101

Odp: Rolnik szuka żony

a ja w kosciele...

102

Odp: Rolnik szuka żony

ja swoją poznałem w Holandii na praktyce, bo w kraju byłoby ciężko się poznać bo ja z Warmii a żonka z Małopolski. 22 lata temu internetu nie było...

103

Odp: Rolnik szuka żony

Ja swoją na weselu.  Nie. Nie moim wink

104

Odp: Rolnik szuka żony

a juz myslałem!!!

105

Odp: Rolnik szuka żony

zastanawiam się dla czego młodzi normalni ludzi potrzebują telewizji żeby szukać żony lub męża, czy to odwaga?, głupota? potrzeba bycia medialnym ? coś nie łapię ? oglądam i coraz bardziej mnie zaskakują, dyskotek i zabaw nie ma ? albo leniwi ,albo pierdoły ,  coraz wieksza głupota.

Leszek   dla kolegów'

106

Odp: Rolnik szuka żony

uwierz na dyskotekach teraz to albo dzieci albo pary

Rolnik z powołania:-)

107

Odp: Rolnik szuka żony

A Marek jak to Marek, wszystko z rozmachem big_smile
Ostatnio byliśmy w zoo i żeby znaleźć czy chociaż zagadać trzeba byłoby podjąć wielkie starania. Między innymi otworzyć gębę...

108

Odp: Rolnik szuka żony

Pajej napisał/a:

uwierz na dyskotekach teraz to albo dzieci albo pary

zapomniałeś dodać że na koksie big_smile tylko kryształ i wóda.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

109

Odp: Rolnik szuka żony

sarast napisał/a:

zastanawiam się dla czego młodzi normalni ludzi potrzebują telewizji żeby szukać żony lub męża, czy to odwaga?, głupota? potrzeba bycia medialnym ? coś nie łapię ? oglądam i coraz bardziej mnie zaskakują, dyskotek i zabaw nie ma ? albo leniwi ,albo pierdoły ,  coraz wieksza głupota.

Za moich czasów były we wsi imprezy na 500 cet ludzi teraz ledwo robią imprezę andrzejkową lub sylwestra a młodzi siedzą przed kompem albo na rowie

110

Odp: Rolnik szuka żony

3 odcinek oglądam i dopiero się zczaiłem, że wybranką Zbigniewa jest kobieta z Elbląga mieszkająca ode mnie 3km. Obok niej koszę łąkę i przejeżdżam przez jej ogród.

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

111

Odp: Rolnik szuka żony

koszę łąkę i przejeżdżam przez jej ogród jakoś zabrzmiało mi dwuznacznie wink

112

Odp: Rolnik szuka żony

Już wyjaśniam, aby dojechać na łąkę przejeżdżam przez jej sad, bo tak droga prowadzi smile

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

113

Odp: Rolnik szuka żony

Ostatnio zalatany byłem i sam już głodny, a jak głodny to wiadomo że o chlebie człowiek myśli big_smile

114

Odp: Rolnik szuka żony

Pajej ! Widziałeś !? Fajna sztuka jest w Rolniku, nawet dwie😎👌 i nie jęcz że daleko 🤪 Działaj 💪

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

115

Odp: Rolnik szuka żony

A ja tam zobaczyłem swojego Kolegę i aż się zdziwiłem tongue

Siły na zamiary zmierz....

116

Odp: Rolnik szuka żony

Piotrek a ta młoda laska to jest ze Śmiardowa Krajeńskiego jak dobrze kojarzę. Oni robią sadzeniak do ZetPeZet. Kiedyś właśnie byłem u nich po sadzeniaka.

E 516 na części
Telefon 695 076 269

117 Ostatnio edytowany przez Pajej (2020-04-13 12:49:06)

Odp: Rolnik szuka żony

Karol323 napisał/a:

Pajej ! Widziałeś !? Fajna sztuka jest w Rolniku, nawet dwie😎👌 i nie jęcz że daleko 🤪 Działaj 💪

Fajna nie przecze, ale ja nie mam urody telewizyjnej, a jak sama powiedziała szuka przystojniaka

Rolnik z powołania:-)

118

Odp: Rolnik szuka żony

Pajej napisał/a:
Karol323 napisał/a:

Pajej ! Widziałeś !? Fajna sztuka jest w Rolniku, nawet dwie😎👌 i nie jęcz że daleko 🤪 Działaj 💪

Fajna nie przecze, ale ja nie mam urody telewizyjnej, a jak sama powiedziała szuka przystojniaka

Oj tam, dobre zdjęcie to pół sukcesu 😜 będziesz miał jeszcze 2mies się dopicować jak coś 💪

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

119

Odp: Rolnik szuka żony

Pajej napisał/a:
Karol323 napisał/a:

Pajej ! Widziałeś !? Fajna sztuka jest w Rolniku, nawet dwie😎👌 i nie jęcz że daleko 🤪 Działaj 💪

Fajna nie przecze, ale ja nie mam urody telewizyjnej, a jak sama powiedziała szuka przystojniaka

Bierz się do roboty bo ci życie między palcami ucieka. Myślę że z wyglądem nie musisz robić tyle co z charakterem i tym narzekaniem tongue

Siły na zamiary zmierz....

120

Odp: Rolnik szuka żony

Laszek napisał/a:

Piotrek a ta młoda laska to jest ze Śmiardowa Krajeńskiego jak dobrze kojarzę. Oni robią sadzeniak do ZetPeZet. Kiedyś właśnie byłem u nich po sadzeniaka.

To za moich czasów pewnie się bawiła w piaskownicy bo ostatni raz ziemniaki braliśmy 12 lat temu tongue

Siły na zamiary zmierz....