielka Polska bezrobotna...

Ale to nie jest TEMAT DO TYCH ROZMÓW !!

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

62

Odp: Rolnik szuka żony

Tomek a ty nie składałeś na 500+ ???

63

Odp: Rolnik szuka żony

Ja z żoną odkładam na konto bo jeszcze zmieni się, że tak powiem "ustrój"  i trzeba będzie oddawać smile
     W naszych stronach takie porzekadło jest: Pan Bóg dał dzieci, to i da na dzieci. Ostatnimi  czasy niektórzy  zbyt dosłownie to biorą. A osobiście uważam, że żonę można znaleźć w ciągu kilku godzin tudzież dni, ale znaleźć taką z którą spędzi się resztę życia to już nie takie łatwe, oczywiście wszystko jest uwarunkowane długością życia;)

Kiedy brak jakichkolwiek argumentów, najlepiej siłą narzucać swoje przekonania, a kiedy brak jakichkolwiek przekonań, pozostaje już tylko siła.

64

Odp: Rolnik szuka żony

kolego nawet w tej pierwszej opcji nie jest tak łatwo

Rolnik z powołania:-)

65

Odp: Rolnik szuka żony

puki pis będzie rządził to 500+ będzie jak my będziemy rządzić to na pewno będzie i jeszcze się pomoże kobietom które same wychowują dzieci a jak zrobi się porządek ze złodziejami typu sędziowie,komornicy,adwokaci,politycy,urzędnicy,prezesi itd pewnie w każdym zawodzie oni są to wtedy starczy na wszystko smile

Odp: Rolnik szuka żony

Grubo się robi....

67

Odp: Rolnik szuka żony

tomek1974 napisał/a:

puki pis będzie rządził to 500+ będzie jak my będziemy rządzić to na pewno będzie i jeszcze się pomoże kobietom które same wychowują dzieci a jak zrobi się porządek ze złodziejami typu sędziowie,komornicy,adwokaci,politycy,urzędnicy,prezesi itd pewnie w każdym zawodzie oni są to wtedy starczy na wszystko smile

rolnicy wyłudzający vat...

68

Odp: Rolnik szuka żony

czy mi sie wydaje czy to nie ten watek. tu ma byc o szukaniu zony, a nie władzy

Rolnik z powołania:-)

69

Odp: Rolnik szuka żony

Ty cały czas szukasz ???

70

Odp: Rolnik szuka żony

Jak tak to wybrałeś złe forum.... wink

71

Odp: Rolnik szuka żony

koseś napisał/a:

Ty cały czas szukasz ???

bardziej czekam az sama sie znajdzie

Rolnik z powołania:-)

72

Odp: Rolnik szuka żony

No wiesz co sama to przyjdzie brzydka, ślepa i kulawa ........
To tak nic a nic nie masz ? choć " tymczasowej " ? A wiosen to już ile jeśli można wiedzieć ?
Ja tam bez baby to bym nie dał rady żyć wink

73

Odp: Rolnik szuka żony

wiosen 26

Rolnik z powołania:-)

74

Odp: Rolnik szuka żony

E to jeszcze masz czas ,który coraz szybciej ucieka .....

75

Odp: Rolnik szuka żony

To szukaj kolego Pajej, jak mawia mój teść: Z wiekiem wymagania rosną, a szanse maleją.
Ale nie martw się masz jeszcze trochę czasu. Ja się ożeniłem jak miałem 27 wiosen, mój brat 31. Po prostu później zostaniesz dziadkiem. ( o ile już nie jesteś ojcem  smile  )

Kiedy brak jakichkolwiek argumentów, najlepiej siłą narzucać swoje przekonania, a kiedy brak jakichkolwiek przekonań, pozostaje już tylko siła.

76

Odp: Rolnik szuka żony

A ja jak miałem 19lat i nie musiałem, ale żonkę znałem wtedy już 9lat.... leci czas okropnie.
Pany a może zgłośmy Kolegę Pajeja do Rolnik szuka żony big_smile ? Ale działo by się i może Forum jakoś zareklamowałoby się?
A u rolnika nowe graty na podwórku? wink

77

Odp: Rolnik szuka żony

kolejny który chce mnie zgłosic...

Rolnik z powołania:-)

78

Odp: Rolnik szuka żony

Dbamy o Ciebie smile

79

Odp: Rolnik szuka żony

Jestem za zgłoszeniem Pajeja smile

Odp: Rolnik szuka żony

Od razu w każdej gazecie będzie. jak nie nawozy to nasiona:)