81

Odp: Rolnik szuka żony

Jakby mnie ktoś chciał zgłosić to jeszcze w rękę pocałuję. Tylko żonkę przydałoby się schować na jakiś czas tongue Choć w sumie zdrady intrygi i inne jak u foresterów byłyby big_smile

82

Odp: Rolnik szuka żony

czyli postanowione, a ja mam sie nie odzywac

Rolnik z powołania:-)

83

Odp: Rolnik szuka żony

Ale później będziesz miał się z kim pokłócić wink rodzice odsapną od Ciebie a wnukami będą się cieszyć :dance:
Jak dobrze trafisz to i nawet winko Ci zrobi, moja :kiss: wczoraj ściągnęła już wyklarowane wiśniowe

84

Odp: Rolnik szuka żony

ja nie jestem przeciwnikiem małżeństwa, tylko jak do tej pory nie spotkalem takiej co nadawałaby sie na żone

Rolnik z powołania:-)

85

Odp: Rolnik szuka żony

Na polu i w oborze jej nie spotkasz ....

86

Odp: Rolnik szuka żony

koseś napisał/a:

Na polu i w oborze jej nie spotkasz ....

Dokładnie. :brawo: Pomyśl Pajej a może Ci się będzie lepiej żyło z kobietą? :hmmm: Nie szukałeś ? Żadna Ciebie nie znalazła ? Wyjdź na jakąś wieczorną potupaje :beer: Tak samo jak mój sąsiad.. Ma 4x lat ( żeby nie skłamać ) i znalazł kobietę w Warszawię i po roku właśnie nie dawno wzięli Ślub. Mówi on do mnie Co mi z tego życia jak ja zostanę tylko sam ? Nie widzę żadnej inicjatywy ani chęci a tak to przynajmniej będe miał kogoś przy boku wink

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

87

Odp: Rolnik szuka żony

na imprezy chodzę jak tylko mam okazje bo bardzo lubie tańczyc ale w moich okolicach słowo rolnik to jak słowo tredowaty podobny efekt

Rolnik z powołania:-)

88

Odp: Rolnik szuka żony

to masz internet i jest trochę dziewczyn które chcą zamieszkać na wsi, a czy będzie z Wrocławia czy z Suwałk nie ma znaczenia

89

Odp: Rolnik szuka żony

ma bo w kawalerkę jeździć przez pół polski tak srednio

Rolnik z powołania:-)

90

Odp: Rolnik szuka żony

Powiem wam że ten wątek ożywił by całe forum jak kolegę zgłosimy do następnej edycji jestem za a Pajej na pewno jakoś wybierze jak dostanie z 300 listów będzie miał lekturę i fotki na samotne wieczory a my mu damy dobre referencje że jest znany i aktywny w sieci.

91

Odp: Rolnik szuka żony

no i wybranki musi nam pokazac!!doradzimy...

92

Odp: Rolnik szuka żony

A masz na czole napisane ze jesteś rolnik. Nie musisz się od razu ujawniać.  Pozna Cię , polubi to i inaczej to odbierze. Pokaż ,że masz na Nią czas, i ze w tej pracy jesteś niezależny, itp itd.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

93

Odp: Rolnik szuka żony

pajej ja spotkałem dziewczynę przez internet, przez portal dla singli, lasek opór z każdą możesz zagadać, zanim się z nią spotkasz będziesz dużo o niej wiedział i ona o tobie. bardzo fajna sprawa, mówię Ci lasek opór.
Moja dziewczyna jest 4 lata młodsza, jest tłumaczem niemieckiego, pracuje w kancelarii i nie odróżnia krowy od świni. Jakiś czxas temu pytała mnie czym się różni siano od słomy big_smile!
teraz na jesieni będzie się bronić i poźniej przeprowadza się do mnie.
a zaczęło się od tego że skomentowałem jej ksywę "Martita" i nawet nie chciałem za wiele się rozpisywać a wyszło zupełnie inaczej.
I pamiętam nic Cię nie zobowiązuje, miedzy czasie spotkałem się czirliderką w włocłwaka- dobra sztuka była- wyskoczyła w obcisłej kiecce i szpilakch smile, jeszcze inna była cycata blondi- ateistka, teżbyła dobra sztuka ale jakoś tak wyszło że to nie był to za to przy rudzielcu w krótkich włosach zaiskrzyło.

do dzieła Przyjacielu. Nic nie tracisz a ile możesz zyskać:D

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

94

Odp: Rolnik szuka żony

Fenol z jakiego portalu  korzystasz ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

95

Odp: Rolnik szuka żony

byłem na sympatia i na edarling. i przez jakiś czas na erodata big_smile

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

96

Odp: Rolnik szuka żony

sympatia to porazka...

Rolnik z powołania:-)

97

Odp: Rolnik szuka żony

słoma od siana powiadasz.... dam se rękę obciąć że 50-70% ludzi na wsi nie wie co za różnica między tymi dwoma stworami....
podobnie jak Fenol żonę poznałem przez.... GG.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

98

Odp: Rolnik szuka żony

Słomę się daje na prawy sąsiek, a siano na lewy. Taka różnica.  smile

Kiedy brak jakichkolwiek argumentów, najlepiej siłą narzucać swoje przekonania, a kiedy brak jakichkolwiek przekonań, pozostaje już tylko siła.

99

Odp: Rolnik szuka żony

ja poznałem swoją przez gazetę w dziale matrymonialne w 2000 roku

100

Odp: Rolnik szuka żony

A Ja Iwonę na... Bazarze big_smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)